Гранд екскурсія по Києво-Печерській лаврі

Гранд екскурсія по Києво-Печерській лаврі

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – ближні та далекі печери – велика лаврська дзвіниця – музей мікромініатюр Миколи Сядристого – музей історичних коштовностей України

Побувайте в найцікавіших місцях Києво-Печерської лаври! Унікальний архітектурний ансамбль лаври – це ціле окреме місто з особливою енергетикою! На екскурсії ви дізнаєтеся, чим відрізнялося паломництво в лавру простих людей і царедворців, яке відношення до цього місця мають билинний герой Ілля Муромець і легендарний Нестор літописець. Ми спустимося в лаврські святі печери і піднімемося на велику дзвіницю. А також зайдемо в музеї історичних коштовностей і мікромініатюр.

У вартість включено: проїзд, екскурсійне обслуговування, страхування, супровід представником турфірми

Додатково оплачується:

Вхідні квитки (орієнтовно):
– києво-печерська лавра: 80,00,
– музей мікромініатюр миколи сядристого (дорослий-60,00, студенти і діти 30,00)
– музей історичних коштовностей україни (дорослий-45,00, студенти та діти 35,00)
– далекі і ближні лаврські печери: безкоштовно. Але необхідно придбати свічки для комфортного пересування під землею-3,00 (1 свічка)

Додаткова інформація:
не рекомендується відвідування лаври в сильно відкритому одязі і взутті на високих підборах. Для жінок рекомендується накидка на голову. Спідниці надягати не обов’язково – при вході в печери можна безкоштовно отримати накидку на штани. На території монастиря не вітається яскрава косметика

Погодинний розклад

02:00 - 03:00
Збір групи по зупинках, виїзд з м. Полтава
09:00 - 17:00
Києво-Печерська лавра
Не важливо, атеїст ви або дотримуйтеся іншої віри, Києво-Печерська лавра - це унікальне місце для всіх! Своєю найпотужнішою енергетикою, своєю унікальною історією, своєю дивовижною красою - це місце, занесене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, підкорює назавжди! Це величезна територія, куди входять 129 споруд! Унікальний архітектурний ансамбль - ціле місто, дивовижна енергетика, легендарні лаврські печери з нетлінними мощами святих преподобних печерських старців, деяким з яких вже майже 1000 років! Ми спустимося під землю в тишу святих лаврських печер і підіймемося на Велику лаврську дзвіницю, звідки відкриється найкрасивіший вид на лівий берег Києва. Згадаймо імена засновників лаври - преподобних Антонія і Феодосія, хрестителя русі - Володимира Великого, найбагатшого українського гетьмана - Івана Мазепу. Відвідаємо основні лаврські храми, заглянемо в музеї. Екскурсовод розповість вам чим відрізнялося паломництво в лавру звичайних людей і царедворців. Яке відношення до київської лаври має герой давньоруських билин богатир Ілля Муромець і стародавній автор Нестор Літописець. Дізнаєтеся куди ж "язик до києва доведе", як народився настільки знайоме всім вираз "ходити наліво" і як можна і сьогодні "підсунути липу". Подивуємося красі вічно квітучих лаврських каштанів і те, які часом несподівані історичні особистості зображені на стінах лаврських храмів. Відвідаємо унікальний "музей мікромініатюр" - сьогодні цей музей входить в топ 10 місць для відвідування в україні. У ньому всього 19 експонатів, 18 з яких можна помістити в сірникову коробку! Колись давно все почалося з підкованої блохи, сьогодні, слава про цей музей і його творця Миколу Сядриста розійшлася по всьому світу. Найменша книга в світі, найменші в світі шахи, снасті іспанського корабля в 400 разів тонше людської волосини - тут можна побачити те, що не піддається звичайному людському розумінню! А якщо пощастить, то познайомимось і з самим майстром. "Музей історичних коштовностей України" - унікальний музей, який одночасно є частиною державної скарбниці України. Саме на нього покладено роль так званого "протокольного музею", його обов'язково показують усім найважливішим гостям України. Саме в ньому зберігається унікальна колекція "скіфське золото" і легендарна "скіфська пектораль" з царського скіфського кургану iv ст. До н. Е.
17:00 -
Виїзд до Полтави

Дата

06 Чер 2020
Expired!

Час

02:00 - 22:00

Вартість

930 грн.

Мітки

Автобусний тур
Києво-Печерська лавра

Розташування

Києво-Печерська лавра
вулиця Лаврська, 15, Київ, 01015
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями