Шановні відвідувачі наша компанія починає новий проект, благодійний.
У світі, в нашій країні, у нашому місті багато людей, які потребують нашої допомоги і підтримки. Наша любов і підтримка потрібна вихованцям інтернатів. Крім того, плануємо підтримувати різні культурно-мистецькі акції.
– 10% всього прибутку спрямовується на благодійність;
– кожен хто купує тур чи сувенір долучається до благодійності і стає благодійником;
– на сайті та у групах у соціальних мережах розміщено інформацію на які благодійні цілі збираються кошти + детальні звіти про кошти, що надійшли та як вони використанні.
Я як керівник компанії, прошу підтримати наш новий проект, творімо добрі справи разом!!

ЦІЛЬ №1      ЗБИРАЄМО КОШТИ НА ПАМ’ЯТНИК ГРИГОРІЮ КСЬОНЗУ

Зустріч із творчістю іконописця та художника з вадами слуху – Григорія Ксьонза, наприкінці 90-х років перевернула уявлення про українське народне мистецтво історика-краєзнавця, колекціонера Сергія Козлова. Протягом майже десяти наступних років він досліджував життєвий та творчий шлях художника, розшукував його творчий спадок. Уже тоді виникли ідеї популяризації творчості майстра, його біографії, які згодом втілились у проекті із вшанування пам’яті видатного земляка.

 

Закликаємо небайдужих підтримати справу вшанування Григорія Ксьонза – придбати пленерні твори сучасних митців, які вже долучились до благодійної справи, подарувавши свої творчі доробки, і тим самим зробили перший внесок у зведення пам’ятника видатному українському художнику.  Роботи митців можна побачити і у нас на сайті в розділі “Ураїнський сувенір” – Живопис

Кошти також можна перерахувати на картку (ПриватБанк):
5168 7572 8172 3090 (Козлов Сергій Валерійович)

 

ЦІЛЬ №2. ЗБІР КОШТІВ НА ВІДБУДОВУ СВЯТОТРОЇЦЬКОГО ХРАМУ У с.ВЕЛИКІ БУДИЩА, ДИКАНСЬКОГО РАЙОНУ, ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Допомагаємо у зборі коштів на відбудову старовиного, козацького храму у давноьому селищі Ваеликі Будища. З усіх питань звертатись до настоятеля храму отця Олександра +38050 773 24 26