Тур в Закарпаття “Форум Закарпаття”

Тур в Закарпаття "Форум Закарпаття"

Тур в Закарпаття “Форум Закарпаття”

Львів – замок Шенборна – Мукачево – Берегово – Нижнє Селище – оз.Синевир – вод. Шипіт -Львів

Щотижневий тур-відпочинок в Закарпатті навесні, влітку, восени знайомить Вас з природними та архітектурними пам’ятками Закарпаття, з цікавими і доброзичливими людьми з їх самобутньою культурою. Нас чекають відомі термальні басейни і численні дегустації.

Тур в Закарпаття є одним з найулюбленіших у наших туристів. Мальовнича краса природи Закарпаття, її цілющі можливості, смачна кухня і відоме в усьому світі мистецтво виноробства.

Вартість від 1149 грн.

Вартість туру в Закарпаття навесні, влітку і восени включає: проїзд комфортабельним автобусом: Львів – Закарпаття – Львів, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях Карпат, страховка.

Вказана вартість на 1 туриста за весь тур при проживанні в наступних готелях:

Розміщення в готелі у Львові:Ціна туру, грн/осЦіна туру виїздом 16.10. грн/ос
Економ-розміщення (зручності на поверсі, без сніданків)14951665
Стандарт-розміщення (зручності в номері, зі сніданками)18451945
Без останнього дня у Львові (2-х денний тур)11491249

• Знижка для дітей до 12 років – 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг – безкоштовно
• Вартість туру при 1-но місному поселенні – під запит

До вартості включено:

  • Проживання в готелях в Карпатах і Львові;
  • Сніданок в готелі (стандартне розміщення) у Львові;
  • Супровід гіда-екскурсовода;
  • Транспортне обслуговування;
  • Страховка.

До вартості не включено:

  • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
  • особисті витрати;
  • харчування.
  • Детальна програма особливих  вихідних 👇

Погодинний розклад

1 день. Тур в Закарпаття - дива Карпат, термальні басейни і старовинні вина

07:45
збір групи на екскурсію в Карпати Закарпаття, посадка в автобус.
08:00
Виїзд зі Львова.
У перший день побуваємо:
Тур в Закарпаття починається з відвідин унікального замку графа Шенборна (а нині санаторію "Карпати"), який є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України (вх.квитки - 20 грн / учні - 15 грн) Ідеєю палацу Шенборнів був астрономічний рік. У будівлі 365 вікон - як днів у році, 52 кімнати - як тижнів у році і 12 входів - як 12 місяців. Біля палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій з декоративним озером в центрі.
Далі в нашій програмі місто Мукачево та відвідування одного з найцікавіших і неприступних замків Закарпаття Паланок (Мукачівський замок) 14-18 ст. (вх. квитки - 50 грн.; студенти, пенсіонери - 40 грн, діти до 14 років - 30 грн)
Ми побачимо неприступні стіни і бастіони замку, його внутрішні двори і познайомимося з життям і традиціями вельмож, які володіли цією фортецею, і звичайних людей. Великі події і перемоги, які створили історію знаменитого форту.
Обід в ресторані в Мукачево (95 грн/ос)
Тур по Закарпаттю триває в невеликому, але досить відомому містечку Берегово, яке розташоване в прикордонній області, тому він вважається угорським містом в Україні. Ви зможете переконатися в цьому, розглянувши назви вулиць - вони до сих пір позначаються двома мовамм - українською та угорською. І люди, які живуть в Берегово, володіють як мінімум двома мовами. За час свого правління угорські королі "прикрасили" місто численними архітектурними пам'ятками. Це і готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, і колишній палац в стилі необароко на центральній площі, і Графський двір (1629 р.) Але головною причиною, чому Берегово сповнене туристами і відпочиваючими, є його термальні джерела.
У нашому турі по Закарпаттю обов'язковим пунктом програми є відвідання басейнів з термальними водами, купатися в яких можна цілий рік. Ви побуваєте ніби на морі, адже температура води на поверхні - 36 градусів (вх.квитки - 200 грн; діти зростом від 120 см до 150 см - 100 грн; діти до 120 см - б/к, оренда шафки - 20 грн)
Після такого дуже потрібного розслаблення нас очікують приватні "винні льохи" з надзвичайно цікавою історією. Дегустація марочних вин (60 грн/ос; без алкоголю - 30 грн/ос)
21:30
Поселення в селищі Четфалва Берегівського району в зелених садибах зі зручностями на 2-3 номери, 2-х і 3-х місні номери. Вечеряємо по-угорськи (90 грн/ос) Щедро, смачно і необмежено. Іншими словами, ми проведемо вечір в стилі угорської вечері.

2 день. Тур в Закарпаття - чарівність озера Синевир та водоспаду Шипіт

08:00
Сніданок (55-60 грн) Виїжджаємо рано
Закарпатські пригоди другого дня:
Сьогодні нас чекає ще один насичений на враження день. Переїзд в унікальне село України Нижнє Селище. На Селиській сироварні за сучасною швейцарською технологією виготовляють сир з екологічно чистого молока. Ми побуваємо на екскурсії з дегустацією всіх трьох сортів з вином: "Селиський" , "Хуст" і "Нарцис Карпат", побачимо процес сироваріння (75 грн)
Відпочинок в Карпатах біля озера Синевир, відомого як "Морське око", що знаходиться на висоті 989 метрів. Захоплюють мальовничі гірські пейзажі і кришталева вода, в якій здавна водиться благородна форель.
Національний парк "Синевир" (вх.квиток - 30 грн., студенти і школяри - 15 грн.)
Обід ресторані біля озера Синевир (120 грн./ос.)
Тур в Закарпаття триває переїздом в Пилипець. Найгарніший каскадний водоспад Шипіт бере свій початок з великого підземного джерела, т.з."Морського ока", в одному з найгарніших місць українських Карпат - полонині Боржава. Час проведений біля Шипота допомагає чудово відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили (20 грн., школярі - 15 грн., діти до 7 років - б/к)
23:00
Повернення до Львова. Поселення в готель. Ночівля

3 день. Тур в Закарпаття - для допитливих, романтиків і закоханих

Львівський сніданок у вартості туру. Ми залишаємо готель, а в камері схову візьмуть речі на зберігання до від'їзду.
Ми у Львові, де живуть художники, романтики і закохані. Місто з далекою і цікавою історією, колоритними кав'ярнями, мальовничими пабами і вузькими старовинними вулицями.
Останній день туру Ви можете провести на свій смак, але якщо Ви хочете ближче познайомитися з містом, запрошуємо на наші екскурсії. Зателефонуйте в службу підтримки туристів (телефон в інфолист до туру) і виберіть собі екскурсію за смаком: міські екскурсії близько (100 грн/особа, діти - 75 грн/особа) , автобусні по місту близько (150грн/особа, діти - 120 грн/особа)
Коли Ви вичерпали свою цікавість у Львові, самостійний трансфер на вокзал (5 зупинок від будь-якого готелю, зупинка біля входу). Від'їзд.

Дата

31 Лип 2021
Expired!

Вартість

1,149₴

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

777Тур
777Тур
Сайт
https://www.777tur.com/uk/

Поділіться своїми враженнями