fbpx

«Релакс-тур в Східницю» – готель «Під лісом»

«Релакс-тур в Східницю» - готель «Під лісом»

«Релакс-тур в Східницю» – готель «Під лісом»

Краса Львову та Карпат в одному турі!

Вартість від 4199 грн.

Вартість туру включає:

  • проїзд автобусом-трансформером по всьому маршруту;
  • проживання у готелі «Під лісом»”;
  • харчування FB (сніданок-обід-вечеря);
  • оглядова екскурсія по Львову;
  • страхування.

У вартість туру не включено:

  • додаткові екскурсії;
  • особисті витрати.

 

Погодинний розклад

1 день.

-
Виїзд з Дніпра і Києва на автобусі

2 день. Львів.

-
Прибуття до Львова.
-
Запрошуємо вас поснідати (за дод.оплату - 129 грн., за бажанням) в знаменитому Львівському кафе "Grand Cafe Leopolis", яке славиться своїми триповерховими сніданками.
-
Оглядова екскурсія Львовом.
Оглядова пішохідна екскурсія по місту Львів, під час якої ми відвідаємо історичний центр міста, де збереглися архітектурні споруди різних епох; Площа Ринок - саме мальовниче і популярне місце у Львові, історія якого бере початок в XIII століття, і, де жили найбагатші люди починаючи з доби середньовіччя; Музей Аптека, який раніше був найпершою аптекою в місті. Там ви дізнаєтеся про те, як створювалося універсальна протиотрута, зможете побачити всі інструменти докторів минулих століть, і навіть дізнатися про те, як місцеві алхіміки намагалися створювати еліксири).
-
Обід. Дегустація кави (за доп. Оплату, за бажанням). Вільний час.
-
Переїзд в Східницю і заселення в готель.

3 день. Східниця.

-
Сніданок.
-
Екскурсія "Карпатський трамвайчик" (250 грн / чол)
Для романтиків і любителів гір ця екскурсія буде кращим вибором! Це найстаріша вузькоколійка на території України в мальовничому селищі Карпат. Тут ми відправимося в казкові місця в глибині гір на незвичайному трамваї, колія якого буде проходити по серпантинах уздовж річки, серед місцевих поселень і заповідника Ширковець. Витрати на вхідні квитки: 200 грн. - дорослий, 100 грн - дитина. Після захоплюючої поїздки ми відвідаємо інтерактивний музей "Спадщина" в селі Вигода, де з експонатами можна навіть взаємодіяти. Витрати на вхідні квитки: 50 грн. - дорослий, 40 грн - дитина І "на десерт": ми відвідаємо медоварню "Чорна бджола" - де вас чекає оглядова екскурсія під час якої ви ознайомитеся з секретами медоваріння, виробництвом цього напою, і навіть приймемо участье в його виготовленні. А під час дегустації ви скуштуєте справжній карпатський мед, медовий квас, і трав'яні карпатські чаї. Витрати на вхідні квитки: 40 грн. - дорослий, 25 грн. - дитина.
-
Вечеря. Ночівля.

4 день. Славське.

-
Сніданок.
-
Екскурсія "Славське. Канатна дорога." (240 грн / чол)
Славське - дуже мальовниче селище і один з перших гірськолижних курортів Карпат з розвиненою інфраструктурою. Нас чекає прогулянка і підйом на підвісній канатній дорозі, довжиною майже в 3 км. на гору Високий Верх (1242м). Звідси будуть відкриватися види на долини, хребти Бескидів і Боржавські луки. Це вагома причина, щоб відправитися в 40-хвилинний підйом і такої ж тривалості спуск на канатній дорозі. Такому оглядовому атракціону немає рівних за кількістю захоплюючих пейзажів. Витрати на вхідні квитки: 200 грн. - дорослий, 150 грн. - дитячий.
-
Вечеря. Ночівля.

5 день. Тустань.

-
Сніданок
-
Екскурсія до Фортеці Тустань. (70 грн / чол)
Фортеця Тустань - була форпостом Київської Русі і входила в єдину систему Галицького Князівства. Її захисники тримали оборону проти татаро-монголов.В скелях вирубані гроти, підземні ходи і незвичайний кам'яний колодязь. У цьому ж місці ми відвідаємо музей історії фортеці Тустань та церква Святого Миколая. Витрати на вхідні квитки: 70 грн. - дорослий, 40 грн. - дитина (до 12 років) Після Тустані ми відправимося в село Опака, де ви зможете порибалити і зловити ... форель! А після чого її приготують місцеві кухарі. Озеро, ліс, свіже гірське повітря і свежеприготовленная риба, яку ви самі зловили. Ідеальний відпочинок. Витрати на вхідні квитки / дегустації: 270 грн / кг форель, 40 грн - приготування, 10- тюбинг.
-
Вечеря. Ночівля.

6 день. Водоспад Кам'янка

-
Сніданок
-
Екскурсія "Водоспад Кам'янка" (100 грн / чол)
Ця екскурсія підходить тим, хто бажає зануритися в історію регіону і його чарівну природу. Водоспад Кам'янка вважається справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Він складається з 7-метрового каскаду, створеного з мальовничого гірського хребта.Рядом з водоспадом можна покуштувати національну кухню, покататися на конях і купити сувеніри. Озеро Журавлине, яке місцеві називають Мертвим озером, адже в ньому кристально-чорна вода в складі якої сірководень. З вершини над озером відкриваються такі види, милуючись якими ви забудете навіть навіть свої великі бетонні міста. Витрати на вхідні квитки: 40 грн. - дорослий, 30 грн. - дитина.
-
Вечеря. Ночівля.

7 день. Виїзд

-
Сніданок
-
Виселення з готелю.
-
Переїзд до Києва і Дніпро.

8 день.

-
Прибуття в Київ і Дніпро.

Дата

23 - 30 Гру 2020
Expired!

Вартість

4199 грн.

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями