Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, давні храми; все найкраще, що є в зимових горах

ДАТИ:   

ВАРТІСТЬ: 2595 грн.

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вина) — Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори (купання в чанах) — Берегівський р-н (повернення в садиби).
3 день: сніданко-обід і виїзд (08:00) — санаторій Карпати (огляд палацу Шенборона) – Мукачево (екскурсія замком Паланок та обід) — Косино (купання в термальному басейні) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).


4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози та дегустація сиру) – Велятино (купання в термальному басейні) – Крайниково (огляд храму та обід) – Ділове (огляд центру Європи) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верхній Ясенів (обід) – Верховина (вільний час та вечеря, Гуцульська Забава).


6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами) – Львів (повернення до 22:00).
зимовий відпочинок в карпатах з дітьми

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (5 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та обіди.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – 60 грн. в обидві сторони, діти до 12 років – 40 грн. в обидві сторони.
– дегустація вин: 50 грн./особа, екскурсія без споживання вина 25 грн./особа;
– відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– купання в чанах: 120 грн/особа.
– замок Шенборна: загальний – 10 грн., учні – 7 грн.;
– Ужгородський замок: загальний – 25 грн., студентський – 15 грн., дитячий – 10 грн.;
– Мукачівський замок: загальний і студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
– термальний басейн “Косино”: загальний – 240-270-300 грн., діти зростом до 150 см. – 150 грн., пенсіонери від 60 р. – 150 грн., діти зростом до 120 см. (з нарукавниками) – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 45 грн./особа.;
– термальний басейн у Велятино: загальний – 100 грн., діти зростом до 140см. – 50 грн.;
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 20 грн., діти – 10 грн.;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;
– музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;
– музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.).
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний – 95 грн., пільговий (діти 6-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) – 65 грн.

 

Проживання:
1-2-3 ніч: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.
4-5 ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати..

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день — відбувається у кафе с. Пилипець. Вартість 75 грн/ос.
Вечеря у 1-й день – відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 55 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 35 грн./особа.
Обід у 2-й день — відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп “Левеш”, на друге картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 2-й день — відбувається у садибах. Вартість 55 грн./особа.
Сніданок у 3-й день відбувається у садибах. Вартість 35 грн./особа.
Обід у 3-й день — у місті Мукачево в ресторані “Анастасія” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше боб-левеш, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 3-й день — відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино. Вартість 55 грн./особа.
Сніданок у 4-й день – відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський.
Обід в 4-й день – відбувається в Сокирниці в ресторані “Гостинний двір”. Меню: салат, на перше: солянка, бістроган з макаронами, хліб, компот. Вартість 75 грн/особа.
Вечеря у 4-й день — відбувається у гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 65 грн./особа.
Сніданок у 5-й день – відбувається у гуцульських оселях. Меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 45 грн./особа.
Обід у 5-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 5-й день — відбувається у гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, гуцульський борщ, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 6-й день — відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 45 грн./особа.
Обід 6 день — відбудеться в кафе “Турист” в м. Яремча. Пропоноване меню: салат, борщ із пампушками, картопляне пюре, котлета, хліб, чай/кава. Вартість 75 грн./особа.

 

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886 ana-anna@ukr.net

Відпочинок у Карпатах на Новий Рік

Хто з українців не мріяв про відпочинок в Карпатах зимою? Проте не завжди наші бажання збігаються з можливостями. Курорти Карпат здаються нездійсненною фантазією. Справжня зимова казка: засніжені гори, безмежні ліси й найгостеприїмніші гуцули. Звуки трембіти та українських пісень. Що може бути краще, ніж справити Новий рік у Карпатах?

Напевно, тільки Новий рік у Карпатах недорого. Саме це свято найкраще справляти разом зі своєю великою дружньою родиною. Гарно, звичайно, зберегти трохи грошей на подарунки найближчим людям :матері, дружині або чоловіку, братам і сестрам. І при цьому поїхати на зимовий відпочинок в Карпатах з дітьми. З нашим турагенством – це не лише мрії та фантазії, а цілком реальні можливості.

Зимовий відпочинок у Карпатах

Ви можете обрати будь-який тур, який підходить саме Вам. Безліч різних видів проживань : готелі, зимові будиночки, квартири або навіть цілі котеджі. У вашому розпорядженні як найбюджетніші варіанти, так і найкращі місця зупинки з пакетом “Все включено”. Також за Вами залишається вибір харчування : від найзвичніших страв до найетнічніших страв української кухні, найсмачніші рецепти тисячоліть. Сотні різних екскурсій у кожний куточок, зробить ваш зимовий відпочинок у Карпатах незабутнім.

Щоб зробити Ваш відпочинок у Карпатах на новий рік справжні безпечним, наша компанія здатна допомогти мандрівній сім’ї зі страховкою. Все буде виконано в найшвидші строки й максимально чітко.

Поспішайте, кількість турів обмежена. Карпати дуже популярний вид відпочинку. За пів року до дати від’їзду, ви можете забронювати значно дешевше, ніж у переддень. Щоб ваш відпочинок у Карпатах зимою обійшовся справді дуже недорого, продумайте всі нюанси заздалегідь.

Відпочинок в Карпатах зимою недорого

Відпочинок у Карпатах на Новий рік може вийти не тільки атмосферним, сімейним і спокійним, а й максимально активним, яскравим і стрімким. Пропонуємо відпочинок на всесвітньо відомому гірськолижному курорті “Буковель”. Якщо ж, Ви більше полюбляєте невідомі та незаїздженні місця, то і тут ми не в змозі відмовити. “Захар Беркут”, “Красія”, “Пилипець”, “Драгобрат” – все це перлини українських курортів, котрі ще не стали масово відомі.

Ви вже уявляєте себе з чашкою узвару біля гарячого каміну? Значить, саме час сісти і почати обирати саме вашу з родиною новорічну казку. Гори і фортеці, маленькі хатинки і величезні курортні масиви, делікатеси і звичайна українська їжа, озера, музеї. Це все чекає саме на вас! Щоб дізнатись ціни на Новий рік в Карпатах, звертайтесь до підтримки сайту.

Поділіться своїми враженнями