fbpx

Будапешт + Відень

Будапешт + Відень

Переваги туру

  • Авіапереліт в Будапешт та з Відня – у вартості!
  • Без нічних переїздів
  • Екскурсії по Будапешту та Відні включено
  • Проїзний на всі види транспорту для самостійного знайомства з Віднем

До вартості включено:

  • Транспорт: авіапереліт (ручна поклажа до 10 кг), проїздний у Відні, переїзд потягом Будапешт-Відень.
  • Супроводжуючий
  • Екскурсії по програмі
  • Проживання в готелі
  • Харчування: сніданки
  • Індивідуальна страховка

 

Погодинний розклад

День 1

8:00 -
Збір туристів з усіх міст в аеропорту "Київ" (Жуляни)
-
Переліт в Будапешт
-
Трансфер в готель
Залишаємо речі в камері схову готелю
-
Вирушаємо знайомитися з Будапештом
Місто неймовірної архітектури, в якій європейські риси приправлені особливим угорським колоритом. Пам'ятники різних епох сплітаються в єдину історичну тканину, і в прогулянці по місту немов летиш крізь століття. Але стародавнє місто, "зшате" з Буди і Пешту численними мостами, не втратило життєвої сили. Воно живе і яскраве, тут ні на мить не завмирає рух. У центрі, немов серце, розташувалася Базиліка Святого Іштвана - короля, який став засновником угорської держави. Ви побачите грандіозний Парламент, площу Свободи, старовинний Ланцюговий міст...
-
Вільний час на обід.
Скуштуйте найвідоміше угорське блюдо - гуляш, або ароматний пікантний паприкаш.
-
Вільний час
У вільний час рекомендуємо відвідати купальні графа Сечені. Тільки уявіть, навколо кружляє сніг, а ви в купальнику релаксуєте в мінеральній воді під відкритим небом. Приділіть час катанню на кораблику по Дунаю. З води відкриваються прекрасні види - гора Геллерт, Будайська фортеця, Парламент, церкви і будівлі ввечері дуже гарно підсвічуються.

День 2

-
Сніданок у готелі.
-
Сьогодні ви оглянете старовинну і романтичну Буду.
Велична Будайська фортеця вражає уяву. Поруч з замком пильно спостерігає за столицею легендарний птах Турул. Вас чекає знайомство з білосніжним Рибацьким бастіоном, колоною Святої Трійці, собором Матяша, де вінчалися королі. Побачите таємничий підземний Будайський Лабіринт.
-
Вільний час

День 3

-
Сніданок. Виселення з готелю.
-
Переїзд на швидкісному потязі до Відня
-
Заселення в готель.
-
Піша екскурсія Віднем
Піша екскурсія по столиці Австрії, яка вражає імперським розмахом, розкішшю і доглянутістю. Величний Парламент в неогрецькому стилі виглядає як храм античних часів. Поруч - гострі шпилі готичної Ратуші і ренесансні музеї. У центрі в оточенні садів розкинувся палац Хофбург, біля якого, як і в колишні часи, проїжджають елегантні фіакри. Взимку не заважає листя, і можна до дрібниць розгледіти прекрасні витвори архітекторів, які створили ансамблі площі Марії Терезії, Кертнеру, Грабена. Серцем міста є національний символ Австрії - собор Св.Стефана.
-
Вільний час у Відні
Зазирніть до скарбниць знаменитих віденських музеїв, що розташовуються в будівлях, які самі по собі є шедеврами. У Бельведер - побачити знаменитий "Поцілунок" Клімта, галерею Альбертіна, Музей історії мистецтв. У справжню скарбницю Габсбургів, де зберігаються королівські корони. Заглибтесь у вузькі середньовічні вулички, щоб відчути подих міста. Відень може здатися занадто пишним, а його жителі обожнюють правила, порядок і чистоту. Але також це місто, сповнене чарівністю і теплотою. Тут відвідувачі сидять в ресторанчиках зі своїми собаками, яким також не забувають подати їжу і воду. Люди в трамваях читають газети, а потім залишають на сидінні, щоб їх прочитали інші. А біля Ратуші щорічно заливають великий льодовий каток. Якщо ви плануєте купити сувеніри і солодощі, зверніть увагу, що в Австрії магазини працюють до 18:00-19:00. На прогулянках підтримуйте сили віденськими хот-догами довжиною майже в лікоть і віденською кавою, штруделем, тортом Захер і іншими десертами - тут цілий культ кондитерських.

День 4

-
Сніданок.
-
Виселення з готелю
12:00 -
Виліт з Відня до Києва

Дата

31 Січ 2020
Expired!

Вартість

від 6599₴

Мітки

Авіатур
Будапешт

Розташування

Будапешт
Будапешт
Відень

Розташування 2

Відень
Відень
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Поділіться своїми враженнями