Автобусний тур з Києва на 2 дні історичними місцинами північно-західної України: Острог, Дубно, Тараканівський форт, Луцьк, Клевань (родзинка – Тунель кохання). Приєднуйтесь – буде цікаво!

У вартість все включено: проїзд, проживання, екскурсії, вхідні квитки, харчування, страховка!

ДАТИ:   

Базова ціна
(необхідний мінімум послуг)
Ціна “Все включено”
(необхідний мінімум послуг + додаткові послуги, які забезпечать максимум комфорту і дозволять вам безтурботно насолодитися подорожжю)
1990 грн.2265 грн.
У вартість включено:У вартість включено:
проїзд на автобусі за маршрутом без нічних переїздів;
проживання 1 ніч у готелі;
екскурсія в Острозі;
екскурсія в Дубенському замку;
екскурсія Тараканівським фортом;
1 сніданок;
страховка.
проїзд на автобусі за маршрутом без нічних переїздів;
проживання 1 ніч у готелі;
екскурсія в Острозі;
екскурсія в Дубенському замку;
екскурсія Тараканівським фортом;
екскурсія та вхідний квиток у Луцький замок;
1 сніданок та 2 обіди;
страховка.
За бажанням ви можете забронювати у гіда під час туру:
екскурсія та вхідний квиток у Луцький замок – 40 грн/ос.
комплексний обід в 1й або 2й день – по 100 грн з людини;
Ура! Вам доплачувати нічого не потрібно.

1 день.    О 07:00 виїзд з Києва на автобусі/мікроавтобусі від станції метро “Шулявська”. Переїзд у місто Острог.

Обід у кафе міста.

Острог – одне з найстаріших міст України, вотчина князів Острозьких. Під час екскурсії по місту відвідаємо Державний історико-культурний заповідник “Острог”: Острозький замок XIV століття; музей книги (Луцька вежа XVI століття) – саме в Острозі була видана перша слов’янська Острозька Біблія; музей нумізматики. Місто також відоме своєю Острозькою Академією – першим слов’янським вищим навчальним закладом, який ми також відвідаємо.

Переїзд у Клевань. Несхожим на всі попередні об’єкти в нашому турі стане одне з найромантичніших місць нашої країни – це Тунель кохання. Він складається зі сплетених між собою крон дерев над залізницею, по якій зрідка їздять потяги. Саме вони і зробили тунель правильної геометричної форми.

Переїзд у Луцьк. Поселення у готелі в центрі міста.

Вільний час.

Луцький замок Любарта екскурсії

2 день.   08:00 Сніданок у готелі (шведська лінія).

Далі прямуємо до Луцька, де подивимося один з найвражаючих замків України – замок Любарта, побудований ще у XIII столітті. Зараз тут діє унікальний музей дзвонів, музей книги.

Переїзд у Дубно. Обід у кафе міста.

Екскурсія у Дубенський замок XV століття. Свого часу ця могутня фортифікаційна споруда була резиденцією багатьох польських князів. Відвідання палацу Любомирських.

Переїзд у Тараканів. Завершальним екскурсійним об’єктом у цей день буде надсекретний форпост прикордонної зони Російської імперії кінця XIX століття – Тараканівський форт, це 3 поверхи над землею і стільки ж під землею. Але знайти форт необізнаному – не так то просто. Обов’язково всім взяти з собою ліхтарики!

Повернення до Києва орієнтовно на 22:00 – 23:00.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886

ana-anna@ukr.net

Вашій увазі пропонується екскурсія в тунель кохання з Києва. Ця подорож стане для Вас цікавою романтичною пригодою. Ви відвідаєте тунель кохання на Рівненщині який є відомою туристичною пам’яткою природи.

Тунель кохання в Україні є місцем яке з великим задоволенням відвідують люди, що приїздять сюди у пошуках свого кохання,  за легендою саме у цьому казковому місці воно живе. Якщо вам хочеться знайти, або зберегти своє кохання варто просто попросити про це стоячі у тунелі.

Тунель кохання на рівненщині в смт Клевань це природний зелений тунель серед лісу – ботанічний  феномен, утворений заростями зелених насаджень кущів та дерев. Технічно він створений за рахунок того що листя та гілки лісу регулярно шліфуються потягом, який там курсує. Люди які відвідали цю пам’ятку, з захопленням відмічають  сильну позитивну енергетику, яку можна відчути. Арка історично має велике символічне значення. Дві рейки колії –  символ шляху долі для двох закоханих.

Якщо ви на даному етапі самотня людина, відвідайте тунель кохання в Клевань і загадаєте бажання зустріти кохання, загадане там бажання обов’язково збудеться. Молодята та пари звичайно просять у долі справжнього кохання на все життя. Тут все ніби у казці, здається що попав у легенду…

Легендарне кохання та світло нічних ліхтарів

Початок історії уходить корінням у ХХ століття. Легенди розповідають що на стадії планування розглядали різні путі, як краще прокласти колію, розраховували що вона вестиме із селища Клевані до сусіднього села Оржева. Специфіка місцевості ставила перед проектувальниками не легку задачу, адже необхідно було робити проїзд ширшим, та багато будинків пускати під знос.

До голови молодого польського інженера прийшла продуктивна та несподівана ідея. Він запропонував цікаве рішення, навпростець через ліс розташувати залізничну колію. Ті хто замовляв проект, і гадки не мали, що таким конструктивним рішенням інженер обрав найкоротший прямий шлях до коханої дівчини.

Батьки з обох боків, були категорично проти зустрічей молодят, у зв’язку з тим що дівчина була православної віри, а хлопець польським католиком. Але це не зупинило їх кохання, хлопець їздив на зустрічі з коханою велосипедом. Можливість построїти пряму, швидку дорогу до кохання свого життя надихнули інженера до праці.  Колія була прямою, така конструкція у лісі створювала зелений прямий коридор. Молоді люди почали спілкуватися вночі на відстані, за допомогою азбуки Морзе і ліхтарів. Знаки ліхтарями було добре видно, аж через 3 кілометри. Їх юнацькому захопленню не судилося закінчитися весіллям, інженер повернувся до Польщі, а дівчина зустріла іншого чоловіка. Кожен з них прожив добре та щасливе життя, і кажуть до кінця днів пам’ятав юнацьку романтичну історію яка з ними відбулась.

Тунель кохання на Рівненщині

Тунель кохання в Рівному залишить у вашому житті незабутні романтичні враження, поїзда буде корисною навіть дітям, адже люблячі батьки залог їх гармонійного розвитку. Дуже цікаво що відвідувачі тунелю кохання, дуже задоволені побаченим, відмічають що отримали незабутні враження. Серця закоренілих скептиків та прагматиків тануть. Всі відмічають що тунель є навіть більш вражаючим при відвіданні, ніж на фотографіях.  Відвідати тунель кохання можна прямим туром з Києва.

Поділіться своїми враженнями