МЕЖИГІР’Я + прогулянка на теплоході по Дніпру

Дата

02 Тра 2020
Expired!

Час

01:00 - 23:30

Вартість

700 грн.

Мітки

Автобусний тур

МЕЖИГІР’Я + прогулянка на теплоході по Дніпру

Межигір’я – місце, яке ось уже більше року в списку «Mustvisited» для багатьох українців і не тільки. Це масштабний природний комплекс, які безумовно заслуговує на увагу кожного. 

Прогулянка на теплоході по Дніпру.

У вартість входить: автобусний трансфер по всьому маршруту, екскурсійне обслуговування по території парку, страховка, супровід груповод по всьому маршруту

У вартість не входить: вхідний квиток в національний парк «межигір’я» (70/50 грн.), прогулянка на теплоході- 200/100 грн, харчування, особисті витрати

Погодинний розклад

Межигір'я

01:00 - 02:00
збір групи по зупинках м Полтава.
Виїзд в с. Нові Петрівці, Київська область.
09:00 - 16:30
Межигір'я
Ми раді запропонувати Вам прогулянку по Межигір'ю. Доглянута лісопаркова зона, декоративні озера з фонтанами, свіже повітря, ажурні містки. Ви будете під враженням від показної розкоші колишньої резиденції Януковича, побачите знамениту Хонку, Спа-центр, гольф поле, розкішний корабель Галеон. Ми пройдемося по 3 км Набережній на березі Київського моря. Ви почуєте захоплюючі історії про вигнання ченців з Межигірських пагорбів. Ви побачите кожен куточок музею корупції своїми очима. Екскурсовод розповість цікаві факти з історії північній місцевості Києва, проведе по красивих місцях резиденції, покаже будівлю знаменитої Хонки в Межигір'ї, зоопарк Межигір'я. Міжгір'я - не просто особняк Януковича, це цілих 114 гектарів території з неперевершеним ландшафтним парком. Тут все говорить про велич і панські замашки колишніх «господарів життя»: вдумайтеся, ліхтарі з коронами! І хоча в цілому ландшафтний дизайн виглядає гармонійно, смак власника «золотого батона» в цих «коронах» все ж простежується. Чи варто їхати в Межигір'ї? Так! Наші туристи, які там побували, в один голос твердять: «Хочемо сюди повернутися ще раз. Межигір'я - Національний парк України! »У цій місцевості дуже глибоке історичне минуле. Ви побуваєте на заповідній долині, яка і дала назву цій місцевості. Екскурсовод розповість Вам, чому Межигірський монастир козаки називали «Запорізької Лаврою» і яку роль в житті святині зіграв останній кошовий отаман України. І цей список цікавих і захоплюючих історій ми готові продолжать.Предлагаем Вам відмінно провести вихідний день на природі, далеко «кам'яних джунглів». Будемо гуляти в тіні гіллястих дерев, годувати форель, милуватися квітковими партерами, каскадних водоспадами, екзотичним дендрарієм, пройдемося по набережній. У нас буде можливість відвідати кінологічний центр і музей ретромобілів. Ви обов'язково повинні відвідати це місце і зарядиться позитивними емоціями. Їдемо в Межигір'ї разом!
16:30 - 17:00
Переїзд до Києва
17:00 - 18:30
прогулянка на пароплаві - панорама Києва.
Що може бути чудовий річковий прогулки, тільки прогулянка дніпру в києві! Вашому погляду відкриються гарні будівлі подолі, золоті купола старовинних храмів - києво-печерської лаври, видубицький і свято-михайлівського монастирів. Серед зелених крон дерев також можна розглянути чудові історичні пам'ятки - монумент князя володимира мономаха, колона магдебурзького права та батьківщину мати.
18:30 -
виїзд до Полтави

Поділіться своїми враженнями