Відпочинок на Кіпрі 2018

Найкращий спосіб провести свій відпочинок – це придбати путівки на Кіпр для себе та своєї коханої половинки. Вихідні на Кіпрі –  це не тільки пляж і море. Туристи зможуть зануритись в дивовижну атмосферу спокійного, помірного відпочинку, оглядаючи стародавні пам’ятки архітектури.

Кіпр на будь який смак

Цей невеличкий острів в Середземному морі є одним з найкрасивіших та цікавіших місць у Європі для відпочинку. Завдяки тому, що острів поділений та турецьку та грецьку частину, туристи мають можливість насолодитись двома різними культурами. Особливо цікаве поєднання цих світів спостерігається в столиці Нікосія – архітектурне та гастрономічне різноманіття просто вражає.

Тури на Кіпр –  це справжня рай для любителів пляжного відпочинку, адже сонячно на острові більше 340 днів в році, а літній сезон триває майже вісім місяців. Клімат на острові вважається найкращим в світі для здоров’я людини. Не дивно, що тут так багато довгожителів.

Найкращі курорти Кіпру

Айя Напа

Гарячі тури на Кіпр пропонують відвідати найкращі курорти острова, які підійдуть як для молоді, так і для сімейного відпочинку. Як от наприклад Айя Напа, відомий своїм пісочними золотими пляжами, чистим морем та різноманітними можливостями для активного відпочинку. Курорт став своєрідною Меккою для молоді – численні фестивалі, бари, клуби та сонячна погода протягом року є гарантією хорошого відпочинку.

Ларнака

Для відпочинку разом з сім’єю варто розглянути курорти Ларнака та Лімасол. Ларнака, відноситься до грецької частини,тут ви можете насолодитись давньою архітектурою, відвідати цікаві музеї, а для любителів шопінгу тут знайдуться бутіки світових брендів. Візитною карткою міста є набережна Фінікудес, названа в честь фінікових пальм, що оточують променад. Також варто відвідати Солоне озеро і зробити селфі на форі рожевих фламінго.

Лімасол

Лімасол славиться своїм виробництвом вина. Туристам тут пропонують винні тури з можливістю дегустації вин місцевого виробництва. Курорт заслужив репутацію найвеселішого міста Кіпру завдяки численним фестивалям та спортивним розвагами. Путівки на Кіпр ціни приємно здивують, особливо тих, хто планує відпочивати всією сім’єю.

Пафос

Для любителів розкішного відпочинку підійде елітний курорт Пафос. Місто славиться своїми архітектурними та історичними пам’ятками, занесеними до списку історичної спадщини ЮНЕСКО. До речі, саме тут, за легендами, вийшла з морської піни Афродіта, грецька богиня краси та кохання. Тож туристам не варто дивуватись оточуючій красоті. Кіпр відпочинок на довго залишаться у вашій пам’яті і вам неодмінно захочеться повернутись.

Травень 2021
Червень 2021
Липень 2021
Не знайдено жодної події!