РЕЗИДЕНЦІЯ ДОБРОЧАРА + ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

РЕЗИДЕНЦІЯ ДОБРОЧАРА + ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

РЕЗИДЕНЦІЯ ДОБРОЧАРА + ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

РЕЗИДЕНЦІЯ ДОБРОЧАРА +
ФАБРИКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС
Поринути у світ новорічно-різдвяної казки, запрошуємо дітей та дорослих відвідати Резиденцію Доброчара

Тривалість: 1 день
Найближчі дати: 4 та 19.12.2021
Вартість туру: 700 грн.

ПРОГРАМА ТУРУ
04.30-5.00 – збір групи, виїзд з м. Полтава.

* Екскурсія по фабриці ялинкових прикрас (с. ЛУБ’ЯНКА), майстер-клас по виготовленню ялинкової іграшки. Ви зможете побачити диво перетворення ― на Ваших очах звичайна скляна трубка в декілька митей перетвориться на надзвичайну і дивовижну ялинкову іграшку, яка може стати прикрасою Вашої новорічної ялинки! Під час екскурсії кожен зможе на власні очі побачити увесь цикл виробництва іграшок ― від скляної заготівлі до яскравої новорічної кульки або зірки. Ви і самі можете взяти участь в новорічному святі і створенні дива своїми руками. На базі фабрики ялинкових іграшок можна провести майстер-клас по розфарбовуванню ялинкової іграшки. Під чуйним керівництвом художників Ви зможете намалювати новорічний святковий сюжет на заготівлі ялинковій іграшці, а потім забрати собі вже готову іграшку.
MyCollages (28)

* Завітавши до зимової казки в Добропарк, на вас чекатиме: чарівний ліс кольору та світла, яскраві декорації, парк ілюмінацій, Резиденція Доброчара, ковзанка, снігова гірка, фудкорт та пишно вбрана красуня-ялинка.
Площа Резиденції Доброчара становить 780 м. кв. Кожна її кімната оповита таємничою атмосферою справжнього Різдва. У Резиденції вас зустрінуть помічники Доброчара – казкові ельфи Добрики, які проведуть екскурсію вітальнею Чарівника. Сам Доброчар чекатиме на вас у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та подарувати солодкий гостинець.
Теплі емоції та незабутні враження на цьому не закінчуються. Адже на виході з Резиденції ви зможете придбати сувенірну продукцію, на згадку про свій зимовий відпочинок за містом та взяти участь у майстер-класах.
Навколо Резиденції Доброчара розкинеться парк із п’ятдесяти світлових 3D-фігур різного розміру: сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої.
Зі спортивних розваг на вас чекатиме тюбінгова гірка, ковзанка, яка розміром близько 1000 м² та атракціони.

У програмі:
знайомство з помічниками Доброчара – ельфами Добриками;
квест-екскурсія Резиденцією;
знайомство з Доброчаром;
можливість спільної фотографії з Чарівником;
солодкий гостинець у подарунок;
відвідування майстерні ялинкових іграшок.
Відвідувачі Резиденції можуть приєднатися до майстер-класів із розмальовування ялинкових іграшок, декорування медових пряників, виготовлення новорічних листівок, новорічної флористики (оплачується додатково).
Ельфи Добрики подарують відвідувачам захоплюючу квест-екскурсію казковими кімнатами Резиденції першого та другого поверху. Щоб потрапити до Музею новорічних іграшок та кабінету Доброчара зі стелажами і книжковими полицями з листівками, старовинними ялинковими прикрасами, альбомами і книгами, гостям потрібно буде вирішити декілька завдань на кмітливість та увагу. Після чого всі вирушать до кабінету Доброчара, який залюбки поспілкується з відвідувачами, прийме їхні новорічні листівки з побажаннями, сфотографується на пам’ять та подарує солодкий гостинець.

18.00 – виїзд в м. Полтава.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 700 грн.
У вартість включено: проїзд, страхування, супровід
Додаткові витрати: фабрика ялинкових прикрас- 100 грн. (ДЕПОЗИТ),
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ
Вартість вхідного квитка до парку:
дорослий (від 14 років) – 200 грн;
дитячий (від 5 до 13 років) – 150 грн;
пільговий – 150 грн;
до 4 років – безкоштовно.
Вартість вхідного квитка на ковзанку, гірку:
дитячий, дорослий – 100 грн.
Вартість вхідного квитка до Резиденції Доброчара:
дитячий, дорослий – 300 грн;
до 3 років безкоштовно.

Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 8785, 097 448 2886

Дата

04 Гру 2021
Expired!

Вартість

700₴

Мітки

Автобусний тур
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Next Occurrences

Поділіться своїми враженнями