Екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області

Екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області на замовлення
Полтавський краєвид

Полтавщина – історичний регіон Дніпровського Лівобережжя. Тут краса природи та історичні пам'ятки  стрічають туриста на кожному кроці. На території сучасної Полтавської області близько 400 об’єктів природно-заповідного фонду серед них – унікальні: національні природні парки «Нижньоворсклянський», «Нижньосульський», регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні», знаменитий Лесин гай на околиці Гадяча, Ковпаківський дендропарк, Бузковий та калиновий гаї у Диканьці… Втім,  хіба можна перелічити усі чарівні місця, заповідники і пам'ятки природи нашого краю? Тут не має гаю чи лісу, де б не тішили очі туристів патріархи–дуби та старезні вікові липи, немає узлісся, де б не квітували рідкісні рослини. Зачаровують тихоплинний Псел та звивистий Удай, прозора вода Орілі та сивий Дніпро-Славута. Як у калейдоскопі смарагдові ліси змінюються духмяними луками, неозорим степом… Екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області допоможуть вам познайомитись з родзинками полтавського краю.

Екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області на замовлення

 

Туристична агенція  Феєрверк Мрій пропонує екскурсії по Полтаві та Полтавській області

Ця благодатна земля була заселена людьми з доби кам’яного віку. До найдавніших археологічних пам’яток людства належить:

  1. Гінцівська стоянка (с. Гінці Лубенського району),
  2. Cтолиця царських скіфів – Гелон (с. Більськ Котелевського району).
Сампсоніївська церква
Сампсоніївська церква

У часи першої Української держави – України-Руси – на полтавській землі зводиться потужна оборонна посольська лінія і на сторінки літописів потрапляють всі відомі нині міста краю: Лубни, Пирятин, Хорол, Гадяч, Полтава. Історична Полтавщина – один із регіонів формування козаччини. На наших теренах – чимало місць битв козацтва за свободу і незалежність. Від козацької доби збереглися пам’ятки барокової архітектури, духовні центри України. ХІХ та початок ХХ століття представленні в архітектурі класицизмом та українським модерном. Полтавщина – духовне осердя України, край пісень, легенд, письменників, поетів, учених, чиї імена перлами сяють у скарбниці світової мудрості: Маруся Чурай, І. Котляревський, М. Гнідич, Є. Гребінка, М. Гоголь, Панас Мирний, В. Симоненко, М. Остроградський, Ю. Кондратюк та сотні інших.

На Полтавщині дуже багато цікавих туристичних локацій, які варто відвідати хоча б раз у житті. Насамперед це Державний історико-культурий заповідник "Поле Полтавської битви"- доленосне поле європейської

Піраміда Закревського
Піраміда Закревських

історії, прославлену М. Гоголем містичну Диканьку, гончарну столицю України – Опішне, Національний музей-садибу М. В. Гоголя, унікальний архітектурний ансамбль Круглої площі в Полтаві, Музей важкої бомбардувальної авіації - єдиний в світі музей, де можна потрапити в кабіну "Білого лебедя", перлину українського архітектурного модерну Полтавський краєзнавчий музей. Знаєте, на Полтавщині є навіть свої піраміди! Всього не перелічити!

Ми підготували для вас велику кількість різноманітних екскурсій: оглядових, авторських, театралізованих, тематичних. Пішохідних та автобусних. В Диканьку і Гадяч, в Гоголеве і Решетилівку, в Опішню і Миргород. Екскурсії на будь-який смак і гаманець, для дітей та дорослих, для тих, хто цікавиться архітектурою, чи літературою, технікою чи містикою.

За Вашим бажанням можемо підготувати ексклюзивну екскурсію саме для Вас, виходячи з Ваших побажань, інтересів та можливостей.

Отож, не гайте часу, вирушайте у подорож на Полтавщину.

Завантажити ілюстрований прайс-буклет

Екскурсії по Полтаві та Полтавщиною на будь-який смак!

Квест- екскурсії Полтавою

Екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області на замовлення

Поділіться своїми враженнями