Угорський шарм + Відень (Різдвяний)

Угорський шарм + Відень (Різдвяний)

Угорський шарм + Відень (Різдвяний)

Буда та Пешт, величний Дунай та вишуканий Відень!

Львів – Егер – Будапешт – Відень – Мішкольц-Тапольце – Львів

Познайомтесь з незрівнянною Угорщиною! Автобусний тур без нічних переїздів в Угорщину з дуже цікавою програмою.

За короткий час основні туристичні місця Угорщини!

Екскурсії в Будапешті;

Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю;

Відвідування унікальних печерних купалень в Мішкольц-Тапольце.

Дегустація угорських вин в Долині красунь.

Цілий день в розкішному Відні!

Відсутність нічних переїздів!!!

Угорський шарм + Відень (Різдвяний)
Маршрут туру Угорський шарм + Відень (Різдвяний)

Погодинний розклад

День 1

Львів.
Зустріч кожного гостя представником фірми
8:30
виїзд зі Львова
денний переїзд через Карпати.
13:00
виїзд з Мукачево
Проходження кордону. Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає смачна вечеря з справжнім угорським гуляшем, другою стравою та десертом, ну і звичайно з дегустацією знаменитих егерських вин (вхідний квиток 15€)!
Переїзд до Будапешту.
Розміщення в готелі ***
Ночівля в готелі.

День 2

Сніданок.
9:00
оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю»
Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 8€ + вхідний квиток приблизно 8€)
18:00
продовжимо знайомство зі столицею Угорщини
продовжимо знайомство зі столицею Угорщини
20:00
Різдвяна святкова вечеря в угорській чарді з фольклорною програмою (вхідний квиток 30€)
Повернення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Вільний день.
8:00
Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія» (30€ дорослі, 25€ діти до 16 років)
Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідати Скарбниця Габсбургів (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років)
В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.
Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 7,5€)
Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (трансфер 8€)
Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.
Повернення в Будапешт.
програма «Будапешт в ілюмінації»
прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (18€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Ночівля в готелі.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.
08:30
переїзд в Мішкольц-Тапольце
відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні (вхідний квиток 15€) У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах. Не забудьте рушник та купальний костюм!
Переїзд по території Угорщини до України. Проходження кордону.
23:00
Прибуття у Львів

Дата

04 Січ 2020
Expired!

Вартість

від 115 євро

Мітки

Автобусний тур
Будапешт

Розташування

Будапешт
Будапешт
Відень

Розташування 2

Відень
Відень
Егер

Розташування 3

Егер
Егер
Львів

Розташування 4

Львів
Мішкольц-Тапольце

Розташування 5

Мішкольц-Тапольце

Печерна купальня

Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Алголь
Алголь
Сайт
https://www.algol.com.ua/home/

Next Occurrences

Поділіться своїми враженнями