Туреччина: пляжний відпочинок

Пляжний тур в Туреччину з України (Полтава)

Клімат Туреччини досить різноманітний. Він підходить для багатьох туристів, адже пляжний відпочинок починається з квітня місяця і триває до середини жовтня.

Рекомендовані готелі Туреччини

Ми підготували для вас добірку кращих готелів Греції за співвідношенням ціна/якість на основі відгуків наших клієнтів.

АЛАНІЯ

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa 5*

Туреччина: пляжний відпочинок

Готель збудований в 2014 році, загальна площа 45 000 м2. Готель складається з одного 9-поверхового головного корпусу Maing Building і вісімнадцяти 3-поверхових Garden Family. Готель чудово підходить для сімейного відпочинку.

Розташування:  100 км від аеропорту м. Анталія, в 15 км від м. Аланія, в 350 м через дорогу от власного пляжу, до якого можна добратись підземним переходом.

First Class Hotel 5*

Туреччина: пляжний відпочинок

First Class 5* розташований в поселенні Каргичак, що в 16 км від м. Аланія, на першій  лінії. Затишна атмосфера готелю, гостинність персоналу і багата інфраструктура готелю забезпечують приємний відпочинок на одному з кращих курортів Туреччини.

Justiniano Club Park Conti

Туреччина: пляжний відпочинок

Цей курортний готель на узбережжі Середземного моря має власний пляж і відкритий басейн. В готелі к услугам гостей спа-центр и номера с кондиционером, окруженные зеленым садом.

АНТАЛІЯ

ANTALYA ADONIS HOTEL

 

Туреччина: пляжний відпочинок

Готель відкрили в 1995 році, частковий ремонт проводився в 2012 році. Загальна площа території складає 23 000 кв.м. Житловий фонд складається з одного 13-поверхового будинку. Для зручності туристів працюють  4 ліфти.

Готель розміщує гостей з обмеженими фізичними можливостями.

 

BODENSEE HOTEL 3*

 

Туреччина: пляжний відпочинок

Розташований на відстані  50 м від берегу моря. Відстань  до аеропорту 25 км. Відстань до центру м. Анталія 3 км.

Більше турів на будь-які зручні для Вас дати і різну кількість днів можете знайти у розділі Пошук туру https://www.fejerverk-mrij.in.ua/search-tours/ або відправити запит відповідальному менеджеру ana-anna@ukr.net +380665158785, +380974482886

Поділіться своїми враженнями