Вікенд на Полтавщині 26 — 27 вересня

Вікенд на Полтавщині 26 — 27 вересня

Запрошуємо на полтавський вікенд!

Під час туру ми:

  • прогуляємося старою вулицею з нотками модерну;
  • поринемо у світ полтавських легенд і міфів під час нічної прогулянки;
  • побачимо унікальний храм у с.Вергуни та дізнаємося неймовірну історії будівничого;
  • прогуляємось територією чарівного маєтку Котляревських;
  • пройдемося стежками Т.Шевченка у Вишняках;
  • розкриємо таємниці українського побуту у с. Козубівці.

1 день. 26.09. Прибуття до Полтави. Поселення.

15:00 — 17:30 – знайомство із старою, доброю Полтавою почнемо із пішохідної екскурсії “Історія однієї вулиці: Пушкінська”. Вулиці центральної Полтави загадкові. На перший погляд в них немає нічого особливого і примітного, такого, щоб що б аж ахнути і затамувати подих у подиві. Пробігаємо у шаленому ритмі наші стріт і авеню і здаються полтавські вулиці такими звичайним, буденними. Але варто лише підняти очі і чіпляється погляд за дивні архітектурні прикраси на старих будівлях, а потім кортить дізнатися чий же це такий красень-будинок зберігся аж до сьогодні. І тут же запитання – хто побудував, коли, для кого. Мимоволі стишаємо ходу і вже не відірватися від розглядання вуличної архітектури, обмірковування плину людського буття, філософствування про час і красу.

Загадкові полтавські вулиці на позір відкриті, прямі і довгі, широкі і зелені. Одна з них усім відома Пушкінська. Так вона називалася на початку ХХ століття і пам’ятається саме з такою чудовою, м’якою назвою ‑ Пушкінська. Яка вона насправді ця вулиця, яким було її життя – бурхливим чи тихим, світським чи духовним, торговим чи культурним.

Історію і відповіді можна віднайти в архітектурі, на яку багата полтавська вулиця Пушкіна.

Вільний час.

21:00 — збір у таємному місці на “Нічну прогулянку старою Полтавою”!

Під час нічної прогулянки на вас чекають захопливі історії, міфи та легенди Полтави і нестандартні маршрути. Захопливі зустрічі та таємні локації. Стара, добра Полтава розкриє свої вечірні секрети!

2 день. 27.09. Сніданок.

08:00 — збір учасників на Круглій площі біля Малої академії мистецтв (вул. Соборності, 35).

Запрошуємо на виїзну екскурсію “Дива хорольського краю”.

Унікальний храм у с.Вергуни – неймовірна історія будівничого – чарівний маєток Котляревських у с. Вишняки – таємниці українського побуту с. Козубівка

Першим екскурсійним об’єктом буде церква у с.Вергуни. При в’їзді в село відкривається майже епічна картина – на високому пагорбі стоїть монументальний закинутий храм, на куполі якого ростуть молоді деревця… . Це церква Різдва Христового – один з видатних храмів Полтавської області. Побудована у 1801-07 роках панами Базилевськими. Проект в стилі класицизму розробив видатний зодчий Микола Львов. Величезний ротондальний храм більше схожий на собор. У плані споруда являє собою два кола, зовнішнє і внутрішнє, до яких прибудовані прямокутні обсяги вівтаря та вхідної групи. У просторі між колами розміщені допоміжні приміщення і тамбури входів.

Далі наша дорога пролягатиме до маєтку Котляревських у с. Вишняки. Садиба Котляревських – це красивий двоповерховий будинок, увінчаний куполом зі шпилем по центру, побудований у класицистичній манері. Фасадний вхід привертає увагу чотирма великими колонами, на яких облаштовано балкон з балюстрадою. З боку парку на фасаді так само розміщено напівкруглий балкон. Колись навколо будинку був мальовничий парк і фруктовий сад. Сьогодні в будівлі розташовано будинок інвалідів, тому її відвідання обмежено.

Переїзд до с. Козубівка із зупинкою у Хоролі та невеличкою прогулянкою містом.

Смачний автентичний обід. (за бажанням 60грн.)

Відвідання унікального музею “Древо”. Музей відкрито у 2017 році за ініціативи місцевого мешканця Едуарда Крутька.

Етнографічна Збірка “Древо” – це приватне зібрання старожитностей, виробів мистецтва, одягу та фотографій кінця ХІХ, початку та середини ХХ століть.

Повернення до Полтави близько 19 години.

Вартість програми — 900 грн.

До вартості включено:

– екскурсія “Історія однієї вулиці: Пушкінська”;

– нічна театралізована екскурсія Полтвою.

– виїзна екскурсія на другий день;

– комплімент організаторів.

Дата

26 - 27 Вер 2020
Expired!

Час

15:00 - 19:00

Вартість

900 грн.

Мітки

Автобусний тур,
Пішохідна екскурсія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Поділіться своїми враженнями