Автобусно-пішохідний тур Літній тиждень на Черкащині

Моринці, Умань, Холодний яр, Черкаси

Переваги туру Літній тиждень на Черкащині

 • Відмінний тур, щоб вивчити невідому і містичну Черкащину
 • Проживання в комфортному готелі
 • Обирайте формат екскурсій, зручний саме для вас
 • У вартість включені сніданки та пізні обіди, вечірні розважальні програми
 • Виїзд щонеділі

ДАТИ:  13.10., 20.10., 27.10., 03.11., 10.11., 17.11., 24.11., 01.12., 08.12., 15.12., 22.12.

Програма туру Літній тиждень на Черкащині

1-й день

Для туристів, які приїжджають вночі, о 10:00 сніданок, о 10:30 виїзд на екскурсію по місту Черкаси. Всі, хто приїздить автобусом, отримують сухі пайки і можуть залишити речі в автобусі і приєднатися до екскурсії по місту.

У перший день вас чекає пішохідна екскурсія старовинними вулицями Черкас. Ви прогуляєтеся найкрасивішою вулицею міста – Хрещатиком. Помилуєтеся витонченими архітектурними спорудами: Палац одружень побачите знамениту філармонію. Побуваєте на Замковій горі, в меморіальному комплексі – “Пагорб слави” з монументом “Батьківщина-Мати”, звідки відкривається гарна панорама на “Долину троянд” і Дніпро.

Після екскурсії – прогулянка на теплоході по Дніпру. Помилуйтеся “Черкаським морем” і його просторами.

По приїзду в готель «Черкащина 365» * на вас чекає святкова вечеря, веселі і колоритні «Гуляння на хуторі Думанці».


Проживання в готелі «Черкащина 365» 3 *, який знаходиться в красивому місці – з хвойним лісом з одного боку і річкою Тясьмин, з іншого. В готелі: безкоштовний WiFi, бар, ресторан. З зручностями в номері.

2-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

Сьогодні, як і всі наступні дні, у вас буде можливість обрати, як саме ви хочете дослідити Черкащину – на екскурсіях або в активному поході. Повідомте про ваш вибір на рецепції мінімум за день.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.


1. Екскурсія в заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка».

Побувайте на батьківщині Тараса Шевченка – в селі Моринці. Тут пройшло його дитинство. Відвідайте садибу Енгельгардів, де Шевченко служив козачком.

Красиве місце з густим лісом, квітучими садами, красивими балками, озерами і джерелами. Ви побачите будиночок, де народився Тарас Григорович, і все що надихало Тараса творити. Заповідник є духовною спадщиною українців і тих, хто любить Україну. Все на цій землі особливе, що зачаровує і неповторно.


2. Активний похід на Шаєву гору – національне заповідне урочище (10 км).

Унікальний природний комплекс – горбистий ландшафт уздовж річки Тясмин. На території урочища мешкають рослини і тварини, занесені до Червоної книги України. Археологічний пам’ятник поселення скіфської епохи. За історичними переказами – в урочищі знаходився табір російської імператриці Катерини II під час поїздки по Потьомкінським селах.

Вечір – дискотека за участю відомого співака і саксофоніста Заура Гусейнова.

3-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.


1. Екскурсія “Містичний Холодний Яр – скіфські городища, цілющі джерела і місця сили“.

Став де мечі освятили гайдамаки

Феномен Холодного Яру не розгаданий геологами і до цього дня. Існує теорія, що Яр-велетень з’явився два мільйони років тому, коли наша планета зіткнулася з гігантським метеоритом. На схилах його ярів – зарості реліктового лісу. У них зустрічаються рослини-ендеміки, що росли ще в дольодовиковий період!


2. Активний похід заповідними місцями Холодного Яру.

Холодний Яр має не тільки історичне і культурне значення для України. Це заповідна територія в якій світ тварин і рослин вивчається і досліджується археологами, біологами, екологами. Вашій увазі пропонуємо релаксаційний похід по Холодному Яру, де ви зможете насолодитися чудовим видом, і на власні очі побачити рідкісні рослини, які занесені до Червоної Книги України.

Вечеря, розважальна програма «Козацькі розваги» – бойовий гопак у виконанні Козака, фаєр-шоу.

4-й день

Сніданок о 6:30. О 7:00 виїзд на екскурсію в м Умань.


1. Екскурсія парк “Софіївка” в Умані – один з найкрасивіших парків України.

Софіївський парк в Умані – одне з наймальовничіших місць України. Створений в кінці XVIII століття польським магнатом Станіславом Потоцьким в подарунок своїй дружині Софії. У теплий сонячний день і навіть дощовим туманним вранці парк сповнений якогось таємничого зачарування. Можливо, впливає на це і дихання античності, яке відчувається у Софіївці, адже весь парк овіяний духом стародавньої Греції.


2. Активний похід по фірмовому маршруту «На гостини до Марини».

