Софіївка, Нова Софіївка, Буцький каньйон

Софіївка, Нова Софіївка, Буцький каньйон

Софіївка, Нова Софіївка, Буцький каньйон

Екскурсійний автобусний тур в дендрологічний парк «СОФіїВКА» та Фентезі-парк “Нова Софіївка” (Умань), Буцький каньон (Черкаська обл.)

Ви дізнаєтеся про історію кохання графа Потоцького до красуні-гречанки Софії. Тут ви побачите справжнє кохання, відтворене в парковому ансамблі, екзотичні дерева і квіти, задумані гроти, скульптури, альтанки, фонтани, водоспади.

У вартість входить:
автобусний трансфер по всіх пунктах,
страхування,
супроводження по всьому маршруту.

У вартість не входить:
екскурсія по каньйону 40 грн
вхідні квитки Національний дендрологічний парк «Софієвка» з екскурсійним обслуговуванням (для дорослих – 100 грн; для дітей – 60 грн),
Нова Софіївка – 70 грн
харчування,
особисті витрати

Реєстрація і деталі за номером: ‎‎‎‎‎38066 515 87 85, ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎+38097 448 28 86

Погодинний розклад

1 день

01:00 - 02:00
збір по зупинкам. Виїзд з Полтави
10:00 - 13:00
Букський каньйон
с. Буки Черкаської області, де знаходиться одне з 7 чудес Украины - Букський каньйон. Нас чекає захоплююча екскурсія. Букський каньон - це граніт, якому близько 2 млрд. років. Букський каньон - дуже нехарактерний ландшафт для степової зони України. Краєвид неймовірний !!!
14:00 - 20:00
Софіївка
Софіївка - легенда України. Софиївка - пам'ятник коханню. Чи були ви на овыяних романтикою Елісейських полях? Прогуливались в суворый тиші алеэю Английського парку? Любовались дивними ландшафтами Малої Швейцарії? Чи завмирало серце ваше на острові Любі? А може, здригалося від відчуття чогось невідомо-таємничого, коли потрапляли ви в Критський лабіринт або в скельну химерію долини Гигантів? В кінці кінців, якщо ви будете щасливі проплисти на човніі через Мертве озеро і безперепонно приборкати підземну річку Стикс, якою легендарний Харон "транспортує в ад грішні душі", то вам, ледь не дитячою забавкою здасться готовиа ось-ось сорватися з висоти величезна глиба з каменю. Нова Софіївка. Сучасна «Софіївка» - це абсолютно новий об'єкт, який виріс поруч з історичним дендропарком. Раніше тут було 12 гектарів пустиря і звалищ, а тепер - єдиний у Східній Європі дендропарк в стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями і арт-об'єктами (світломузичне арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу», оглядовий майданчик, водоспад « дракони », скульптура« Пегас »і багато іншого). Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає з настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції. Будемо насолоджуватися 3D-мапінг шоу "Душа лісу".
20:30 - 21:30
Фонтан "Перлина кохання"
відвідування Уманського комплекса фонтанів «Перлина кохання», який був у трійці великих міст України.
21:30
виїзд в м. Полтава.

Дата

22 Сер 2020
Expired!

Час

All Day

Вартість

850 грн.

Мітки

Автобусний тур
Національний дендрологічний парк "Софіївка"

Розташування

Національний дендрологічний парк "Софіївка"
Черкаська область, м. Умань, вул. Київська, 12А
Сайт
http://www.sofievka.org/
Буцький каньйон

Розташування 2

Буцький каньйон
Фентезі-парк "Нова Софіївка"

Розташування 3

Фентезі-парк "Нова Софіївка"
Черкаська область, місто Умань
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями