«СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА БАЛКАНИ: ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ ТА ЧОРНОГОРІЯ»

«СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА БАЛКАНИ: ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ ТА ЧОРНОГОРІЯ»

«СВІЖИЙ ПОГЛЯД НА БАЛКАНИ: ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ ТА ЧОРНОГОРІЯ»

В одному турі відкриємо для себе Чорногорію, Албанію, Сербію, Північну Македонію!

Вартість від 12367 грн. 

Вартість туру включає:
– Проїзд автобусом єврокласу;
– Супровід керівником групи;
– Проживання по маршруту: готель 3*;
– Харчування – сніданки;
– Оглядова екскурсія по Тірані і Скоп’є;
– Страхування.

Додатково оплачується:
– Депозит – 1370 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру);
Депозит є обов’язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується;
– Проїзд в громадському транспорті;
– Факультативні екскурсії;
– Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
– Особисті витрати (обіди, вечері, та інше);
– City tax – 291 гривень/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю);
– Обов’язкова доплата за навушники – 83 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи).

  • Детальна програма особливих  вихідних 👇

Погодинний розклад

День 1-й

07:30
збір групи на з/д вокзалу м. Львів
08:00
виїзд із м. Львові.
Підсадка по маршруту: Стрий, Мукачево, Берегово.
Перетин кордону.
Транзит по території Румунії та Сербії.
Нічний переїзд в Чорногорію.

День 2-й

Прибуття в Чорногорію.
Поселення в готель.
Вільний час.
Пропонуємо екскурсію в Старе місто Будви ( 872 гривень) – це неймовірно чарівний куточок історії на відомому курорті. Розташоване на маленькому півострові, що помітно врізається в море, та оточене могутніми фортифікаційними стінами. Колись оборонне місто Будва сьогодні відкриває свої ворота для всіх бажаючих познайомитись з його таємницями. І хоч історія міста налічує понад 2500 років, маленькі звивисті вулички, затишні площі, кам'яні сходи що ведуть до домівок, занурюють в атмосферу середньоморського середньовіччя.
Пропонуємо відвідати «місто піратів - Ульцен» ( 1079 гривень). Ульцинь – найпівденніше місто Чорногорії та одне з найстаріших міст Адріатики, що було побудоване приблизно в V столітті до нашої ери. В ході своєї історії перебувало під владою греків, римлян, візантійців, сербів, венеціанців і турків, а також довгий час було справжнім центром работоргівлі і піратським пристанищем. Історія міста оповита легендами і переказами, де важко відрізнити правду від вигадки, а мовчазним свідком минулих епох є стара частина міста, що ніби перенесе нас в середньовіччя.
У вечірній час пропонуємо продовжити знайомство зі звичаями країни - «Чорногорське весілля» ( 1700 гривень). Це театральна вистава за участю чорногорського колективу, конкурси, пісні і танці в національному чорногорському стилі. Вечеря в національному ресторані. Напої в необмеженій кількості, закуски, м'ясо на грилі і десерт.
Ночівля. 

День 3-й

Сніданок.
Вільний час.
Пропонуємо відвідати найпопулярнішу в Чорногорії екскурсію Боко–Которською затокою ( 1494 гривень + вх. квиток). У цій екскурсії мабуть вся Чорногорія в мініатюрі: тут і неземна краса природи, і прекрасні історичні міста і духовні святині. Самі розсудіть… Боко – Которська бухта є найбільшою і одною з найкрасивіших заток у Адріатичному морі. Її часто називають най південнішим фіордом Європи. В оточені сіро-блакитних гір на березі чарівної бухти розкинулись мальовничі містечка, деякі з яких були заселені ще за античних часів. Ми відвідаємо міста  Котор та Пераст, що достовірно передають атмосферу венеціанського середньовіччя, на кораблику попливемо до о. Богородиці та дізнаємось його таємниці… Як стверджують місцеві жителі  «Не побувати в Боко - Которській затоці - значить не побачити Чорногорію».
Екскурсію Скадарським озером ( 1702 гривень, обід входить у вартість) - найбільшим озером Балканського півострова. Тут ви зможете насолодитись красою незайманої природи, оскільки озеро та його околиці, оголошено Національним Природним Парком ще у 1983 році. Багата флора і фауна, прогулянка на кораблику, неймовірно мальовничі види, смачний обід з страв місцевої кухні, фантастичні панорами подарують відчуття повного розслаблення та єднання з природою. Для всіх охочих буде можливість скупатись у озері.
Переїзд в м. Шкодер.
Пропонуємо екскурсію в місті Шкодер ( 664 гривень) - це старе місто, засноване ще в IV столітті до н.е. та один з основних центрів албанської історії та культури. Тут можна знайти чимало пам'яток: мечетей, храмів, старих будівель, проте головною пам’яткою міста є фортеця Розафа, яка була заснована іллірійцями понад 2,6 тис. років тому. Сама фортеця зберігає чимало секретів, овіяна легендами, а панорама звідси на ріки та озеро захоплює дух.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 4-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:
«Круя і Дуррес» ( 994 гривень + вх. квток). Друге за величиною місто Дуррес, також відомий як античний Діррахіум, через своє географічне положення, був стратегічним місцем на східному узбережжі Адріатики і в регіоні південній Іллірії. Під час екскурсії ми познайомимось з тисячолітньою історією міста та побачимо руїни міського форуму, римські лазні, центр міста, ратушу, римський амфітеатр, Візантійські стіни, венеціанську вежу… Дяльше нас чекає одне з найромантичніших міст Албанії – Круя. Місто зведене ще в середньовіччі на вершині гори Сари-Салтиков. Це місто було столицею національного героя Албанії Георгія Кастриоти, названого Скандербегом (тобто Олександром - на честь Олександра Макендонского), який в середині 15 століття вперше в історії Албанії підняв над фортецею Круя прапор повстання проти османського панування, - червоне полотнище з чорним орлом, яке і до цього дня є національним прапором країни.
«Албанські фьорди – озеро Коман» ( 1494 гривень). Під час цієї захоплюючої подорожі перед нами відкриється вся краса албанської природи. В оточені мальовничих гір розкинулось озеро Коман, що утворилось в наслідок будівництва дамб на річці Дрина. Озеро оточене густими лісистими пагорбами, вертикальними схилами, глибокими ущелинами та вузькою долиною, повністю зайнятою рікою. Дикі, дивовижні пейзажі нагадують норвезькі фіорди. Під час екскурсії буде можливість поплавати на кораблику, насолоджуючись видами, скоштувати страви місцевої кухні та покупатись в кристально чистих водах озера.
Переїзд в Тірану.
Запрошуємо на оглядову екскурсію по Тірані (у вартості туру). Тірана - це столиця і найбільше місто в Республіці Албанія, її культурний, економічний і політичний центр. Екскурсія починається з центральної площі під назвою Скандерберг. Зі сходу площу як би обіймають височини гори Дайті. Поруч знаходиться справжній східний базар. Навряд чи ви де-небудь на європейському континенті зможете знайти ще один такий. Ринок дуже колоритний, тут можна не тільки купити оригінальні сувеніри, а й глибше зрозуміти міську культуру Тирани.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 5-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний день.
Пропонуємо екскурсію «Берат та Аполлонія» ( 1204 гривень + вх. квиток). Берат це місто-музей, одне з найдавніших і мальовничих міст Албанії. Пишність міста складається з його природи і неповторної архітектури. Місто налічує історію в більш ніж дві тисячі років. Берат - це цілий комплекс, який складається з розташованого на горі замку й історичних кварталів, які знаходяться біля підніжжя гори. Це місце створене для того, щоб ним захоплюватися. Тут не хочеться говорити, але хочеться слухати, вбирати, запам'ятовувати, щоб повернутися додому в стані «просвітлення». Недалеко від Фіері знаходиться стародавній порт Аполлонія, заснований греками з Іллірії. Археологічний парк первозданного вигляду. Це був економічний і торговий центр і одночасно фортеця Адріатичного басейну.
Збір групи.
Переїзд в Північну Македонію.
Поселення в транзитний готель.
Ночівля.

День 6-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Охрид.
Пропонуємо екскурсію «Скарби Північної Македонії» ( 786 гривень). Мабуть, у всій Північній Македонії не знайти іншого такого місця, що було б багатшим на природні, сакральні та архітектурні пам’ятки, як Охрицьке озеро та його околиці! На цій екскурсії ми побачимо одне з найстаріших озер на Землі з унікальною флорою та фауною. Природні красоти місцевого ландшафту: високі гори, з притрушеними снігом вершинами та мальовниче озеро з водою глибоко синього кольору, ніби намальовані рукою художника. Познайомимось з чарівним містом Охрид, що занесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. По вузьким вуличкам старого міста подорожуватимемо в часі: від античного періоду, до періоду Першого Болгарського царства та сьогодення. Побачимо найвизначніші пам’ятки  Охриду - стародавній амфітеатр, фортецю царя Самуїла та православні храми.
Для всіх бажаючих пропонуємо прогулянку на кораблику по Охридському озеру ( 1079 гривень). Розсікаючи водну гладь Охридського озера ми з Вами у повній мірі зможемо насолодитись красою місцевих ландшафтів та архітектурних пам’яток узбережжя: від міста Охрид до монастиря Святого Неума на півдні озера. Монастир є одним з найбільш відомих місць на всьому Охридському озері. Тут зберігаються мощі Святого Неума, а сам монастир був заснований в 905 році і виконаний у вигляді трилисника. У нас буде можливість не тільки відчути особливу, намолену атмосферу, але й дізнатись про багату історію цих місць.
Вільний час.
Переїзд в Скоп’є.
Оглядова екскурсія по Скоп’є (у вартості туру).
Столиця Македонії, місто з драматичною і захоплюючою історією. Для цікавого відпочинку тут буквально все: чудової краси храми і затишні вулички, старовинні палаци і розкішні парки, магазини і ринки, і, звичайно ж, безліч ресторанів і центрів розваг. Вважається, що Скоп’є був заснований 518 року за наказом імператора Юстиніана I. Але поселення на місці міста існували і до цього, тільки значна їх частина була зруйнована найсильнішим землетрусом. Після того, як місто було наново відбудоване за наказом візантійського правителя, було покладено початок його офіційної історії.
Вечеря в традиційному національному ресторані ( 996 гривень). Знайомство з будь якою країною не може бути повним без знайомства з її кухнею. А де ж знайомитись з національною кухнею Македонії, як не в Скоп’є! Запрошуємо Вас в колоритний ресторан в традиційному національному стилі, де на Вас чекають смачні страви македонської кухні, автентична обстановка та музика.
Поселення в готель.
Ночівля.

День 7-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний час.
Пропонуємо відвідати найгарніший каньйон Північної Македонії - Матка ( 1287 гривень). Серед мальовничих гір, неподалік від Скопє, протікає річка Тріска, що на протязі тисячоліть утворила прекрасний каньйон. У 1938 році річка була перегороджена дамбою з метою створення водосховища для нової ГЕС. З часом  свіже гірське повітря, чистісінька водна гладь, скелясті зелені схили зробили озеро популярним і дуже мальовничим місцем для відпочинку. На каньйоні мешкають різні види тварин і рослин, включаючи рідкісних. А вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких - давня церква Святого Андрія. Також на каньйоні можна побачити близько десяти печер. Найпопулярніша - печера Врело.
Виїзд з Скоп’є.
При наявності часу запрошуємо на дегустацію вина в Сремски Карловци ( 747 гривень). Між пагорбами і лісами Національного парку Фрушка-гора і берегами Дунаю розкинулось невеличке барочне містечко Сремски-Карловці, що славиться своїми виноградниками. Це ідеальне місце для тих, хто любить дегустацію вин в автентичній обстановці.  Історія виноробства на цих територіях сягає сивої давнини та є частиною культури регіону, майже кожен будинок в селі має свій винний погреб. У Сремски-Карловцах можна знайти багато традиційних сортів вина, проте тут є і свій власний національний бренд під назвою Bermet - міцне, ароматне десертне вино. Бермет є всесвітньо відомим вином і історично був основним продуктом для торгівлі в інші європейські країни. Кажуть що це вино подавали на Титаніку.
Нічний переїзд.

День 8-й

Вечірнє прибуття у Львів (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

Дата

10 Гру 2022

Вартість

12,367₴

Мітки

Автобусний тур
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

ADRIATIC TRAVEL
ADRIATIC TRAVEL
Сайт
https://www.adriatic-travel.com.ua/

Поділіться своїми враженнями