Мистецькі шляхи Тараса Шевченка та Катерини Білокур + пленер

Мистецькі шляхи Тараса Шевченка та Катерини Білокур + пленер

Мистецькі шляхи Тараса Шевченка та Катерини Білокур + пленер

Запрошуємо в унікальну мандрівку місцями, що надихали двох  видатних художників України: Тараса Шевченка та Катерину Білокур. Вони жили у різний час, створювали свої шедеври у різних стилях, але об’єднані глибоким народним корінням. Мандрівку доповнить майстер клас від художника, на якому Ви самі відкриєте у собі митця і крім фотографій привезете додому три картини.

Під час туру ми:

  • Прогуляємося парковим комплексом Закревських у с. Березова Рудка Пирятинського району;
  • Дізнаємося про найбільше кохання Тараса Шевченка;
  • Побачимо на власні очі унікальну усипальницю у вигляді піраміди;
  • Побуваємо у будинку в якому жила і творила Катерина Білокур;
  • Під керівництво майстра створимо етюди (ескізи) пастеллю у парку Закревських та біля садиби Катерини Білокур.

У вартість ВХОДИТЬ:

–              проїзд комфортабельним автобусом;

–              супровід представника туристичного агенства;

–              екскурсії та вхідні квитки на всіх туристичних об’єктах;

–              страхування на час подорожі

–              пленер (три замальовки сухою пастеллю на форматі А4) під керівництвом художника.

Погодинний розклад

Березова Рудка - Богданівка

07:00 - 10:00
Виїзд з Полтави. Переїзд до Березової Рудки.
10:00 - 13:00
Палацово-парковий комплекс Закревських
П’ять поколінь роду Закревських прикрашали цей маєток, зробивши його перлиною садово-паркової архітектури XVIII - поч. XIX ст. Засновник династії Закревських Йосип Лук'янович Закревський, генеральний хорунжий Війська Запорізького, у 1752 році купив Березову Рудку у нащадків її першого господаря - гетьмана Івана Скоропадського. Більш ніж півтора століття проживали тут Закревські. Сам Йосип Лук'янович тут майже не жив, тому що крім Березової Рудки було багато земель та маєток у Чернігівській губернії. Композиційний центр садиби - двоповерховий палац у класичному стилі, зведений у кінці XVIII початку XIX ст., який згорів, а замість нього у 1838 році був зведений двоповерховий кам'яний палац у стилі необароко. Поруч з палацом - старовинний парк на берегах Рудки площею 45 га., який є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення. Прогуляємося чарівним парком. Відвідаємо народний музей, зайдемо у поміщицьку садибу, створимо свої перші шедеври під відкритим небом на території парку. Навіть якщо ви переконані, що не вмієте малювати, детальні інструкції від художника переконають вас у зворотньому. А може і сам Шевченко робив тут свої замальовки? У архітектурно-парковий ансамбль входить також і піраміда-каплиця, побудована у південній частині села біля цвинтаря. Історія будівництва піраміди пов'язана з ім'ям Гната Платоновича Закревського, який замовив її як каплицю над родинним склепом своїх предків, який розміщувався біля Свято-Троїцької церкви, увічнивши цим свій знаменитий рід. І це ще одна із неймовірних локацій для створення ще одного шедевру! Натурні замальовки - це враження, які залишаться з вами назавжди у вигляді досвіду спілкування з природою. Про це достеменно знав Тарас Шевченко. Знала і Катерина Білокур.
13:00 - 14:00
Переїзд до Богданівки + зупинка на заправній станції для обіду та перепочинку.
14:00 - 16:00
Відвідування садиби К.Білокур + пленер!
Майстер українського декоративного живопису, автор понад 70 прекрасних картин, Катерина Білокур запрошує у яскравий світ своїх творів: квітів, пейзажів, портретів і натюрмортів. Садиба сім'ї Білокур у селі Богданівка Київської області стала музеєм Катерини Василівни. Крім хати-музею, ми побачимо двір, де творила художниця, дерева-ровесники Катерини Василівни, і її прекрасну скульптуру на повний зріст. У експозиції музею все виглядає так, як і за життя Катерини Білокур: меблі, мольберт, пензлики, виготовлені з шерстинок хвоста пухнастого кота, тюбики фарб, етюдник, рушники ... Тут знаходяться і оригінальні твори художниці, кілька репродукцій її відомих картин, фотографії, фрагменти листів. По закінченню екскурсії на подвір’ї матимемо змогу створити ще один малюнок! Тепер ми доторкнемося до світу майстрині! З якою любов'ю оспівувала вона кожну квіточку, кожен листочок! Яку серію чудових акварелей та ескізів олівцем вона створила. Тепер ваша черга! І ви привезете додому справжній, власноруч створений, творчиний сувенір.
16:00 - 19:00
Переїзд до Полтави

Дата

18 Жов 2020
Expired!

Час

07:00 - 19:00

Вартість

880 грн.

Квитки/Реєстрація

Квитки

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/
Квитки

Поділіться своїми враженнями