Вас чекає незабутня подорож в Бесарабський край, край дикої природи, край старообрядців, ну і звичайно ж – українська Венеція – Вилкове!

Одна з головних «вулиць» міста Вилкове
Одна з головних «вулиць» міста Вилкове

ДАТИ ТУРУ:

1 день
Прибуття до Одеси до 07:00. Зустріч з супроводжуючим групи на залізничному вокзалі.

Оглядова екскурсія Одесою. Ви познайомитеся з красивими місцями і пам’ятками міста. Прекрасні споруди, вдале планування, м’який клімат і ласкаве море створили Одесі репутацію “перлини біля моря”. В ході екскурсії ви відвідаєте історичні місця, побуваєте в красивому міському парку ім. Т.Шевченко, де розташована старовинна кріпосна стіна, побачите і зможете прогулятися по затишним вулицями: Пушкінській, Рішельєвській, Ланжеронівській і, звичайно, дуже улюбленої одеситами, Дерибасівській. Познайомитеся з шедевром архітектури та зодчества – Театром опери та балету.

Одеський театр опери та балету. Фото Heulwolf

Далі у вас буде можливість прогулятися по чудовому Приморському бульвару, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам’ятник герцогу де Рішельє. Вашому погляду відкриється чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і море. Тут ви познайомитеся зі знаменитими Потьомкінськими сходами.

Потьомкінські сходи
Потьомкінські сходи

Вільний час. Ви зможете ще раз прогулятися по Одесі, пообідати (за додаткову плату).

Переїзд на причорноморський курорт Затока. Поселення в готель (двох/тримісні номери з вигодами). Відпочинок на морі.

2 день. Сніданок.

Переїзд в українську Венецію в дельті Дунаю – Вилкове. Ви зможете познайомитися з побутом місцевого населення, що мало чим відрізняється від життєвого укладу 200-річної давності. Тільки в цьому єдиному місці в Україні живуть так звані старообрядці. На катері зробите двогодинне подорож Дунаєм. Побачите символічний нульовий кілометр, де загадують бажання і де одна з головних річок Європи зустрічається з Чорним морем.

По приїзду спеціально для вас накриють стіл з дарами Дунаю: обід-пікнік. Ви спробуєте свіжезвареної юшки з чудовис бессарабських вином! Ситі і задоволені – повертаємося до Одеси.

Повернення в Затоку. Відпочинок на морі.

3 день. Сніданок.

Переїзд на екскурсію в Білгород-Дністровський, який є одним з найдавніших міст світута має багато назв: Оіусс, Тіра, Альба, Білгород, Білгород-на-гирло-Дністра, Чаган-Балгасун, Четатя-Албе, Монкастро, Аккерман, Аспрокастрон, Ак-Або, Туріс, Алба-Юлія, Вайсенбург, Нестерфегервар, Левкополіс (Левкополь), Бармунія, Мілі. Сьогодні це місто носить назву Білгород-Дністровський, якому вже виповнилося понад 2500 років!

У Білгород-Дністровському, в супроводі професійного екскурсовода, ви побачите стародавні стіни Акерманської фортеці та побуваєте на розкопках стародавнього міста “Тіра”.

Обід в кафе міста.

Після пізнавальної екскурсії по фортеці направляємось в “Центр-культури вина Шабо”, де на нас чекає дуже цікава екскурсія + дегустація продукції даного заводу (факультативно 180 грн/особу, без дугустації – 130 грн/особу).

Трансфер в Одесу. Відправлення додому після 21:00.

У вартість включено: транспортне обслуговування 3 екскурсійних дня;  проживання 2 ночі в готелі Затоки; харчування: 2 сніданки, 2 обіди (включаючи пікнік); екскурсійне обслуговування по програмі 3 дня;  вхідні квитки;  страховка.

У вартість не включено: проїзд / виїзд до / з Одеси – автобусом із Києва 350 грн/люд.;  особисті витрати (додаткове харчування, покупка сувенірів, …);  дегустація вин в Шабо – 180 грн / чол.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями