Замовити паломницький тур по Грузії

Замовити паломницький тур по Грузії

Паломницькі тури по Грузії

Грузія – це країна, яка одна з перших визнала християнство своєю державною релігією, то ж на її території знаходиться багато православних святинь. Паломницькі тури по Грузії дозволяють відчути справжню глибину християнської віри та погрузитися в атмосферу життя минулих століть. Грузія цікава паломникам з усіх куточків світу, адже грузинська православна церква – одна з найстаріших православних церков у світі. Десятки храмів та монастирів, важливих для віруючих, розташовані по всій території цієї дивовижної країни.

Головні святині Грузії

Мцхета – перша столиця Грузії і місце, де знаходяться головні святині країни. Мцхету часто називаються Другим Єрусалимом. Туристичні агенції або організації, які займаються суто паломницькими турами, обов’язково запропонують Вам замовити паломницький тур по Грузії і відвідати першу столицю. Паломники їдуть в Мцхету, в першу чергу, щоб відвідати собор Свєтіцховелі – духовний символ не тільки міста, а й усієї країни. Саме тут розташований найстаріший грузинський жіночий монастир Самтавро. Якщо трохи проїхатись від міста, також можна відвідати один з найдавніших храмів країни – монастир Джварі, що внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Неважливо, де Ви проживаєте, зараз можна організувати паломницький тур майже в кожному місті. Паломницький тур по Грузії з Полтави може бути як індивідуальний, так і груповий.

Святині в Тбілісі та околицях містах

Багато святих місць, що мріють побачити паломники з різних куточків Грузії та інших країн, знаходяться в сучасній столиці Тбілісі та її околицях. Вартість на паломницький тур по Грузії Вам розрахують в будь-якому агентстві. Плюси організованого туру очевидні: спланований маршрут та менші витрати. В Тбілісі Ви маєте змогу побачити: Кафедральний собор Сіоні 12 століття, Кафедральний собор Святої Тройці Цмінда Самеба, церкву Метехи, церкву Дідубійської Божої матері та інші.

Ціна на паломницький тур по Грузії залежить, в першу чергу, від транспорту, яким Ви будете доїжджати в країну. Вартість поїздки буде в рази дешевша, якщо Ви обираєте автобусний тур. Також важливим елементом є сезон. Наприклад, в літні місяці ціни на проживання та харчування будуть трохи завищені, адже це період високого туристичного сезону. Якщо Ваш вибір впаде саме на цю країну, знайте напевне, що Грузія точно не залишить Вас байдужими. Оглянути всі реліквії та відвідати всі святі місця за один тур практично неможливо. Проте, якщо Ви хоча б раз побуваєте в цій сонячній країні з привітними людьми, Вам захочеться повертатись сюди знову і знову.