Тур в Молдову: Кишинів + дегустація

Тур в Молдову: Кишинів + дегустація

Тур в Молдову: Кишинів + дегустація

Переваги туру
 • Авторський тур на автобусі з Києва в сонячну Молдову
 • Відвідування Старого Орхея – одного з наймальовничіших місць в Молдові
 • Колоритна молдавська кухня
 • Факультативна екскурсія в “підземне винне царство” – Мілештій Мічь
 • 27 червня – можливість побувати на лавандових полях та зробити чудові фото
 • Кращий місцевий гід.

До вартості включено:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту;
 • Супровід екскурсовода;
 • Вхідні квитки по програмі;
 • Екскурсії по програмі;
 • Проживання у готелі;
 • Харчування (сніданок у 2-й та 3-й день, обіду 1-й та 3-й дні);
 • Страховка.

Додаткові витрати:

 • Факультативні екскурсії;
 • особисті витрати.

Погодинний розклад

Київ - Сорока - Кишинів

07:00 - 14:00
Збір групи в Києві
Тур в Молдову починається з Києва. Збір групи з усіх міст на Південному залізничному вокзалі. Виїзд з Києва на автобусі. Зустріч з гідом на вокзалі. Переїзд до кордону з Молдовою в Могилів-Подільському. Проходження кордону (по закордонному паспорту).
14:00 - 15:00
м. Сорока
Приїзд в м. Сорока. Обід в ресторані. У меню: зама (курячий суп з домашньою локшиною), мамалига з м'ясом, сметаною, бринзою, келих вина.
15:00 - 19:00
Фортеця м. Сорока
Екскурсія в фортеці в місті Сорока. За весь час існування середньовічну фортецю XV в. нікому з ворогів (угорцям, полякам, Османській імперії) не вдавалося захопити. Фортеця розташувалася на березі Дністра, охороняючи східні кордони Молдавського князівства. На території фортеці відбувалися важливі події для історії. Які саме, дізнаєтесь під час екскурсії. Стиль будівлі Сорокському фортеці часто порівнюють з Хотином або Ізмаїлом. Екскурсія циганською гіркою. Впевнені, ви не звикли спостерігати циганську архітектуру. Ви побуваєте в місці, де за часів СРСР (і до сьогодні) мешкали цигани. Не просто в наметах або на вулиці, а в справжніх побудованих будинках. Архітектура різної стилістики з декораціями і прикрасами.
21:00
Приїзд до Кишинева, заселення в готель.

Кишинів - Кріково

08:00 - 09:00
Сніданок
09:00 - 18:00
Оглядова екскурсія по Кишиневу.
Прогулянка столицею Молдови, побачите найкрасивіші місця, пізнаєте їх цікаві секрети і традиції городян. Дізнаєтеся курйозні факти будівництва знаменитого Кафедрального собору і дзвіниці, як визначалося і за яких обставин місце нинішнього парку Штефана Великого, хто був автором головних будівель міста і багато іншого. Після екскурсії ви зможете придбати смачні сувеніри додому: цукерки і вино. Вільний час на покупку сувенірів та обід. Після обіду ви можете залишитися в Кишиневі і погуляти по місту самостійно, або взяти факультативну екскурсію. В турі на 27 червня ви можете вирушити на екскурсію Лавандове поле + Замок Мімі з дегустацією (факультативно, 650 лей (проїзд, екскурсія в замку, дегустація, вхідний квиток) за враженнями, смаками, ароматами та гарними фото у мрійливому лавандовому серпанку. Просунуті мандрівники знають, що молдовські лавандові поля можуть зробити конкуренцію Провансу, при цьому людей тут менше, а ціни - доступніші. В Замку Мімі ви прогуляєтесь з екскурсією та продегустуєте 3 види вина. В інші дати є можливість виїхати на факультативну екскурсію в Кріково, національне надбання Молдови. Понад мільйон пляшок вина різноманітних сортів зберігається в підвалах, протяжність підземних тунелів - 120 км. Тут є вулиці із своїми назвами: Шардоне, Піно, Каберне. Для проведення екскурсії потрібно мінімум 6 осіб. Оплата на місці. Є два варіанти вартості: проїзд + екскурсія = 25 дол./ос.; проїзд + екскурсія + дегустація = 45 дол./ос. 18.00 повернення до Кишинева. Вільний час.

Кишинів - Старий Орхей - Київ

08:00 - 09:00
Сніданок
09:00 - 23:00
Екскурсія по музейному комплексу в с. Старий Орхей
Екскурсія по музейному комплексу в с. Старий Орхей з відвідуванням скельної церкви Pesterea, молдавського сільського будинку-музею, музею археологічних знахідок, храму Успіння Божої Матері. Огляд залишків фортеці молдавського пиркелаба Гангур і Турецьких лазень. Природний ландшафт, який не повторюється більше ніде в Молдові, увібрав в себе історію нашої землі, починаючи від гетів, римлян, закінчуючи татарами і молдаванами. Обід в кафе. У меню: зама, картопля по домашньому з відбивною, салат, плацинди, компот, келих вина. 14:00 прощання з гідом, виїзд. Тур в Молдову завершується. Повертаємося до Києва орієнтовно о 0:00.

Дата

27 - 29 Чер 2020
Expired!

Час

07:00 - 23:00

Вартість

4,950₴

Мітки

Автобусний тур
Кишинів

Розташування

Кишинів
Кишинів
Мілештій Мічь

Розташування 2

Мілештій Мічь
Мілештій Мічь, Молдова

Мілештій-Міч, Малі Мілешти — село в Яловенському районі Молдови. Адміністративний центр однойменної комуни, до складу якої також входить село Пятра-Албе. У селі розташований винний завод з однойменною назвою

Старий Орхей

Розташування 3

Старий Орхей
Старий Орхей, Молдова

Старий Орхей - це молдавський історико-археологічний комплекс, розташований у Требуєні, що знаходиться приблизно в 60 кілометрах на північний схід від Кишинева на річці Реут у Республіці Молдова.

Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Країна UA
Країна UA
Сайт
https://kraina-ua.com/ua

Наступний випадок

Поділіться своїми враженнями