Тур в Карпати “Гуцульська прогулянка”

Дата

28 Тра 2021
Expired!

Час

All Day

Вартість

1,545₴

Мітки

Автобусний тур

Тур в Карпати “Гуцульська прогулянка”

Львів – Рогатин – Яремче – Буковель – Поляниця – Верховина – Верхній Ясенів – Криворівня –
Львів

Ексклюзивний тур до Львова + Карпати (Гуцульщина); крім мальовничих Карпат, гірських річок і водоспадів, Ви побуваєте на знаменитих курортах Яремче і Буковель.

Тур до Львова + Карпати (Гуцульщина) – “Гуцульська прогулянка” – включає екскурсії по древньому Львову і незвичайну подорож на Гуцульщину з відвідуванням Яремчанської гука. Ми будемо учасниками національної вечірки “Гуцульська забава”

У вартості туру в Карпати входить все необхідне: проживання протягом усього туру, транспортне обслуговування, супровід гіда екскурсовода, екскурсійна програма і страховка.

Вказана вартість на 1 туриста за весь тур при проживанні в наступних готелях:

Розміщення в готелі у Львові:Ціна туру, грн/особа
Економ-разміщення (зручності на поверсі, без сніданків)
/ без останнього дня у Львові (3-х денний тур)
1795/ 1545
Готель 3*(нов.центр), стандарт-разміщення (зручності у номері, зі сніданками)
/ без останнього дня у Львові (3-х денний тур)
2145/ 1720
Готель 3*(істор.центр), стандарт-разміщення (зручності у номері, зі сніданками)
/ без останнього дня у Львові (3-х денний тур)
2735/ 2015

• Знижка для дітей до 12 років – 10%
• Для дітей до 6 років, без доп. послуг – безкоштовно
• Вартість туру при 1-но місному поселенні – під запит

Що входить у вартість туру:
 • Трансфер до готелю по приїзду до Львова;
 • Проживання в готелях в Карпатах і Львові;
 • Пакет екскурсій;
 • Сніданок в готелі (стандартне розміщення) у Львові;
 • Супровід гіда-екскурсовода;
 • Транспортне обслуговування;
 • Страховка.
Що не входить у вартість туру
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • особисті витрати;
 • харчування.
 • Детальна програма особливих  вихідних 👇

 

Погодинний розклад

1 день. Тур в Карпати і Львів. Загадкові вулиці вічного міста.

-
Прибуття до Львова. Трансфер в готель. Поселення в готель.
-
Наш тур в Карпати і Львів починається екскурсією "Середньовічний Львів"
Наш тур в Карпати і Львів починається екскурсією "Середньовічний Львів", в ході якої Ви відвідаєте найдавнішу частину Львова, оточену оборонними стінами, споруди XIII-XVIII ст і дізнаєтеся про заснування Львова князем Данилом Галицьким, познайомитеся з культурою готичного і ренесансного періодів; правилами монастирів, простих людей і патриціїв; традиціями національних громад (русинської, польської, німецької, вірменської, єврейської) і їх законами (вх. квиток - 25 грн/ос, діти - 15 грн/ос)
-
У турі до Львова Ви побачите : Арсенал і башти, монастир-фортецю, яку захищав мальтійський лицар. Дізнаєтеся про середньовічну торгівлю і товари, що виробляються у Львові представниками численних цехів; про іноземних купців, які постачали дивини з-за морів і океанів, а також про каравани, які йшли на довгі роки в далекі країни.
-
Вільний час у Львові. Прогулянки по місту. Пропонуємо повечеряти в одній з колоритних кнайп міста: "Криївка" , "Мазох-кафе" , "Будинок легенд" , "Під золотою розою"