Якщо ви хочете краще пізнати наш край, дізнатися про звичаї і традиції – неодмінно відвідайте новий фірмовий маршрут «На гостини до Марини». Яскравим сонячним ранком прогулюючись лісовими стежками і насолоджуючись співом птахів, вдихаючи на повні груди неймовірно цілющий свіже повітря і збираючи лісові квіти ви доберетеся до будинку – світлиці, де в кутку під іконами з вишитими рушниками зможете загадати бажання, яке неодмінно збудеться. Частування, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки та цікаві розваги для дітей дозволять відчути по-справжньому незабутній колорит сільського життя.

Вечеря-дегустація фірмової страви «Юшка по-Думанецького» з свіжевиловленої дніпровської риби і музичний вечір у супроводі баяніста.

5-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.


1. Екскурсія “Кам’янка – улюблене місто Пушкіна і Чайковського”.

У період 1820-1822 року в Кам’янці кілька разів бував російський поет А.С. Пушкін. Тут він написав кілька своїх відомих віршів і закінчив поему «Кавказький бранець». Історія міста пов’язана ще з одним великим ім’ям – композитором П.І. Чайковським. Майже 30 років Кам’янка була другою рідною домівкою композитору, він приїжджав сюди до своєї сестри, яка була одружена з декабристом Давидовим. Тут він працював над операми «Євгеній Онєгін», «Лебедине озеро», «Спляча красуня».


2. Активний похід «Козацькими стежками» (10 км.).

Похід стартує з села Мельники. Це село вздовж Холодного Яру, по обидва боки річки Сріблянка. Одне з наймальовничіших місць Чигиринського краю. Екскурсовод поведе старовинними стежками відомих козаків Байди Вишневецького, Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка, керівників гайдамацьких загонів, ватажка Коліївщини Максима Залізняка та інших славних воїнів і захисників цієї землі.

6-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.


1. Екскурсія “Корсунь-Шевченківський – один із старовинних міст України“.

Заснований Ярославом Мудрим, місто було одним з основних центрів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Корсунь-Шевченківський – стане несподіваним відкриттям для всіх, хто відвідує його. Побачите палац князів Лопухіних-Демидових – одну з головних визначних пам’яток міста. Одночасно з будівництвом палацу були закладені оранжереї, виноградники і шовковична плантація. В даний час тут розміщується музей історії Корсунь-Шевченківської битви.


2. Активний похід уздовж Дніпра (10 км.).

Починається з села Худяки і направляється по мальовничій місцевості на Кременчуцькому водосховищу. Ця легка прогулянка дозволяє насолодитися безкрайніми просторами могутнього Дніпра. Маршрут пролягає по Косі, одна сторона якої омивається водосховищем, а інша є берегом численних заплав і озер. Тут відчуваєш себе в пустелі, де суцільні піски і разом з цим розумієш, що ти на березі Черкаського моря і можна навіть сховатися від пекучого сонця в тінистих місцях під соснами.

Під час походу можна викупатися в річці і позасмагати. А щоб згадати дитинство, всім туристам ми пропонуємо взяти участь в приготуванні обіду – запекти картоплю з салом на багатті.

Для туристів, які їдуть вночі з м.Сміла (ст. Ім. Тараса Шевченка), виїзд з готелю о 21:30.

Прощальна вечеря о 18:00, підведення підсумків тижневого туру під час чаювання з фірмовим Думанецького Тортом, вечір живої музики у виконанні саксофоніста.

7-й день

Для туристів, які виїжджають автобусами з міста Черкаси, виїзд з готелю о 09:30.

Для тих, хто їде своїм транспортом, час виїзду до 12:00.

Вартість

період/
категорія номера
03.11 – 20.1202.09 – 02.11
22.12 – 27.12
06.05 – 31.08
4-х місний сімейний2000 грн.2500 грн.3300 грн.
3-х місний2300 грн.2800 грн.3500 грн.
2-х місний стандарт2500 грн.3000 грн.3800 грн.
2-х місний полу-люкс2600 грн.3200 грн.4000 грн.

Доплата за одномісне розміщення – 50% від вартості туру.

У вартість включено:

 • Зустріч та трансфер до готелю з вокзалів м. Сміла ст. Шевченко (39 км.) і м. Черкаси, з автовокзалу м. Черкаси (30 км.).
 • Щодня комфортна екскурсійно-пізнавальна поїздка.
 • Проживання у готелі.
 • Кожен день активні прогулянки і походи по історичних місцях.
 • Веселі вечірні музично-розважальні програми.
 • Страховка.
 • Харчування: ситні сніданки та пізні обіди. Пікніки на природі у Холодному Яру та біля річки Тясмин.

  Додаткові витрати:

 • Сухий пайок. 1 пайок на виїзній екскурсії – 35 грн. за бажанням.
 • сніданок/вечеря в суботу – 60 грн.
 • Вхідні квитки по програмі.  Квитки у музеї і екскурсійне обслуговування в них (до 270 грн. за тур)

Поділіться своїми враженнями