Екскурсії та тури по Україні з Полтави

Ми пропонуємо вам розробити екскурсійні тури кращим місцем Земної кулі – Україною. Україна – колиска зародження слов’янської цивілізації з величезним історичною спадщиною, яке примножувалося з роками і століттями. Змінювалися епохи, залишалися пам’ятники і монументи історії, але все це не забуте. Ми із задоволенням проведемо вас по найбільш пам’ятним місцям Полтави (замовити тур з полтави) до Києва, Львова, Ужгорода та багатьох інших міст.

Софіївський парк

Уже багато років серед українців та іноземних туристів популярними залишаються екскурсії та тури в Софіївський парк. Це великий парковий комплекс, який складається з ставків, водоспадів, фонтанів, гротів, підземної річки. Прикрашають парк численні скульптури античної тематики. Екскурсія з полтави вартість. Тут все просякнуто романтикою, адже Софіївка – це подарунок польського магната Станіслава Потоцького своїй дружині Софії. Обов’язково візьмете екскурсію – ви дізнаєтеся багато цікавого.
Пам’ятник більш сучасної історії знаходиться в місті Чорнобиль. Це місце, яке стало відомо після катастрофи на атомній електростанції, сьогодні відкрито для туристів.

Ціни та пропозиції

Тур з полтави ціна. Цінова політика нашої компанії дуже демократична. МИ пропонуємо і забезпечуємо екскурсійні тури на будь-який смак і будь-який рівень достатку (екскурсія з полтави дешево). Культура – не товар і ми не женемося за наживою за будь-яку ціну. У будь-якому випадку ми зможемо підібрати варіант туру, який задовольнить вимоги клієнта (тур з полтави дешево).
Дорогі мандрівники і мандрівниці! Наше турагентство з радістю вітає Вас. У нас Ви знайдете кращі ціни на тури як по Україні, так і в будь-яку точку світу і авіаквитки від надійних туроператорів і авіакомпаній, висока якість обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Поділіться своїми враженнями