Тури до Тунісу з України (Полтава)

Вибираючи путівку до іншої країни рано чи пізно Вам обов’язково запропонують у туристичному агентстві відпочинок в Тунісі, адже це дійсно дуже цікава країна, яка подарує Вам незабутні відчуття та пригоди. Вона дивує своїми безмірними пустелями, старовинними архітектурними пам’ятками та казковими оазисами від яких у людей захоплює подих. Давайте спробуємо розібратися чому ця країна приваблює так багато туристів?

Туніс знаходиться на півночі Африки завдяки чому має дуже сприятливий клімат. Через північ простягається знаменита пустеля Сахара, яка займає майже половину території країни. Близько на треті її площі розташовуються східні відроги гір Атлас, а уся інша її частина вкрита саванами та пісками. На Погоду в Тунісі впливають два важливих фактора:

  • Середземне море яке омиває береги Тунісу на півночі і сході.
  • Пустеля Сахара.

Культура та історія Туніса

Культура цієї загадкової країни є результатом злиття безлічі інших культур: мусульманської, іудейської, пунічної, римської, арабської, турецької, французької та християнської. Туніс став місцем зустрічі багатьох цивілізацій і його трьохтисячолітня історія свідчить про те, що ця країна перебувала завжди в центрі безлічі світових подій.

До речі в країни місцеве населення використовує дві мови:

  • Державна мова-арабська.
  • Друга офіційна мова-французька.

І це є доказом того, що шлях країни та її населення був досить складний.

Історія Туніса починається заздалегідь до початку нашої ери. Дуже цікавим є те, що на південному заході країни біля міста Таузаре були знайдені кременеві знаряддя епохи палеоліту, вік котрих по оцінкам учених щонайменше 92 тис. років. Саме цим і привабливий Туніс відпочинок ціни якого досить помірні але при цьому країна настільки цікава та дивовижна, що зможе вразити досить багатьох людей.

Найкращі міста Тунісу

Тури в Туніс пропонують Вам все те ж саме, що Ви можете побачити в Європі, але за значно менші кошти. В кінці квітня починається туристичний сезон, та закінчується на початку листопада. Так як країна знаходиться між Європою та Африкою, то майстерно поєднує в собі переваги та успіхи обох сторін. І таким чином приваблює до себе туристів. Туніс має особливий африканський стиль, який відрізняє його від інших.

Відпочинок буде повністю безпечним, адже Туніс – це країна з низьким рівнем злочинності. Якщо Ви хочете незабутніх та яскравих вечірок, то не впустіть нагоди опинитися в такому місті як Хаммамет. Сусс – це острівець який є дуже популярним серед молоді. Там розташовано дуже багато розкішних готелів, ресторанів, магазинів. Для більш спокійного виду відпочинку підійде Монастір. Там тиха і затишна атмосфера. Джерба- це острів на якому ростуть оливкові дерева, пальми. На ньому Ви маєте можливість побувати серед стародавніх руїн, навіть можете побачити крокодилову ферму. Табарка знаходиться посеред Африки, цей курорт називають «англійський». Там знаходиться дуже велика кількість пробкових та хвойних лісів. Це місто чудово підходить для тих, хто любить відпочивати на самоті. Готелів у ньому дуже мало, навіть пляжі в самий розпал сезону майже пусті.

Отже, якщо ви бажаєте цікаво провести свій час та відвідати багато екскурсій, то ця країна має вам дуже сподобатися. Безумовно, що є у Туніс гарячі путівки, котрі допоможуть вам заощадити кошти та отримати досить цікавий досвід і безліч позитивних емоцій.