2 день. Тур в Карпати і Львів. І нарешті Карпати - Гуцульщина і Буковель

-
Звільнення номерів. 07:45 - збір на екскурсію в Карпати, посадка в автобус.
-
08:00 - Виїзд зі Львова в Карпати.
-
Рогатин
Тур в Карпати починається відвідуванням містечка Рогатин, батьківщини знаменитої Роксолани. Це галицьке містечко з чудовими пам'ятками сакрального мистецтва. Дерев'яна церква Святого Духа (1598р.) є однією з найстаріших зразків галицької народної дерев'яної архітектури і відноситься до найцінніших сакральних споруд світу. Церква занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Іншими словами - Ви такого ще не бачили (вх.квиток- 50 грн; студенти, діти - 15 грн)
-
Яремче
Екскурсія в відомий туристичний центр м. Яремче (унікальний водоспад Яремчанський Гук, мінеральне джерело, огляд дерев'яного ресторану "Гуцульщина", відвідування сувенірного ринку).
-
Обід в ресторані в м.Яремче (110 грн/ос)
-
Буковель
Самий популярний гірськолижний курорт в Україні - Буковель! (Підйом на одну з вершин курорту на підйомнику, пішохідна прогулянка по високогір'ю - (вх.квиток - 120 грн., пенсіонери і діти до 12 років - 85 грн.))
-
19:30 - Поселення в готель с. Поляниця, 2-х, 3-х і 4-х місні номери. Вечеря (за додаткову плату) у вигляді свята "Гуцульська забава". Ночівля.
-
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно дізнатися гуцулів, їх характер, звичаї, кухню запрошуємо Вас відвідати Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають: Страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав ... Пісні і танці від гуцульської капели "Довбушова тайстра"; Майстер - класи гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка; Гуцульські пісні, частівки, пісні про Карпати; Посвята в гуцули; І танці, танці, танці під запальну гуцульську музику. Вартість гуцульського вечері та участь в забаві - (190 грн/ос) Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 25 осіб, які бажають взяти в ній участь.

3 день. Тур в Карпати і Львів. Гуцульська Верховина

-
Сніданок (75 грн/ос) Звільнення номерів, переїзд в гуцульське селище Верховина.
-
Верховина
Сьогодні ми зустрічаємося із запальною гуцулкою Наталкою в будинку музеї Романа Кумлика, який знаходиться в його власному маєтку. Ми дізнаємося від справжньої гуцулки, в чому ж полягає особливість гуцулів. А особливостей там дуже багато. Національность не схожа на жодну в світі. Зі своїми особливими традиціямі, звичками.. Як кажуть самі гуцули: "Гарний той сусід, чий будинок не видно з порога твого будинку" (30 грн/особа) ;
-
Також ми відвідаємо Будинок-музей фільму "Тіні забутих предків", де зробимо відмінне селфі в гуцульському одязі (вх.квиток 25 грн/особа; школярі - 20 грн/особа)
-
Обід в ресторані, Верхній Ясенів (110 грн/ос)
-
Переїзд в приголомшливу Криворівню, від якої в захваті всі. Від дорослих до дітей. Криворівня є одним з найстаріших сіл Гуцульщини та отримала славу її неофіційної столиці. Тут на нас чекає огляд старовинної гуцульської церкви і дегустації чаю і настоянок в музеї "Дідова аптека" (45 грн, діти – 35 грн. (дегуструють сиропи і чай))
-
Тур в Карпати (на Гуцульщину) закінчується о 23:50 поверненням до Львова. Поселення в готель. Ночівля.

4 день. Тур в Карпати і Львів

-
Сніданок. Звільнення номерів (згідно з правилами готелю). Вільний час у Львові.
-
Хто хоче отримати ще враження? Екскурсії для бажаючих:
Шевченківський гай (вх.квиток - 50 грн/особа); Автобусна оглядова по австрійському Львову (150грн/особа, діти - 120 грн/особа); Інтригуюча екскурсія "Підземелля Львова" (100 грн/ос, діти - 75 грн/ос); Екскурсія "Пивоварні і броварні Львова " (150 грн/ос, діти - 120 грн/ос)
-
Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд додому

Поділіться своїми враженнями