Відпочинок у Чорногорії: обери вже сьогодні!

Неймовірна, захоплива та незабутня єкскурсія в Чорногорію, країну чистого моря і мальовничих краєвидів, являє собою один з найкращих варіантів для відпустки. Багата історія, наявність різноманітних природних та культурних пам’яток, пляжні та гірські курорти приваблюють туристів з різних куточків світу у будь-яку пору року.

Zla Kolata, гора в Чорногорії. Автор фото Pavouk

Чим зайнятись у Чорногорії?

Особливою популярністю користуються гарячі тури в Чорногорію, які дозволяють суттєво зекономити на відпочинку. Придбавши такий тур можна відвідати:

  • місто Котор з його костелами і церквами;
  • різноманітні пляжі, зокрема з чорним вулканічним піском;
  • гірські курорти, що приваблюють любителів зимніх видів спорту;
  • нічні клуби та оупен-ейри в Будві та Которі.

Справжньою пригодою може стати автобусний тур в Чорногорію, який дозволить не лише відвідати курортні місцини, а на власні очі побачити мальовничі ліси, лани та поля, загальна територія яких складає 80% від усієї площі країни. Особливо вражають неймовірної краси чорногорські унікальні озера – 29 таких природних чудес можна побачити під час мандрівки країною.

Чорногорія, фото Julian Nitzsche

Пляжний відпочинок у Чорногорії

Не секрет, що тури в Чорногорію привертають увагу у першу чергу тих, хто мріє про відпочинок у теплого Адріатичного моря. Найбільший піщаний пляж уздовж нього простягається на південь країни від міста Ульцинь та має назву «Велика пляжа». Галечні пляжі знаходяться в центральній частині побережжя, серед яких – Будванська рів’єра та пляж у Бечичі. Різноманітність можливостей дійсно велика – тут є варіанти і для сімей з маленькими дітками, і для пар, що потребують тиші і романтики, і для молодих компаній, які віддають перевагу активному відпочинку.

Замовити тур до Чорногорії з Полтави

Поїздка у нову країну рідко обходиться без знайомства з її національною кухнею, а тому замовити тур в Чорногорію – означає обов’язково скуштувати чорногірський бурек, листковий пиріг з м’ясом або сиром. Любителі солоденького оцінять палачинке, що подається, як правило, з кавою. Це великий млинець, з шоколадною або кремовою начинкою, до якого за бажанням можна додати варення або повидло.

Отже, Чорногорія, різноманітна і яскрава, вже чекає. Придбати Чорногорія тури ціни на які залишаються надзвичайно приємними, можна вже сьогодні, щоб якомога скоріше насолодитися відпочинком у цій затишній країні.