Замовити паломницький тур по Європі

Паломницькі тури по Європі

За останні кілька років з’явилось багато агенцій, які організовують паломницькі тури по Європі.  Адже одна з характерних рис християнства – відвідування святих місць, які прославились завдяки дивам, здійсненними Богом, Дівою Марією та іншими святими. Паломництво відрізняється від туризму в першу чергу цілями, з якими люди їдуть в ту чи іншу країну. Паломницькі тури бувають як групові, так і індивідуальні.

Найпопулярніші святі місця Європи

Животворящий хрест, на якому розіп’яли Ісуса, знаходиться в Римі.  Це одна з найважливіших реліквій християнства і місце, де саме зараз знаходиться хрест, – Храм Єрусалимського Хреста Господнього. Щороку мільйони паломників відвідують це місце. «Святі Ясла Ісуса» та «Свята Драбина», по якій Ісус йшов до Понтія Пілата, також знаходяться в Римі, відповідно в базилікі Санта-Марія Маджоре та в храмі Сан-Лоренцо. Крім римських святинь, ще багато італійських церков та храмів розміщують на своїх територіях й інші, не менш важливі для християн, реліквії. Отож, Італія – одна з найпопулярніших країн, яку відвідують паломники, тому якщо Ви будете шукати паломницький тур по Європі з Полтави, то майже у всіх агенціях Вам запропонують саме цю країну.

Крім Італії, для християн важливими є й інші країни. Наприклад, у столиці Франції в Соборі Паризької Богоматері знаходиться Терновий Вінок Ісуса, мощі святих Віри, Надії, Любові та Софії – в Страсбурзі, мощі святого Марка знаходяться в Соборі Святого Марка в Венеції та ін. Популярними є саме групові тури по святим місцям Європи, адже за один заїзд можна відвідати кілька країн і помолитися в різних святих місцях. Якщо говорити про вартість, то паломницький тур по Європі буде значно дешевшим, ніж звичайний туристичний, наприклад, автобусний тур.

Паломництво в Меджугор’є

Між двома горами в Боснії розташоване маленьке містечко, про яке ніхто не чув до 1981 року, щомає назву Меджугор’є. Саме тут близько тридцяти п’яти років тому чотирьом підліткам явився образ Матері Божої. З того часу Меджугор’є стало одним з найпопулярніших паломницьких напрямків в Європі. З моменту явлення образу Богородиці, це місце вже встигли відвідати понад двадцять мільйонів християн. Якщо Ви плануєте поїхати по святих місцях Європи, Вам обов’язково варто побувати в Меджугор’ї. Замовити паломницький тур по Європі в Боснію можна не лише в спеціальних агенція, що займаються організацією саме таких турів, а й в багатьох туристичних агенціях.

Шлях Сантьяго

Дорога святого Якова або Шлях Сантьяго – дуже популярний паломницький маршрут. Кінцева ціль маршруту – могила святого Якова, що знаходиться в іспанському містечку Сантьяго-де-Компостела. Майже весь шлях проходить по Іспанії. Наприклад, в 2010 році шляхом Сантьяго пройшло понад 150 тисяч паломників. Ціна на паломницький тур по Європі залежить від маршруту, кількості днів, харчування і місць ночівлі, тобто «технічні» моменти не дуже відрізніться від звичайного туризму. Проте в загальному, вартість паломницького туру дешевша від туристичного, адже основна ціль поїздки – не розвага, а молитва.