Екзотичний Київ

Екзотичний Київ

Екзотичний Київ

Бананова ферма – музей медуз – океанаріум “Морська казка”

Вирушаємо разом в яскраву і екзотичну поїздку! Спочатку ми відвідаємо бананову ферму, де відчутний аромат екзотичних фруктів, прогуляємося тропічним садом. Потім опустимося на морське дно, відвідавши музей медуз. Яскраві рибки всіх кольорів веселки подарують неймовірно позитивні враження! А ще ми потрапимо в справжній Едемський сад, де побачимо екзотичних тварин і птахів!

У вартість входить:

  • проїзд,
  • страховка,
  • супровід представником туристичної агенції.

У вартість не входить:
– вхідний квиток на бананову ферму (для дітей і дорослих – 100,00);
– покупка саджанців (за бажанням) – від 100,00;
– вхідний квиток в музей медуз (150,00 – для дорослих, 130,00 – для дітей 5-14 років, діти з 14 років – ціна як для дорослих). Діти до 3-х років безкоштовно (при наявності свідоцтва);
– вхідний квиток в океанаріум (220,00 – для дорослих, 180,00 – для дітей 5-14 років, діти з 14 років – ціна як для дорослих).

Деталі 066 515 87 85, 097 448 28 86

Погодинний розклад

Екзотичний Київ

5:00
Виїзд з Полтави
10:00
Бананова ферма
А ви знаєте, що банани можна виростити у своїй вітальні? А лимони та апельсини можуть радувати смаком і ароматом з власного дерева? І все це у нас в Україні! Хочете дізнатися як? Поїхали разом на унікальну бананову ферму! Кількість екзотичних рослин на метр квадратний тут перевищує найсміливіші очікування: в чудо-теплиці зібрано разом більше 50 сортів тропічних рослин. Здивовані будуть і діти, і дорослі - всі ці фрукти Ви бачили тільки в супермаркеті під плівкою, а тут - все росте, цвіте і пахне. Ваш світогляд стрімко розшириться, Ви дізнаєтеся як і чому цвітуть, і плодоносять банани, ананаси, апельсини, кумкват і лимони в наших кліматичних умовах цілий рік; Ви вживу відчуєте як це - бути в тропіках і сфотографуєтеся на тлі справжнього тропічного саду; Ви зможете забрати з собою шматочок літа, купивши невелике деревце апельсина або лимона, папайї, інжиру, карликового банана і ананаса. А якщо захочете, то і все разом! Ви отримаєте детальну консультацію по догляду за цими диво-рослинами і зможете виростити тропічний урожай у себе вдома.
13:00
Музей медуз (факультативно)
Ви дізнаєтеся скільки на планеті мешкає медуз відомих людині, які медузи смертельно отруйні, а яка медуза - взагалі є єдиною безсмертною істотою на планеті. Ви в живу познайомитеся з колекцією медуз і дізнаєтеся безліч цікавих і навіть корисних фактів про них. Але пам'ятайте! Що життєвий цикл у багатьох медуз дуже короткий, а це значить, що колекція музею буде оновлюватися мінімум три рази на рік!
17:00
Океанаріум Морська казка
Переступивши поріг київського океанаріуму, ви потрапите в світ, де діє піратський закон. На вході вас зустріне досвідчений матрос, щоб супроводити на борт затонулого піратського корабля. У Вас буде можливість пройти по унікальному підводному тунелю, побачивши таємничих мешканців морських глибин - від черепах і скатів до найнебезпечніших водних хижаків - акул і піранній. А також загадати бажання біля басейну з золотими рибками, погладити дитинчат крокодила і зловити за хвіст великого японського краба в стінах київського океанаріуму. У Вас буде можливість побачити як дайвер в тунелі годує морську черепаху.
18:00
Виїзд в Полтаву

Дата

27 Лис 2021
Expired!

Час

05:00 - 23:00

Вартість

700₴

Мітки

Автобусний тур
Океанаріум

Розташування

Океанаріум "Морська казка"
вулиця Андрія Малишка, 3, Київ, 02000
Бананова ферма

Розташування 2

Бананова ферма
провулок Травневий 70, Рожни, Київська обл., 07412
Музей медуз

Розташування 3

Музей медуз
вулиця Хрещатик, 7, Київ, 02000
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями