Замовити паломницький тур по Україні

Паломницькі тури по Україні

Паломництво – це мандрівка прочан або віруючих до святих місць, де є докази Божої присутності. В Україні є багато популярних серед паломників напрямків таких мандрівок. Паломницький тур по Україні з Полтави можливий у будь-яке з цих місць.

Паломницький тур до Києва

Найпопулярнішим містом серед паломників в Україні є столиця. Тут зосереджено багато православних храмів, святих місць та реліквій, що мають стосунок до християнства. Якщо Ви маєте бажання замовити паломницький тур по Україні, обов’язково відвідайте Києво-Печерську Лавру та Софіївський собор.  Києво-Печерська Лавра належить до пам’яток архітектури та історії. За площею – це найбільша християнська святиня України. Софіївський собор або Софія Київська є не лишень пам’яткою архітектури, а й живопису. Собор знаходиться на одній з центральних площ столиці і заснований приблизно в один час з Києво-Печерською Лаврою.

Паломницький тур до Почаїва

Для паломників, що відвідують святі місця України, Почаївська Лавра – це святиня, де обов’язково потрібно побувати. Вона заснована ченцями Києво-Печерської Лаври у 1210 році. Українці впродовж століть приходили сюди цілими родинами задля особливої молитви. Досі це місце не втратило своєї ваги та популярності серед паломників християн.

Паломницький тур до Зарваниці

Якщо Ви шукаєте паломницький тур по Україні, зверніть увагу на маленьке містечко в Тернопільській області. Зарваниця – святе місце, відоме серед паломників. Тут є чудотворна ікона та святе джерело.  За легендою саме на місці, де пізніше заснували поселення, ченцю, що втікав від татарської орди, явився образ Божої матері. Кожного літа паломники зі всієї України вирушають пішки до Зарваниці. Проща триває кілька днів і відвідують її десятки тисяч віруючих християн. Вартість на паломницький тур по Україні до Зарваниці чи інших святих місць не велика. Ви можете замовити такий тур в агенції чи відправитись самостійно автомобілем.

Паломницький тур до Кам’янець-Подільська

В Кам’янці-Подільському на Хмельниччині знаходиться Кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла. Він відрізняється від інших святинь тим, що це чи не єдине місце в світі, де можна побачити, як поєднуються декілька релігій. На мінареті, що прилягає до собору, встановили статую Діви Марії.

Ціна на паломницький тур по Україні – це вартість бюджетної поїздки на вихідні. Якщо у Вас виникають сумніви щодо витрат на паломницькі тури, сміливо відправляйтеся в дорогу. Неважливо, чи подорожуєте Ви самостійно, чи замовляєте тур в агенції, це недорого.