Новий рік в Карпатах – 3 дні

Новий рік в Карпатах - 3 дні Chalet De Montagne Chalet Montagne Vacances Arts Guides Voyages 51 – urbzsims

Новий рік в Карпатах – 3 дні

Івано-Франківськ -Манявський Скит- Буковель – Яремче – Івано-Франківськ

У вартості: всі екскурсії, 2 сніданки, 1 вечеря

У вартість входить:

  • 2 ночі в Nadiya hotel
  • 2 сніданки
  • Вечеря
  • Страхування
  • Транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту

У вартість не входить:

  • вхідні квитки зазначені в дужках
  • трансфер вокзал – Nadiya hotel
  • Святкування Нового року
  • транспорт до/з Івано-Франківська

Погодинний розклад

День 1. 30.12

Приїзд в Івано-Франківськ.
Поселення в готелі NADIYA HOTEL*** після екскурсії.
11:00
пішохідна екскурсія по Івано-Франківську
Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка, центральна площа Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, в кінці екскурсії - за бажанням підйом на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та поглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця Франсуа Корассіні. Багато кованих скульптур прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, катедральний собор Св. Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.
Екскурсія до Православного монастиря Скита Манявського
Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені. На думку вчених, саме у Скиті Манявському похований гетьман Іван Виговський, оскільки він особисто просив про це за життя. Як оригінальний експонат у Скиті залишилась надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумени: Йов Княгиницький та Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 давніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.
Вечеря.

День 2. 31.12

Сніданок
Шведська лінія
8:00
Виїзд до ТК Буковель
Вільний час. У вільний час Ви можете на вибір: Відвідати етно-парк «Гуцул Ленд» – це захопливі історії про життя та побут горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг на території "Буковелю", яка знаходиться за Озером Молодості. (вхід у етно-парк «Гуцул Ленд» (90 грн. / 75 грн. діти) Піднятись на оглядовому підйомнику (додатково оплачується згідно прайсу ТК Буковель). Покататись на лижах чи сноуборді. Порелаксувати у басейнах VODA CLUB (додатково оплачується згідно прайсу)
15:30
Виїзд до Івано-Франківська
По дорозі зупинка в Микуличині для вибору найкращого гуцульського пива.
З НОВИМ РОКОМ!

День 3. 01.01

10:00
Сніданок
Шведська лінія
11:00
Автобусна екскурсія до м. Яремче
Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Відомий водоспадом Пробій,рестораном Гуцульщина, та найбільшим сувенірним ринком в Карпатах. Прогулянка по місту. Вільний час для прогулянок по сувенірному ринку.
16:00
Повернення до Івано-Франківська.

Дата

30 Гру 2019 - 01 Січ 2020
Expired!

Вартість

від 2855₴
Івано-Франківськ

Розташування

Івано-Франківськ
Буковель

Розташування 2

Буковель
Буковель
Манява

Розташування 3

Манява
Яремче

Розташування 4

Яремче
Яремче
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Надія
Надія
Сайт
http://www.nadia-tour.com/

Поділіться своїми враженнями