Переваги туру
  • Проїдьтеся по Кінбурнській косі на позашляховику
  • Поспостерігайте цвітіння дикої орхідеї в одному з найкрасивіших місць
  • Викупайтеся в чистій воді
  • Пообідайте на мальовничому острові

Дати:

1-й день.

Збір групи і зустріч з гідом на вокзалі Миколаєва о 7:40 і виїзд в очаківський порт.

Пливемо на Кінбурнську косу. Екскурсія в одне з найкрасивіших природних містечок України, яке змогло зберегти свою недоторкану природу. Кінбурнська коса – незвичайне місце. З одного боку вона омивається прісною водою, з іншого – солоною. Прогулюючись по косі, ви побачите багато лікарських рослин. Якщо пощастить – натрапите на рожевих пеліканів, бакланів. Одне з дивовижних явищ на косі – цвітіння орхідеї (кінець квітня-початок травня). На Кінбурні зростає цілих п’ять видів орхідей.

В диких умовах ми будемо пересуватися на дикому транспорті – позашляховику.

Обід по маршруту.

Вільний час на Кінбурнській косі. Ви зможете скупатися або витратити весь час на прогулянки і фото. Після відпочинку – продовжимо екскурсію.

Повертаємося до Миколаєва. Заселення в комфортний готель 3*, в номери зі зручностями.


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.


Вільний вечір.

2-й день. 

Сніданок в готелі і виселення з номерів.

Екскурсія в Миколаєві з відвідуванням музею суднобудування. Якщо ви думаєте, що в Миколаєві нічого дивитися, значить, вам просто не показували правильні місця. З давніх часів Миколаїв був містом корабелів, який побудували греки. У кожної вулички тут своя історія, прогулюючись по ним у вас може скластися враження ніби ви в Одесі. Тут є місця, які живуть ще з часів Трої. Рекомендуємо вам прогулятися по Миколаєву і насититися особливою морської атмосферою міста.

Вільний час для обіду.

Екскурсія в Ольвію – античну колонію греків. Зараз це заповідна зона, в якій археологи розкопали городище і місто мертвих. Знайшли дуже багато робіт античного мистецтва, які сьогодні прикрашають музеї багатьох країн. Археологи запевняють, що їм доведеться розкопувати місто ще мінімум 200 років. Стародавній поліс, який після 1000 років існування згас, але залишив великий культурний вплив на регіон. На початку квітня в Ольвії розквітають дикі іриси.

Багато, хто відвідує Ольвію, вважають її місцем сили. У вас буде шанс перевірити, чи погоджуватися з цим чи ні.

Повернення до Миколаєва о 19:00.

Вартість туру – 2350 грн.

У вартість включено
Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
Екскурсії по програмі
Вхідні квитки по програмі
Проживання у готелі
 Харчування (обід – 1, сніданок – 1)
Страховка.
Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями