Від Київської Русі до України – цікава історія м. Київ

Від Київської Русі до України – цікава історія м. Київ

Запрошуємо вас в мандрівку міжчасовим простором теренами столиці та околицями. В нас буде можливість відчути дух визвольних змагань, проникнутися духом інтелігенції та наповнитись гордістю за період історії «Київська Русь»
4:00 – збір по зупинках. Виїзд з Полтави.
10:00 – приїзд в Київ.
10:00 – 12:00 – Дозвілля на вибір: музей становлення Української нації, прогулянка меморіальним комплексом або відвідування Києво-печерської лаври.
За бажанням відвідування музею «становлення Української нації» – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.
Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування.
Музей вразить нас:
– 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої країни.
– 25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент, запахи, пристрої віртуальної реальності, що дають відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває.
– 24 діорами в форматі 3D.
– Музей має велику територію, понад 1800 кв. м, а це майже 25 музеїв, зібраних в одному просторі. Всього за 1,5-2 години в захопливому мультимедійному форматі можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації.
Це – музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю.
( дорослий квиток – 220грн, дитячий – 160грн | аудіо гід – 50грн)
Також можна прогулятися меморіальним комплексом музею історії України у Другій світовій війні та відвідати сам музей або виставку бойової техніки під відкритим небом.
В 10 хвилинах пішої доступності Києво-печерська лавра до якої теж можна завітати.
12:00 – 13:00 – переїзд до парку «Київська Русь»
13:00 – 16:00 “Парк Київська Русь”.
21-22 листопада Князівство Київська Русь кличе на знайомство з красивими і сильними кіньми з Княжої конюшні. На головному ристалищі відбудеться парад коней з унікальної колекції історичних порід. Вони у всій своїй красі постануть перед очі відвідувачів Князівства Київська Русь. Деякі з представників породи завезені в одиничному екземплярі в Україну. Таку велику кількість різноманітних коней в одному місці можливо побачити лише у Древньому Києві і лише під час такої виставки.
Гості Князівства дізнаються про походження порід, зможуть покататися верхи або в екіпажі. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними. А ще коні будуть не тільки живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звичайно в тандемі з акторами-людьми. Запаморочливі трюки змусять будь-кого затамувати подих, захоплюватися складністю виконання і граціозністю людей і тварин.
На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам’ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.
Також на території працюватимуть фуд корти та княжа корчма де можна буде смачно пообідати.
Вартість туру – 750грн дорослим, 700діти + вхідні квитки
У вартості туру:
– Транспорт;
– Страхування;
– Супровід представника фірми.
Оплачуються додатково:
– Вхідні квитки у музей «становлення української нації – 220грн дорослий, 160дитячий, аудіо гід – 50грн.
– вхідний квиток у парк «Київська Русь» – 200грн дорослий, 150грн студенти, 80грн школярі.

Дата

21 Лис 2020
Expired!

Час

04:00 - 22:00

Вартість

750 грн.

Квитки/Реєстрація

Читати далі

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/
Читати далі

Поділіться своїми враженнями