Пляжні тури

Пляжний відпочинок, мабуть, найпопулярніший вид туризму. Люди  охоче постять в соцмережах світлини з пляжів Туреччини чи  Кирилівки, Єгипту чи Залізного Порту, Тунісу чи Затоки. Лагідне сонце та тепла морська вода дозволяють розслабитись, забути про щоденну метушню та поніжити своє тіло.  Відпочинок на пляжі полюбляють і діти й дорослі, юні леді і статні чоловіки. Пляжний тур можна знайти на будь-який гаманець: і студента і  олігарха.

Одноманітність пляжного відпочинку можна розбавити захопливим катанням на яхті, дайвінгом, відвідуванням аквапарку, нічними клубами, екскурсіями і іншими розважальними програмами.

Тому підбір пляжного туру, насправді, не проста задача. Проте наші менеджери зможуть задовольнити найвибагливіші запити клієнтів.

Туристична агенція "Феєрверк мрій" пропонує широкий вибір пляжних турів за кордон та в Україні: для Вас сотні варіантів відпочинку на березі моря від екзотичної Домінікани до рідної української Кирилівки. Пропонуємо також "гарячі" тури за привабливими цінами.

Відпочинок на морі - найпопулярніший вид туризму в Україні.

Пляжний відпочинок в Україні

Туристична агенція "Феєрверк мрій" пропонує чотири основних локації для відпочинку на морі: Кирилівка, Залізний Порт, Затока, Коблево. В кожній з них є готелі і бази відпочинку на різний смак і гаманець. Пляжі Чорного та Азовського морів порадують туристів пологими берегами й теплою водичкою.

Пляжний відпочинок за кордоном

Туристична агенція "Феєрверк мрій" пропонує такі країни  для пляжного відпочинку на морі: Єгипет, Туреччина, Греція, Болгарія. В кожній з них є готелі  на різний смак і гаманець. Пляжі морів та океанів порадують туристів пологими берегами й теплою водичкою.