fbpx

ФАБРИКА МРІЙ В ЗИМОВІЙ КРАЇНІ, МУЗЕЙ НАУКИ, ГОЛОВНА ЯЛИНКА (ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ)

ФАБРИКА МРІЙ В ЗИМОВІЙ КРАЇНІ, МУЗЕЙ НАУКИ, ГОЛОВНА ЯЛИНКА (ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ)

Як легко створити казку для своїх дітей і розширити рамки дива Нового року.

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 19 грудня 2020
Вартість туру: 700/650 грн
5.00 – виїзд з м Полтава
* 10.00- Відвідуємо “Різдвяну фабрику мрій” (ВДНГ) –проєкт Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас.
Це справжнє казкове місто, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місце, де ельфи вчать дітей здійснювати власні мрії. За легендою, на виробництві працюють ельфи, які виконують бажання із дитячих новорічних листів. В одній із кімнат розмістили кабінет ельфа-чарівника, у інших приміщеннях фабрики – роздувач вогню, ванни для сріблення ялинкових прикрас, майстерня з розпису та фарбування іграшок. У фоє відвідувачі зможуть купити ялинкові прикраси та скуштувати каву з десертами. Вам вдасться створити власну кульку із заповітною мрією і забрати її додому. А ще в казковому місті ельфів працюватиме Різдвяна Пошта, де можна буде відправити подарунки і частинку мрії своїх близьких. Вартість відвідування фабрики+ подарунок – 200 грн.

Візвідаємо МУЗЕЙ НАУКИ (факультативно) – це перший державний музей, де заборонено НЕ торкатися експонатів. Понад 3 роки команда відвідувала десятки музеїв та наукових центрів світу, щоб створити простір в Україні, який відповідатиме світовим стандартам. Головна особливість музею в тому, що з кожним експонатом можна взаємодіяти. У музеї у вас буде можливість: побачити двометрову голограму , спробувати розбити гартоване скло кулею для боулінгу, побачити власний голос та вивчити анатомію людини за допомогою 3D-моделі, покататися на велосипеді з квадратними колесами (таких у світі всього чотири), вирушити в космічну подорож у кімнаті з технологією 360, ,побачити, який шлях за секунду долають більш ніж 60 000 транзакцій по всьому світу на експонаті Visa, запустити блискавку в котушці Тесли, змінити колір скляної стелі, надавши на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки та багато іншого!
Вартість відвідування музею науки- 100 грн. КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА.

На території Зимової країни є безліч локацій на будь-який смак та гаманець, тому ми впевнені що кожен знайде те, що підходить саме йому, а найкращим бонусом буде новорічний настрій.

ЇДЕМО ДИВИТИСЯ НА КАЗКУ РАЗОМ !!!
* – Вільний час біля ГОЛОВНІЙ ЯЛИНКИ КРАЇНИ.
Головною ареною проведення новорічних свят сезону 2020-2021 в Києві знову стануть Софійська та Михайлівська площі. На Софійській площі встановлять Головну ялинку, сцену для виступів українських виконавців і майданчик для Селфі і дитячі гірки навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому. На Михайлівській площі розміститься Резиденція Святого Миколая.
20.00 виїзд в м. Полтава.

У вартість входить: проїзд, страховка, супровід представником туристичної агенції.
У вартість не входить: екскурсія на фабриці мрій + подарунок- 200 грн, музей науки -100 грн., особисті витрати.

Дата

19 Гру 2020
Expired!

Час

All Day

Вартість

700 грн.

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями