Вітаємо, ми - Агенція креативного туризму "Феєрверк мрій".

В нас є мандри на будь який смак! Починаючи з тематичних екскурсій нашим містом про відьом чи масонів до подорожей місцями сили або мандрівок що вдихнуть у вас нову життєву енергію...
Ми готові за

довольнити будь які побажання!
Від тижневої мандрівки до Зони відчуження до luxury відпочинку на березі океана!

Чим ми відрізняємось від звичайного туристичного агентства?

Щодо внутрішнього туризму:
- Темами наших екскурсій (ми розповідаємо про те, про що говорити не прийнято). В наших авторських екскурсіях місто буває грішним, містичним, масонським і навіть шпигунським.
- Маршрутами подорожей (ми співпрацюємо виключно з місцевими гідами які проведуть вас найпотаємнішими тропами).
- Драйвовими емоціями які дарують наші тури (Унікальні маршрути + тематичні екскурсії = неповторні враження).

Щодо зовнішнього туризму:
- Ми співпрацюємо виключно з перевіреними роками туроператорами.
- Ви маєте можливість відвідати нашу екскурсію, побачити нас в роботі, зрозуміти наш підхід до професійної діяльності та оцінити наш рівень організації й підготовки. Так ми не є туроператором, проте ми ретельно вивчаємо кожну пропозицію на туристичному ринку, аби запропонувати вам найкраще!

Наша мета розкрити прихований потенціал провінційних міст, обговорити їх найпровокативніші теми, пізнати їх на повну і закохати українців в батьківщину. Величезний акцент ми робимо на архітектурі. В рідному місті ми звертаємо увагу на його перлини і віримо, що це приносить малесенький внесок до спільних потуг щодо збереження архітектурних цінностей. Покохавши своє ваші враження від знайомства з новими культурами та країнами якісно зміняться. Ви зможете відчувати глибше та яскравіше. А берегти своє, то наш обов'язок перед наступними поколіннями.

Наша історія бере початок з 2015 року, оренди половини офісу, робочого стола ноутбука, принтера та шаленого бажання створювати щось кардинально нове.

Зараз у нас більше 15 авторських тематичних екскурсій рідним містом, близько 20 автормиких маршрутів Україною та сотні щасливих туристів які скористалися послугами як зовнішнього так і внутрішнього туризму. Також ми маємо кілька вдалих кооперацій які дозволяють поглянути на туризм під іншим кутом і створювати принципово нові туристичні продукти.

Ми віримо, що всі грані туризму ще не розкриті і більшість відкриттів ще попереду і бов'язково за нами.
А також ми віримо в Полтаву і те, що її має відвідати кожен!

Все буде туризм! Гайда мандрувати!

Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій
Про Феєрверк мрій

Поділіться своїми враженнями