fbpx

Дунай, Вилкове та виноробня Колоніст

Дунай, Вилкове та виноробня Колоніст

 • Ви познайомитеся з неймовірно добрими водними буйволами
 • Продегустуєте вина виноробні Колоніст і місцеве – новак, спробуєте бессарабську кухню
 • Побачите нульовий кілометр, що, можливо, має магічні властивості

До вартості включено:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту;
 • Супровід екскурсовода;
 • Екскурсії по програмі;
 • Вхідні квитки по програмі;
 • Проживання у готелі;
 •  Харчування: сніданок на 2-ий день, обід у 1-ий день;
 • страхування.

До вартості не включено:

 • Поїздка на виноробню Колоніст з обідом та дегустацією – 550 грн.;
 • особисті витрати.

 

Погодинний розклад

Прогулянка Дунаєм, Вилкове, Ізмаїл

06:30 -
Зустріч на вокзалі.
09:00 - 12:30
Водна прогулянка по річці Дунай
Водна прогулянка по річці Дунай, на острівець, до "нульового" кілометру, де річка впадає в Чорне море. Це чарівне місце:) Існує повір'я, що якщо перестрибнути через середину нуля, то до вашої зарплатні додасться ще один "0". А якщо через цифру стрибнуть молоді - точно чекати поповнення. Так що, обов'язково спробуйте! Подорожуючи до острівця - дивіться по сторонах. Ви пливете по території заповідника, куди прилітають на гніздування рідкісні птахи.
13:00 - 14:00
Обід
Обід на острові з юшкою за місцевим рецептом і місцевим вином - новак. Можливо пізній.
14:00 - 19:00
Вилкове. Ізмаїл
Екскурсія в Вилкове. Тут цікаво в будь-який час року. Уявіть собі, якщо для нас звичним транспортом є автомобіль, то для жителів Вилкового, як і в Венеції - човни. І якщо нам прокласти нову дорогу досить проблематично, то жителі Вилкового просто створюють новий єрик і плавають по ньому. Дивовижні пейзажі і історія. Рукотворні єрики, наповнені водою, незвичайна природа, розповіді про місцеві старовірів. Ви побачите морський вокзал, церква Св. Миколая. Екстер'єри Різдвяної Церкви (старообрядницька) і Білгородський канал. Відвідаєте музей під назвою Будинок рибалки. Тут можна побачити справжній корабель, виконаний в натуральну величину, унікальні предмети побуту старообрядців різних народів (турків, готів, греків та інших). Музей виріс з приватної колекції, екскурсію проводить колекціонер і засновник музею. Переїзд в Ізмаїл. Поселення в комфортний готель формату 3*"Бесарабія", у номери зі зручностями. Екскурсія-прогулянка в Ізмаїлі. Місто, яке, свого часу, було захоплене Османською імперією, а Ізмаїльська фортеця виконувала важливу стратегічно-оборонну функцію. Ви побачите пам'ятник Суворову, малу мечеть, Покровську церкву і послухаєте розповіді про історичні події, пов'язані з цими місцями.
19:00 -
Поселення в готель. Вільний час.

Екопарк Картал. Завод Колоніст.

08:00 - 09:00
Сніданок. Звільнення номерів.
09:00 - 13:00
Екопарк Картал.
Дивовижне місце, в якому живуть водні буйволи. На вигляд вони великі і волохаті, але в душі як діти:) Їх можна обіймати, якщо дуже хочеться, цілувати, кататися верхи. Ці тварини викликають розчулення навіть у найсуворіших відвідувачів. Ви дізнаєтеся про етнографії та історії краю. Відвідайте унікальний пам'ятник археології "Кам'яна гора" - багатошарове поселення VII-IV ст. н.е. Крім, власне, городища площею 2 га, були виявлені руїни ще одного поселення, група курганів і грунтової некрополь (могильник). Унікальний пам'ятник часів римської імперії і давніших часів. Повернення в Ізмаїл, вільний час.
13:30 - 16:00
Завод Колоніст
Факультативна екскурсія на завод Колоніст. Чи можете ви уявити собі, що раніше тут, на полі з родючими виноградниками був випалений степ? А сьогодні ми з вами маємо задоволення куштувати дбайливо зроблене чесне вино. Місцеві виноградники розташовані на винній широті (з П'ємонтом і Бордо) завдяки чому ягоди отримують в два рази більше сонця. Від цього вони набувають особливого смаку, який ви обов'язково відчуєте на дегустації. На вас чекає нестандартний обід.
17:00 - 21:00
Прибуття на вокзал. Закінчення туру.

Дата

23 - 24 Тра 2020
Expired!

Час

06:30 - 17:00

Вартість

від 3300 грн.

Мітки

Автобусний тур
Вилкове

Розташування

Вилкове
Вилкове, Одеська область
Екопарк Картал

Розташування 2

Екопарк Картал
Одеська область
Завод Колоніст

Розташування 3

Завод Колоніст
Одеська обл., Болградський р-н с. Криничне, вул. Болградська, 4
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Поділіться своїми враженнями