Північна Македонія та Південна Албанія

Північна Македонія та Південна Албанія

Авіатур Північна Македонія та Південна Албанія  неймовірними місцями незвіданої Європи!

Під час туру:

  • прогуляємось Скоп’є;
  • відвідаємо Корче;
  • надихнемось “білим містом” Берат;
  • побачимо старовинні міста внесені до реєстру ЮНЕСКО.

Вартість туру від 600 євро на особу.

До вартості включено: 

  • авіапереліт;
  • страхування;
  • проживання у готелі вибраної категорії;
  • екскурсійний супровід.

Погодинний розклад

1 день. Скоп'є

-
Скоп'є
Після проходження прикордонного контролю продовжуємо шлях до столиці Скоп'є на обід. Потім почніть огляд визначних пам'яток з пішохідної екскурсії по базару Старого Скоп'є, фортеці Кале в Скоп'є, мечеті Мустафи-паші і відвідування церкви Вознесіння Ісуса. Пішохідна екскурсія продовжиться в нову частину міста через «Кам'яний міст» з відвідуванням меморіального будинку Матері Терези та пам'ятника «Олександр III Македонський». Вечеря і ночівля в Скоп'є.

2 день. Скоп'є - Корчі

-
Після сніданку вирушите в Албанію, щоб спочатку відвідати красиве місто Корче. KORCA - важливий культурний центр південного сходу країни, оточений високими горами. Оглядова екскурсія по місту з його старим базаром початку 20 віків, православним собором і мечеттю Илиаз бий Мирахори. Вдень вільний час, щоб насолодитися різдвяною атмосферою. Вечеря і розміщення в готелі.

3 день. Корче - Берат

-
Сьогодні ми відвідаємо місто Берат, внесене до списку Усесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відомого як «Біле місто». Це одне із старих міст Албанії. Берат славився гармонійним співіснуванням релігій. Свідоцтво тому - іконопис, безліч мечетей і церков, а також фортеця Верхнього міста як символ міста. Відвідини музею Онуфрі з роботами найвідомішого албанського іконописця. У другій половині дня відвідини кварталів Мангалем і Горіца. Вечеря і розміщення в Берате.

4 день. Берат - Гірокастер

-
Після сніданку помандруєте до Гирокастре, ще одного міста під захистом ЮНЕСКО. У Гирокастре ми відвідаємо старе місто, старий базар і замок Гирокастра. Вечеря і ночівля в Гирокастере.

5 день. Гірокастер - Бутринт - Саранда

-
Гірокастер - Бутринт - Саранда
Поїздка до археологічного об'єкту Бутринті (ЮНЕСКО) на півдні, одна з найбільших археологічних пам'яток на Балканах. Всередині парку ми відвідаємо старі храми, головний театр, старі римські вілли, колодязі, руїни старого баптістерія, головні входи, базиліки, венеціанський замок і т. Д. Обід в Ксаміле. Після обіду вільний час для знайомства з Саранді.

6 день. Саранда - Вльора

-
Саранда - Вльора
Після сніданку виїзд у Влёру уздовж Албанської Рів'єри (Іонічне море). По дорозі група зробить кілька зупинок, одну в національному парку Логара, а друга зупинка буде для панорамної фотосесії. Потім помандруємо у напрямку Порто Палермо, щоб відвідати невелику фортецю Алі-паші Тепелена. У Влёре відвідаїте Меморіал Незалежності, Старе місто і мечеть Мурад.

7 день. Вльора - Охрід

-
Вльора - Охрід
Сьогодні ми повертаємося до Північної Македонії, щоб відвідати місто Охрид. Оглядова екскурсія по Охриду, найбільшому туристичному, культурному та духовному центру Північної Македонії. У місті, відомому як Балканський Єрусалим, знаходиться 365 християнських православних церков різних епох, по одній на кожен день року. Ми відвідаємо його Старе місто з церквою Святої Софії одинадцятого століття, стародавній театр елліністичного періоду, руїни старого університету Святого Климента, засновника кириличної слов'янської писемності в десятому столітті. Ночівля в Охриді.

8 день. Київ

-
Після сніданку переїзд в аеропорт Скоп'є.

Дата

06 - 13 Гру 2020
Expired!

Час

All Day

Мітки

Авіатур
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Орбіта
Орбіта
Сайт
https://orbita.ua/

Поділіться своїми враженнями