Ненудний і різноманітний тур вихідного дня, в якому є і природа і місто.

Дати:

8:00 Виїзд на туристичному автобусі з Києва від ст. метро “Шулявська”.

Ви вирушаєте в літописне місто Коростишів, недалеко від якого розташований однойменний кар’єр. Колись тут добували граніт. Після закінчення робіт Коростишівський кар’єр був затоплений і перетворився в красиве і мальовниче місце з високими гранітними берегами та чистою водою.

У Коростишеві подивитесь міський парк, де колись був маєток Олізарів. У парку можна зустріти сучасні химерні скульптури: кам’яний поцілунок, камені в капелюхах, кам’яні кактуси і навіть кам’яного Ейнштейна.

Переїзд в Житомир. Оглядова екскурсія містом.

Обід.

Далі вас чекає “Житомирський каньйон” – скелястий берег річки Тетерів з химерними скелями “Голова Чацького” та “Чотири брати”.

Продовження подорожі – переїзд в Дениші. Тут серед буйства природи височіють своєю триярусною баштою руїни палацу цукрових магнатів Терещенків. Трохи далі – Тригірський монастир, красиве Тетерівське водосховище і “мекка” альпіністів – височенні гранітні скелі. Гарні враження та фотографії у турі забеспечені:)

Повернення в Київ до 21:00.

Вартість туру – 650 грн.

У вартість включено: проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту, супровід екскурсовода, екскурсії по програмі, обід, страхування.

Поділіться своїми враженнями