Замовити автобусні тури Європою

Ми раді вітати Вас на нашому офіційному сайті! Наша команда працює для Вас! Ми з задоволенням відповімо на ваші телефонні дзвінки і заявки! З радістю спробуємо допомогти у виборі відповідного туру (автобусні тури Європою) і докладемо максимум зусиль, щоб саме Ваш відпочинок став найкращим! А весь відпустку пройшов – як по нотах!

Ми пропонуємо вашій увазі можливість здійснення туристичних поїздок на автобусі в будь-який куточок Європи. Вибір напрямків просто величезний і задовольнить бажання будь-якого клієнта. Крім того, діапазон цін може варіюватися і підійти для клієнтів з будь-яким рівнем достатку. Сам по собі автобусний тур має на увазі економію коштів, але при цьому не слід думати, що такий відпочинок є неповноцінним. Всі зекономлені кошти навпаки можуть бути витрачені на поліпшення дозвілля.

Ціни та пропозиції на автобусні тури по Європі

В даний час ми надаємо клієнтам різноманітні тури від 42 євро на добу до 150 євро на добу. Все залежить від маршруту і тривалості поїздки. Тур в Болгарію на 9 днів обійдеться в 10 000 грн., А ось тур на узбережжі Італії через Францію буде коштувати вже 19 000 грн. (Тури по Європі ціни). У будь-якому випадку можливі різні пільги, знижки та варіанти маршрутів, які будуть прийнятні як для Вас, так і для нас (дешеві тури по Європі).

Найпоширенішими і популярними маршрутами (гарячі автобусні тури по Європі) є наступні напрямки:

Львів – Ужгород – Будапешт.

Київ – Львів – Варшава – Берлін – Париж.

Київ – Відень – Барселона.

Сам по собі такий вид туризму дозволяє найбільш докладно ознайомитися з визначними пам’ятками. Крім перевезення пасажирів до місця відпочинку, здійснюється і екскурсійна програма від позитивних, комунікабельних та ерудованих гідів, які проходять спеціальне навчання (екскурсійні тури по Європі).

Спеціальні опції туру Європою

Якщо ви бажаєте просто з’їздити куди-небудь відпочити на вихідні і Європа є пріоритетним напрямком, то ми допоможемо Вам у цьому. Діє спеціальна опція –
тури вихідного дня в Європу, тобто відпочинок буквально на 1-2 доби з відвідування декількох пам’яток, ночівлею і поверненням.

Ми любимо свою роботу і своїх клієнтів, ваш відпочинок – наша турбота.

Не знайдено жодної події!