Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин (потяг + автобус)

Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин (потяг + автобус)

Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин (потяг + автобус)

Переваги туру:
 • Насичений дводенний тур до Чернівців, Кам’янець-Подільського та Хотина, в якому ми зібрали найкрасивіші родзинки регіону;
 • Ви побуваєте в одному з об’єктів спадщини ЮНЕСКО і побачите найнеприступнішу фортецю

Вартість від 1850 грн.

Програма туру:

1-й день

Прибуття до Чернівців до 13:00 (поїзд із Києва № 7). Зустріч з екскурсоводом на залізничному вокзалі, трансфер у готель.

По приїзду – заселення у комфортний готель категорії 3* у номери зі зручностями  (заселення за правилами готелю з 14:00, якщо вони вільні – заселення за часом прибуття).


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

** Туркомпания має право замінити готель на інший готель рівній категорії без попереднього повідомлення туриста.


Трансфер в центр міста для початку екскурсійної програми.

Оглядова екскурсія по місту Чернівці. Ви побачите чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев’яна церква ХVII ст.), храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) та багато інших архітектурних та історичних пам’яток.

Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об’єкт включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прогулянка пішохідною вулицею О.Кобилянської (у минулому – Панська вулиця).

Вільний вечір у Чернівцях.

 

2-й день

Сніданок у готелі до 8:30. Виселення з номерів.

Виїзд до Хотина – міста козацької слави і одного з найстародавніших міст Буковини. На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться  найпотужніший замок Східної Європи, місце основних військових дій Хотинської війни (1621р.) Огляд оборонного валу “Траянів” (II-III ст. ), який тягнеться на південь від східної частини міста. Екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку.

Переїзд до Кам’янець-Подільського. Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю “Болевю”, Домініканський костел, “будинок Потоцьких”, Руський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринітарський костел. Екскурсія у музей “Стара фортеця”: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд фортеці, західний бастіон, етнографічний зал “Традиції та обряди”.

Вільний час.

Рекомендуємо купувати квитки на потяги, що вирушають після 19:00.


А також, якщо у вас є бажання і час, ми рекомендуємо залишитися ще в “середньовічному” Кам’янець-Подільському. Пропонуємо додаткову ночівлю в готелі.

У вартість включено:

 • зустріч та трансфер до готелю;
 • проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту;
 • екскурсії по програмі;
 • проживання у готелі;
 • сніданок;
 • страхування.

У вартість не включено:

 • проїзд до Чернівців, з Кам’янець-Подільского;
 • вхідні квитки по програмі: в Ратушу – 30 грн/ос. (оплата по місцю за бажанням) ., фотреця – 100 грн/ос. (діти і студенти – 50 грн/ос); в Хотин – 80 грн/ос. (діти і студенти – 40 грн/ос); Чернівецький університет – 80 грн.;
 • комплексний обід у 2-й день 130 грн/ос.

Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Дата

09 Лип 2022
Expired!

Час

All Day

Мітки

Автобусний тур
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Поділіться своїми враженнями