Різдво в Карпатах: гуцульська коляда в Верховині

Різдво в Карпатах: гуцульська коляда в Верховині

Різдво в Карпатах: гуцульська коляда в Верховині

Івано-Франківськ, Верховина, Карпати, Манява, Яремче

Під час святково туру ви познайомитесь з старовинним Івано-Франківськом, побуваєте в древньому Манявському скиті, прогуляєтесь містком над водоспадом “Прибій”, побуваєте в Буковелі, відвідаєте серце гуцульщини – Верховину, побачите яскраве святкове дійство “Різдвяна розколяда” (гуцули надягають кращий одяг і вітають народження немовляти Ісуса піснями, колядками і виставами.). Скуштуєте банош, книші, бринзу та інші гуцульські смаколики.

У вартість включено:

  • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
  • Зустріч і трансфер в центр міста
  • Екскурсії по програмі
  • Проживання у готелі
  • Групова страховка

У вартість не включено:

  • Обіди
  • Святкова вечеря
  • Катання на підйомнику
  • Проїзд до/з Івано-Франківська

Погодинний розклад

05.01.2020

- До 9:00
Самостійне прибуття зручним вам транспортом в Івано-Франківськ
Збір групи на залізничному вокзалі, знайомство з гідом. Речі залишаємо в автобусі.
Івано-Франківськ
Після сніданку вирушаємо знайомитися з містом. Багато мандрівників бувають тут лише проїздом, але Івано-Франківську є чим здивувати. Ви пройдетеся знаменитою "соткою", на якій потрібно загадати бажання, побачите Ратушу, руїни колишньої Станиславівської фортеці, вплетеної в тканину життя сучасного міста - зараз тут розташовуються кафе, магазинчики і художня галерея. Вірменський і єврейський квартали, майдан Шептицького, старовинні храми. Складні ковані скульптури, які знаходять своє місце в місті після щорічного фестивалю ковалів.
Обід в місті.
Манявський скит
Виїжджаємо до однієї з великих православних святинь - Манявського скиту. Вважається, що скит засновано ще в XIII столітті, але офіційна дата побудови монастиря - XVII століття. Святе місце, де двічі відбувалося явище Богородиці, з чудодійною водою з джерела і мальовничими краєвидами.
Повернення в Івано-Франківськ. Поселення до готелю.

06.01.2020

Сніданок.
Екскурсія в Яремче.
Ви побуваєте на мосту над водоспадом "Пробій", відвідаєте диких оленів і кабанів в Карпатському національному парку, побачите гуцульський дерев'яний монастир Св. Пророка Іллі. На невеликому ринку можна буде купити смачний сир, чай, вино, варення з шишок або лісових ягід, мед, теплі гуцульські сувеніри на подарунки.
Обід.
Буковель
Екскурсія на найпопулярніший гірськолижний курорт "Буковель". По трасах, здіймаючи снігову куряву, проносяться лижники і сноубордисти, над головою пролітають на троліях і велосипедному зіп-лайні. Ви зможете піднятися на вершину гори на канатно-крісельному підйомнику, помилуватися видами курорту і випити гарячого глінтвейну.
Повернення назад в Івано-Франківськ.
Спостерігаємо за небом, як тільки зійде перша зірка - на вас чекає святкова різдвяна вечеря з традиційними стравами, з любов'ю приготованими за всіма звичаями.
Вільний час.

07.01.2020

Сніданок.
Виселення з готелю. Забираємо речі в автобус і вирушаємо до Верховини.
Верховина
Високо високо в горах ... ви побачите серце Гуцульщини. Колоритна Верховина, центр гуцульської культури, традицій і... музики. Ви побуваєте в музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря" і спробуєте потрембітати. Незважаючи на свої розміри, трембіта не важка, але добути з неї звук - не так легко, як здається.
Різдвяна розколяда
Головне, що ви побачите - яскраве святкове дійство: Різдвяна розколяда. Гуцули надягають кращий одяг і вітають народження немовляти Ісуса піснями, колядками і виставами.
Обід в гуцульській хаті-зграї(старовинній сироварні).
Вас пригостять традиційним баношем, книшами, бринзою та іншими гуцульськими смаколиками.
Верховина
Верховина - село унікальних музеїв. Серед них музей фільму "Тіні забутих предків", в якому понад тисяча експонатів, в тому числі колоритний гуцульський одяг акторів. Хата-гражда, маленька гуцульська фортеця, огороджена з усіх сторін. Побуваєте ви і в затишному музеї "Дідова аптека", що пахне травами - тут зберігають знання про гуцульські ліки і цілющі карпатські трави.
Повернення в Івано-Франківськ до 21:00.

Дата

05 Січ 2020
Expired!

Вартість

від 3390 ₴
Івано-Франківськ

Розташування

Івано-Франківськ
Верховина

Розташування 2

Верховина
Верховина
Манява

Розташування 3

Манява
Яремче

Розташування 4

Яремче
Яремче
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Поділіться своїми враженнями