Таємниці Поділля та Гайдамацький Яр

Таємниці Поділля та Гайдамацький Яр

Таємниці Поділля та Гайдамацький Яр

 • Кількість осіб в групі обмежено до 20!
 • Рідкісний і дуже красивий тур
 • Невідома туристам Подільська земля
 • Скельний храм із загадковим барельєфом та місця сили
 • Старовинні костели та класичні палаци, заховані серед зелені

До вартості включено:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту;
 • Супровід екскурсовода;
 • Екскурсії по програмі;
 • Проживання у готелі;
 • Сніданки;
 • Страхування.

До вартості не включено:

 • Вхідні квитки по програмі: Вороновиця – 20 грн, Буша – 30 грн.
 • Обіди – 3 обіди по 100 грн.
 • Особисті витрати

Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 87 85, 097 448 28 86

Погодинний розклад

1 день. Тиврів. Мурафа.

08:00
Збір туристів біля залізничного вокзалу "Південний. Виїзд з Києва на автобусі.
12:00
Тиврів. Мурафа.
Переїзд в Тиврів. Тут потроху встає з руїн один з найбільших католицьких храмів Поділля - і, ймовірно, найвищий з них. Визначено, що висота веж досягала 60 метрів. Побудований костел Архангела Михаїла в 1760 на кошти тодішнього власника Тиврова, поміщика Міхала Яна Калитинського, чий особняк стоїть поруч. Те, як костел виглядав раніше, можна зрозуміти за малюнками відомого художника Наполеона Орди.Обід. Після обіду на вас очікує Шаргород з його костелом Святого Флоріана Шарого, на честь якого й назване місто. Костел дійшов до наших днів з XVI століття майже без змін. І наприкінець - село Мурафа. Серед цікавинок якого костел Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії у стилі бароко з оздобленням інтер'єру XVIII-XIX ст., монастирський корпус келій.
19:00
Трансфер у Могилів-Подільський. Заселення до готелю "Смарагд".

2 день. Буша

08:00
Сніданок
09:00
Буша
Екскурсія у село Буша. Незважаючи на компактні розміри, кількість пам'яток на його території може позаздрити будь-яке велике місто! Кожний період історії України залишав тут свої характерні сліди. Ви побачите залишки трипільських, скіфських, черняхівських поселень, древній скельний храм із загадковим барельєфом V-XVI ст. аналогів якого в світі не існує, залишки давньоруського міста ХІ-ХІІ ст. Рештки фортеці XVI-XVII ст. та підземель, міську ратушу XVI ст., середньовічне кладовище XVII-XIX ст. та парк кам'яної скульптури ХХ ст. Обід. Екскурсія у Гайдамацький Яр. Заповідне урочище - геологічна пам'ятка природи, місце, здавна оповите легендами. ви дізнаєтесь, за що воно отримало свою назву. Химерні скелі, ніби скульптури, закам'янілі міфічні створіння або дивні композиції, печери, дубово-грабовий ліс, річка... Це казкове місце не можна оминути. Поїздка мальовничою долиною Дністра у невеличке, але стародавнє село Лядова. На горі, що підноситься над селом, знаходиться один із найдавніших православних скельних монастирів: Усікновенський чоловічий монастир. Повернення до готелю. Вільний вечір та відпочинок.

3 день. Тульчин. Немирів.

08:00
Сніданок
09:00
Тульчин. Немирів
Переїзд у село Печера на зелених берегах Південного Бугу. Низку архітектурних перлин продовжить мавзолей-усипальниця роду Потоцьких у парку з віковими липами, збудована в неороманському стилі за проектом Владислава Городецького. Екскурсія у Тульчин. Ви побачите розкішний маєток Станіслава Фелікса Потоцького за проектом французького архітектора Лакруа. "Тульчинський Версаль", ансамбль якого включав вишуканий палац, два бічні флігелі, театр, стайні (не збереглися), манеж, лазні, оранжереї та інше. Палац Потоцьких вважають найкращим взірцем класицизму в Україні. Обід. Після обіду на вас чекає Немирів та його головна окраса: палац графині Щербатової, збудований у неокласичному стилі у XIX-XX ст. на місці палацу Потоцьких. Біля нього було розбито парк на 85 гектарів. Зараз палац є санаторієм, дендропарк налічує близько 160 видів дерев та кущів, прекрасні статуї, каскадні озера... Останній день туру закінчиться поїздкою до містечка Вороновиця. Тут розташований палац Грохольских, побудований у XVIIІ ст. польським меценатом та політичним діячем Ф.К. Грохольським. У ХІХ ст. палац належав О. Ф. Можайському, офіцеру морського флоту та талановитому винахіднику, який спроектував тут один з перших у світі літальних апаратів. На його честь у палаці створили музей історії авіації. Одна з кімнат палацу присвячена видатному українському кобзареві Перепелюку Володимиру Максимовичу.
23:00
Повернення до Києва на Південний залізничний вокзал.

Дата

26 Кві 2020
Expired!

Час

08:00 - 18:00

Вартість

від 3200 грн.

Мітки

Автобусний тур
Буша

Розташування

Буша
Буша, Вінницька обл
Мурафа

Розташування 2

Мурафа
Мурафа, Вінницька обл
Немирів

Розташування 3

Немирів
Тиврів

Розташування 4

Тиврів
Тиврів, Вінницька область
Тульчин

Розташування 5

Тульчин
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Поділіться своїми враженнями