Кам’яна Могила та незвідана Хортиця

Кам’яна Могила та незвідана Хортиця

Кам’яна Могила та незвідана Хортиця

Василівка та її замок – містична Кам’яна Могила – стежки заповідної  Хортиці – загадковий Мавринський майдан

До вартості включено:

  • проїзд туристичним автобусом;
  • проживання у готелі;
  • страхування;
  • харчування (вечеря у 1-ий день, сніданок на 2-ий день);
  • вхідні квитки + екскурсії на екскурсійних об’єктах.

До вартості не включено:

  • додаткове харчування;
  • особисті витрати.

Погодинний розклад

Василівка - Кам'яна Могила

04:00 - 05:00
Збір по зупинкам міста
05:00 - 10:00
Переїзд до Василівки
10:00 - 12:30
Садиба Попова.
Скільки різноманітних садиб в Україні є. Але є одна особлива. Вона виринає серед рівнинних просторів запорізького степу. Садиба Попова — це унікальна пам’ятка історії та архітектури Південної України кінця XVIII — ХІХ ст. Комплекс господарчих будівель, службових квартир, що збереглися до сьогодні, є рештками одного з найбільших дворянських маєтків регіону. Сьогодні до історичного комплексу входить Садиба поміщика, що складається з чотирьох споруд кінця ХVІІІ — початку ХІХ ст. Серед них найстарша будівля Василівки — житловий будинок поміщика 1790 р., виконаний з решток турецьких галер, корівник 1835 р., молочарня 1836 р., погріб. Палацовий комплекс другої половини ХІХ ст. складається з трьох флігелів, оглядової башти, каретного двору, манежу­стайні, будівлі електростанції, майстерні та башти зруйнованого палацу. І все це ми з вами пройдемо, побачимо, послухаємо цікаві історії, пофографуємо, замилуємося красою і натхненні поїдемо відкривати інші особливі місця запорізького краю.
12:30 - 13:30
переїзд на Кам’яну Могилу
13:30 - 15:30
Кам'яна Могила
Кам’яна Могила є культовим комплексом, єдиним місцем у всій Східній Європі, де зберігся наскальний живопис періоду від пізнього палеоліту до середньовіччя. Пагорб нараховує близько 3 тисяч плит, під якими знаходиться 65 гротів та печер, рясно вкритих петрогліфами. Багато людей вважають Кам’яну Могилу «місцем сили» і відчувають її потужну енергетику. Сюди приїжджають отримати зцілення, загадати бажання, зарядитися позитивними емоціями. Представники різноманітних енергетичних практик, язичники, уфологи, біоенергетики – усі вважають це місце «своїм», таким, «що надає силу». Це підтвердив один із найвищих тибетських лам із Непалу лінії Карма Каг’ю, Рінпоче Лопон Цечу, який відвідав Кам’яну Могилу влітку 1995 року. І це не дивно, бо ще 20 тисяч років тому люди почали проводити тут релігійні обряди, встановлюючи через них, як вони вважали зв'язок з усім живим і неживим, з Природою і Космосом. Тож і ми у супроводі гіда-провідника пройдемося цими унікальними гротами, почуємо цікаві історії. Матимемо час для фото, медитації, просто побути на одинці із самим собою. Кажуть це місце допомагає знайти відповіді на усі житейські питання.
15:30 - 16:30
вільний час на медитацію або фотографування.
16:30 - 18:30
переїзд до Запоріжжя
18:30
поселення в готель, вечеря, вільний час.

Заповідна Хортиця - Мавринський майдан

08:00 - 08:30
Сніданок
08:30
виїзд на екскурсію
09:00 - 12:00
Заповідна Хортиця
екскурсія заповідною Хортицею. Найбільший острів на Дніпрі, вкритий степовими рослинами і стародавніми святилищами, розрізаний балками і оточений високими скелями та малими островами – легендарна Хортиця – сьогодні є одним із 7-ми чудес України. На його території нині розташовані музей історії запорозького козацтва, реставраційний ангар, історико-культурний комплекс “Січ”, кінний театр, селища, готелі та бази відпочинку… Але чим насправді є острів Хортиця? Чому від 1965 року він носить статус заповідника? На ці питання шукатимемо відповіді разом. За п’ять годин перебування на острові: – побачимо природні краєвиди Хортиці, найстаріші скелі та вид на острів Байди (Малу Хортицю); – пройдемося стежинами Скіфського стану, повз степові кургани та кам’яні скульптури – жорна, хрести, стовпи, ступи і корита, що розташовані в лапідарії просто неба – почуємо легенди про Геракла та Змій-Дівицю, про появу скіфів на Землі, про князя Святослава Хороброго та Дмитра Байду-Вишневецького – помилуємося південною, особливою частиною Хортиці, в околицях якої починався знаменитий Великий Луг Запорозький – Геродотова Гілея, плавні запорозьких козаків, де вони займалися промислами і ховалися від ворогів. За радянських часів Великий Луг був затоплений водами рукотворного моря – Каховського водосховища, але початок заповідних плавнів зберігся до наших днів.
12:30 - 13:30
Обід
13:00 - 15:00
переїзд до Мавринського майдану
15:00 - 17:00
Мавринський майдан
екскурсія територією Мавринського майдану. Дослідники стверджують, що цьому утворенню уже понад п’ять тисяч років, проте дотепер ніхто не може пояснити ані походження, ані призначення дивної конфігурації. Ті, хто тут побував, кажуть, що це місце має особливу цілющу енергетику. Цікавий Мавринський майдан за своєю формою – геометрично правильний зрізаний конус з отворами на трьох його верхівках, які спрямовані чітко на схід, захід та південь. Існує гіпотеза, що запорізькі козаки використовували майдан як оборонну споруду. Дехто висловлює думку, що з’явилися насипи внаслідок розкопок археологами звичайних курганів, і у результаті виникли незвичайні пагорби. Популярною залишається версія про майдан як календарно-обсерваторний комплекс. Говорять навіть про містичне походження земляної конфігурації, мовляв, тут зупинялися інопланетні істоти, які й дотепер сюди прилітають, аби встановити контакт із землянами. Про все і не тільки дізнаємося під час екскурсії.
17:00 - 20:30
переїзд до Полтави

Дата

10 - 11 Жов 2020
Expired!

Час

04:00 - 21:00

Вартість

2000 грн.

Мітки

Автобусний тур
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями