Історія однієї вулиці: Пушкінська

Історія однієї вулиці: Пушкінська

Історія однієї вулиці: Пушкінська

Авторська тематична екскурсія Полтавою

Вулиці центральної Полтави загадкові. На перший погляд в них немає нічого особливого і примітного, такого, щоб що б аж ахнути і затамувати подих у подиві. Пробігаємо у шаленому ритмі наші стріт і авеню і здаються полтавські вулиці такими звичайним, буденними. Але варто лише підняти очі і чіпляється погляд за дивні архітектурні прикраси на старих будівлях, а потім кортить дізнатися чий же це такий красень-будинок зберігся аж до сьогодні. І тут же запитання – хто побудував, коли, для кого. Мимоволі стишаємо ходу і вже не відірватися від розглядання вуличної архітектури, обмірковування плину людського буття, філософствування про час і красу.

Загадкові полтавські вулиці на позір відкриті, прямі і довгі, широкі і зелені. Одна з них усім відома Пушкінська. Так вона називалася на початку ХХ століття і пам’ятається саме з такою чудовою, м’якою назвою ‑ Пушкінська. Яка вона насправді ця вулиця, яким було її життя – бурхливим чи тихим, світським чи духовним, торговим чи культурним.

Історію і відповіді можна віднайти в архітектурі, на яку багата полтавська вулиця Пушкіна.

Тоді тисніть квитки, реєструйтесь, оплачуйте і зустрічаємось на точці початку нашої мандрівки, обов’язково взувши зручне взуття та прихопивши пляшку води!)

Екскурсію проводить кандидат архітектури Оксана Бєлявська!

Кількість місць обмежена!

Вартість: 100 грн.

Частина прибутку іде на підтримку ЗСУ!
Слава Україні!

Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 87 85, 097 448 28 286

Дата

09 Лип 2022
Expired!

Час

16:00 - 19:00

Вартість

100₴

Квитки/Реєстрація

Квитки

Мітки

Пішохідна екскурсія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/
Квитки

Поділіться своїми враженнями