Старий Новий рік в Чернівцях – яскраве і колоритне свято, яке назавжди залишиться з вами!

Свято Маланки і Василя тісно пов’язаний з українськими легендами, обрядами, звичаями і традиціями, які народ шанує і передає з покоління в покоління.

Новорічний автобусний тур в Чернівці

Дати: 12.01- 16.01.19

1 день. Приїзд в с. Мамаївці (Чернівці). Розселення в готель (номери зі зручностями). Сніданок.

Виїзд на Гірськолижний комплекс «Сонячна долина» в с. Бояни – найдинамічніший і сучасний курортний комплекс на Буковині. «Сонячна долина» зручно розташована в 15-ти км від Чернівців в горбисті передгір’я Карпат. Гірськолижний комплекс – це тільки частина величезного рекреаційного комплексу, розташованого в мальовничому лісі на 50-ти гектарах. І тим не менше, це повноцінний лижний курорт: 6 трас, 3 з яких побудовані до сезону 2011, 2 бугельні витяги і 1 крісельний (всі австрійські), 2 мультиліфти.

День перший Гірськолижний комплекс «Сонячна долина», святкування Старого нового року (Маланки та Василя)

Повернення в готель.

Підготовка до святкування Старого Нового року!

Старий Новий рік або Василя, або, як в Карпатах кажуть, Маланки, святкують весело і цікаво. Атрибутом свята є Маланка з своїми друзями і Василем. Маланка – це перш за все народні гуляння. Для нас буде організовано театралізоване дійство: пісні, щедрівки, прогулянки з «козою», танці за участю хлопців, переодягнених у костюми головних персонажів свята – Баби Маланки і Діда Василя. Жива музика, щедрівки та смачні українські страви додадуть святкування карпатського драйву.

2 День. Сніданок. Виїзд в Вашківці на народний карнавал «Вашківецька Маланка», де щороку збираються тисячі гостей зі всієї України. Саме тут збереглися традиції наших предків і поповнюються новими образами і понині. Участь в національному карнавалі-переберії (переодяганні). У святі беруть участь виключно чоловіки. Народний карнавал масок розпочинається на Хрестовій дорозі. Головні учасники дійства – переодягнені красуня Маланка, її хлопець Василь (свято відбувається на Василія), коза, дід, баба, ведмеді, циган, чорт, лікарі.

День другий: народний карнавал «Вашківецька Маланка»

Повернення до Чернівців. Святкова вечеря.

3 День. Виїзд на оглядову екскурсію по місту Чернівці – «Столиці Буковини»: Екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста.

День третій: екскурсія по місту Чернівці

Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, яку з 1905 р. прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху. Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХ ст.). Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання.

Виїзд в м Полтава.

Вартість туру – 3400 грн.

У вартість входить: проїзд, проживання в номерах зі зручностями, 2 сніданки, 1 вечеря, святковий стіл, жива музика, вертеп, оглядові екскурсії, супровід, страховка.

Додатково оплачується: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти; підйомник і прокат лижного спорядження; особисті витрати.

Деталі туру +380665158785, +380974482886

Поділіться своїми враженнями