Рідкісний і дуже красивий тур. Буша, Мурафа, Лядова, Стрижавка (ставка Гітлера), Тульчин, Вінниця…

Тип розміщення                      DBL      SNGL      Діти до 12 років
Вартість туру з особи в грн.  2650     3350          2260

ДАТИ:

1 день
Виїзд автобусом з Києва о 07:30 від станції метро Шулявська.

Першим об’єктом, який ми відвідаємо, буде Стрижавка, неподалік від якої розташувана ставка Гітлера, під кодовою назвою «Werwolf»… Це таємниче місце досі не розкрило всіх своїх секретів. Незважаючи ні на які документи, вимисли і припущення, ніхто поки не може точно сказати, що ж являла собою ставка Гітлера під Вінницею.

Прибуття до Вінниці. Розміщення у номери (двомісні з усіма зручностями). Обід в готелі.

Оглядова екскурсія по Вінниці, мальовничому подільському місту, з відвідуванням музею Пирогова і нового дуже цікавого музею ретро-автомобілів.

Вільний час у місті, рекомендуємо відвідати вечором світломузичний фонтан “Рошен”.

[image id=”1533″ align=”left” url=”http://www.fejerverk-mrij.in.ua/wp-content/uploads/2016/07/вінниця.jpg” size=”medium” alt=”вінниця”]

2 день

Сніданок у готелі.

Переїзд до с.Мурафа. До теперешнього часу тут зберігся костел Непорочного зачаття Діви Марії (1627 р.) У стилі бароко з оздобленням інтер’єру XVIII-XIX ст., Монастирський корпус, садибний будинок Потоцьких.

У мальовничому куточку Поділля, на лівому березі Дністра знаходиться село Лядово. Село відоме унікальним скельним монастирем.

Обід.

Переїзд у Могилів-Подільський. Чотирьохсотрічна історія міста, заснованого молдавським господарем Єремією Могилою, залишила не один яскравий слід на території нинішнього Могилева-Подільського. Розташоване на перетині торговельних шляхів з Молдови в Україну, з Галичини до Чорного моря, місто вже тоді було найбільшим на Поділлі і за чисельністю населення перевищувало Кам’янець-Подільський.

В теплий час у вас буде можливість покататися на теплоході по Дністру, факультативно, орієнтовна вартість 150 грн/особу, в залежності від кількості бажаючих.

Розміщення у готелі міста (двох/трьохмісні номери зі зручностями).

3 день
Сніданок у готелі.

Далі за маршрутом прямуємо у село Буша, що розташоване на березі бурхливої річечки Бушанки. Незважаючи на маленькі розміри села, кількості пам’яток може позаздрити не одне велике місто! Головні історичні пам’ятки цієї місцевості датуються різними століттями: поселення трипільської, скіфської, черняхівської культур, давньоруські поселення ХІ-ХІІвв., підземні ходи та оборонна фортеця XVI-XVII ст., дохристиянський скельний храм з унікальним бушанським рельєфом V-XVI ст., ратуша XVII ст., середньовічне кладовище XVII-XIX ст., парк кам’яної скульптури ХХ ст.

Обід у кафе.

Переїзд у Тульчин. До наших днів у Тульчині зберігся палац Станіслава Фелікса Потоцького, побудований за проектом французького архітектора Лакруа. Палац по праву вважається кращим зразком класицизму в Україні.

Виїзд до Києва. Прибуття близько 23:00.

У вартість включено:  трансфер на автобусі по екскурсійному маршруту;  екскурсії за програмою;  вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;  проживання 1-у ніч в готелі Вінниці, 2-ю ніч в готелі Могилів-Подільського; харчування: 2 сніданки, 3 обіди;  супроводжуючий в поїздці;  страховка.

 У вартість не включено:  додаткове харчування;   особисті витрати.

 

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

 

 

Напишіть відгук