Відпочинок в Болгарії ціни

Незабутній відпочинок в Болгарії

Гарячі тури в Болгарію – унікальна можливість відвідати одну з найдивовижніших країн південно-східної Європи. Ми пропонуємо розніжений відпочинок на березі Чорного моря, захоплюючі вікенди в горах, культурне різноманіття сонячної столиці і багато інших цікавинок.
Болгарія – цікава та унікальна країна. Вона поневолі інтригує своїми природними багатствами і спекотним кліматом в поєднанні з прохолодою Чорного моря. Якщо ж додати до цього культурне різноманіття, становиться очевидно, що сюди обов’язково потрібно завітати хоча б раз у житті.

Тур в Болгарію ціна від турагенства – Феєрверк Мрій

Автобусні тури в Болгарію, які ми пропонуємо, дозволять Вам повною мірою насолодитися всіма принадами міст і містечок країни. Ви отримаєте можливість завітати до величної Софії, багатогранної Варни, загадкового Казанлику та інших не менш цікавих місць.

Влітку особливим попитом туристів користуються пляжі Чорного моря. Вздовж усієї берегової лінії тягнуться численні курортні містечка, спа-комплекси та вільні зони відпочинку. Найбільшою популярність користуються Золоті Піски, Альбена, Сонячний берег, Болгарська Рів’єра та інші.

Взимку туристичне життя країни не зупиняється. Тури в Болгарію з грудня до кінця лютого включаються найбільш популярні та відомі гірськолижні курорти. Вітоша, Пампорово, Боровець і Банско завжди раді вітати туристів.

Тур до Болгарії
Boby Dimitrov from Sofia, Bulgaria – Sunny Beach

Замовити тур до Болгарії з Полтави

Не знаєте з чого почати знайомство з Болгарією? Наше туристичне агентство допоможе Вам здійснити вибір і запропонує найкращі варіанти відпочинку. Каталог турів включає багато напрямків в залежності від цілей, які Ви хочете досягти.

В міжсезонний період мі пропонуємо гарячі тури в Болгарію ціни на які значно нижчі ніж зазвичай. При тому, що країна вважається однією з найдешевших з точки хору відпочинку, Ви отримаєте можливість скоротити витрати до мінімуму. У вартість турів входить проїзд на територію Болгарії та проживання на обраний термін. Усі інші витрати треба уточнювати у наших менеджерів.

Завжди мріяли відвідати цю багатогранну та надзвичайно цікаву країну? З нами це бажання може стати цілком реальним. Мі обіцяємо море незабутніх емоцій, гарний настрій впродовж усього відпочинку і бажання ніколи не залишити цей райський куточок наприкінці відпустки. Дзвоніть нам просто зараз і замовляйте дешеві тури в Болгарію для себе та своєї родини.

Поділіться своїми враженнями