Чарівний Єреван

Чарівний Єреван

Чарівний Єреван

Авіатур Чарівний Єреван [4 ночі]

Оглядовий тур по Єревану – Святий Ечміадзін – Ціцернакаберд – Озеро Севан – Вірменський ринок в Єревані.

Заїзди по даному туру можливі в будь-який день тижня.

Вартість від 469 дол. на людину.

У вартість входить

– Проживання зі сніданками в готелях Єревану відповідної категорії
– Трансфери аеропорт – готель – аеропорт
– Послуги російськомовного гіда

Додатково оплачується

– Авіапереліт
– Обіди та вечері
– Страхові послуги

Коментарі

Порядок екскурсій може бути змінений.
Тур гарантований при бронюванні від 1 людини.

Погодинний розклад

1 день. Єреван.

Зустріч в аеропорті. Трансфер в Єреван. Розміщення в готелі.

2 день. Єреван.

Сніданок у готелі.
Зустріч з гідом.
Нас чекає цікава піша екскурсія по центру Єревану
Нас чекає цікава піша екскурсія по центру Єревану - міста, заснованого ще в 789 році до нашої ери! Сьогодні ми побуваємо на Площі Республіки, ансамбль якої виконаний в кращих традиціях національної архітектури, потім прогуляємося по історичній вулиці Абовяна з витонченими особняками XIX - початку XX століть з чорного і червоного туфу. Відчуємо сучасний ритм міста на модному Північному проспекті, що веде до єреванській Опері і Лебединого озера і піднімемося по монументальної сходах Каскад, з верхніх ярусів якої відкривається дивовижна панорама Єревану. За Ринг з його затишними кафе освежающими фонтанами пройдемо до проспекту Саят Нова, де оглянемо Катогике - найдавнішу церкву Єревана і храм Святої Анни. Після цього повернемося в центр і заглянемо на старовинну вулицю Республіки, яка приведе нас до вернісажу - ярмарку дивовижних вірменських сувенірів зі всіляких матеріалів - туфу і дерева, онікса і обсидіану, глини і скла, срібла і тканини.

3 день. Вагаршапат

Сніданок у готелі.
У цей день ми вирушимо в Святий Першопрестольний Ечміадзін - духовну столицю Вірменії.
Тут ми побачимо Кафедральний Собор - один з найдавніших християнських храмів світу. Церква заснована в IV столітті на місці, яке сам Ісус вказав золотим молотом в баченні Григорію Просвітителю. Ось чому храм називається «Ечміадзін», що означає «місце зішестя Єдинородного». На території Ечміадзинського монастиря розташовується резиденція глави Вірменської Церкви - Католикоса. У Ечміадзині відвідаємо храми Святих Гаяне 630 року побудови і Рипсиме 618 року. а. Храми Святого Ечміадзіна включені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В Єревані у нас передбачено відвідування Меморіального комплексу Ціцернакаберд, присвяченого пам'яті жертв Геноциду вірмен.

4 день. Севан.

Сніданок у готелі.
Севан - високогірне озеро вулканічного походження
Севан - високогірне озеро вулканічного походження, яке славиться своїми чистими і прозорими водами. Ми отримаємо задоволення приголомшливими видами цього скарбу, загубленого серед вражаючих гірських ланцюгів. У північно-східній частині узбережжя знаходиться Монастир Севанаванк, храми якого датуються другою половиною IX століття. Величні церкви вінчають гірський скеля, який колись був островом. Від монастиря відкриваються види на Севан і його береги, тут панує заспокійлива атмосфера християнської духовності. Біля підніжжя скелі жвавий пляж і чудовий ресторан, де гості зможуть спробувати смачні страви з севанской риби за додаткову плату, а також ринок незвичайних місцевих сувенірів.
Повернення в Єреван.
Ми опинимося на цьому Вірменському ринку, де можна придбати найсмачніші м'ясні делікатеси - бастурму і суджух, гострі вірменські сири, екологічно чистий мед, гірські чаї, прянощі і неймовірне безліч солодощів з вірменських сухофруктів і горіхів.

5 день. Єреван

Сніданок у готелі.
Трансфер в аеропорт.

Дата

02 Тра 2021
Expired!

Вартість

469₴

Мітки

Авіатур
Єреван

Розташування

Єреван
Єреван
Севан

Розташування 2

Севан
Севан
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

gto.ua
gto.ua
Сайт
https://gto.ua/

Поділіться своїми враженнями