Вікенд на Полтавщині

Вікенд на Полтавщині

Вікенд на Полтавщині

Автобусно-пішохідний екскурсійний тур вихідного дня Полтавщиною

 – Історичний регіон Полтавщина – край письменників, винахідників, народних майстрів, масонів, відьом.


– Край, який подарує вам позитивні емоції, розповість неймовірні історії, розкриє свої міфи та загадки, познайомить з цікавими людськими долями.

– Полтавщина готова дивувати, розкриватись, розповідати про її особистостей, показувати унікальні пам’ятки архітектури, та мальовничі краєвиди. 

Вартість екскурсійної програми без проживання — 1800 грн.

До вартості включено:

– оглядова пішохідна екскурсія Полтавою

– нічна екскурсія на Полі Полтавської битви + трансфер до музею та назад;

– виїзна екскурсія на другий день;

– нічна автобусно-пішохідна екскурсія “Містика Полтави та гоголівського краю”;

– вхідні квитки;

– квест-екскурсія “Таємниці полтавських масонів”.

Вартість екскурсіїної програми та проживання у вибраному закладі тимчасового розміщення:

Назва закладу розміщення + тип розміщення

Вартість програми на одну особу при 2-х місному розміщенні

Dream Hostel 2-х місний номер із загальними вигодами + сніданок

2600 грн.

Dream Hostel 2-х місний номер з приватними вигодами + сніданок

3000 грн.

Готель “Явір” 3* + сніданок

3000 грн.

Готель “Atmosphere3* + Сніданок

3300 грн.

Готель “Глухомань” 3* + сніданок

3300 грн.

Готель «Reikartz Галерея Полтава» 3 * + сніданок

3300 грн.

Готель “Палаццо” 4 * + сніданок

3800 грн.

Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 87 85, 097 448 28 86

Тур на Полтавщину

Погодинний розклад

1 день. Полтава та таємниці поля на окраїні

14:00 - 16:30
Прогулянка містом. Знайомство зі старою Полтавою.
зустріч з гідом в центрі міста, початок оглядової пішохідної екскурсії під час якої ви: - побачите Круглу площу з монументом Слави; - дізнаєтесь цікаві історії про полтавських урядників та будівничих міста, побачите будинок де виступали відомі композитори; - прогуляєтесь пішохідною частиною вулиці Соборності; - почуєте історії кохання, та як кохання привело до Полтави найвідомішого фотохудожника початку ХХ століття; - сфотографуєтесь біля пам’ятки національного значення – будинок губернського земства, де зараз знаходиться Полтавський обласний краєзнавчий музей; - завітаєте на Соборну площу, де знаходиться садиба Котляревського І., Успенський Кафедральний Собор. На площі відкрито унікальний пам’ятник знаменитій «Полтавській галушці».
16:30 - 19:00
Вільний час
До 18:00 — працює садиба І.Котляревського. Вартість квитків 25/15₴ ( дорослий/дитячий )
19:00 - 22:00
Нічна, театралізована екскурсія на "Полі Полтавської битви""
збір на Круглій площі біля Малої академії мистецтв (вул. Соборності, 35), виїзд до музею “Поле Полтавської битви”, початок нічної, театралізованої екскурсії на Полі Полтавської битви. Під час вечірньо-містичної екскурсії нас чекає: - відвідання склепу та побачимо на власні очі, що там є! - освоїмо навички піхотинця шведської армії; - інтелектуальна гра «Збери пару» (потрібно зібрати пари з сучасних і фондових речей поч. ХVIII ст.); - перегляд відеохроніки увічнення ювілеїв Полтавської битви розділених століттям; - будемо зачарованні красою пісочної анімації; - поринемо у перипетії кохання Івана Мазепи та Мотрі Кочубей; - чи була Мотря останнім коханням Мазепи?; - неймовірне фаєр-шоу. Автобусом розвозимо учасників по зупинкам громадського транспорту.

2 день. Диканька. Опішня. Містична Полтава та батьківщина Гоголя.

09:30
Збір учасників на Круглій площі біля Малої академії мистецтв (вул. Соборності, 35).
10:00 - 10:30
Диканька
Знайомство з пам’ятками Диканьки: Миколаївська церква зі скляним куполом і таємничим підземеллям, усипальниця князів Кочубеїв, старовинна Троїцька церква, де відбувалися події гоголівського твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»
11:00 - 13:00
Опішня
Унікальний куточок полтавського краю. Містечко описане Геродотом. Містечко яке з найдавніших часів славиться своїми майстрами – гончарями, легендами про них і не тільки. Музей-заповідник українського гончарства – унікальний музей на теренах України. Оглядова екскурсія, вільний час, щоб прогулятись територією заповідника, піднятись на два оглядових майданчики, пройти майстер-клас з гончарювання, погойдатись на етнографічній гойдалці.
13:00 - 13:30
Відвідування гончарного ринку. Матимете змогу придбати вироби місцевих умільців.
14:30
Прибуття до Полтави. Вільний час.
18:00
Збір групи біля Полтавського театру ляльок вул. Пушкіна, 32.
18:00 - 19:00
Моторошна прогулянка Полтавою.
Чи знаєте ви якісь містичні місця у Полтаві? А хочете дізнатись? Повідаємо вам тільки найцікавезно – містичніші – трішки моторошні історії Полтави! Ми хочемо вам показати Полтаву трішки з іншого боку, містичнішого… Думаєте, що відьми та містика притаманні тільки Києву, адже саме його описали М. Булгаков і Л.Лузіна? А ось і ні!!! Полтава має свої маленькі, а може і великі містичні історії. А Полтавщина так точно!!
19:00
Виїзд в Гололево.
20:00 - 22:00
Нічна театралізована екскурсія “Чи знаєте ви українську ніч?”
Судячи з назви, ви можете здогадатися, що театралізоване дійство проводиться в темну пору доби. Адже, як відомо, після заходу сонця починає відбуватися все найцікавіше. Тому немає кращого часу, аби у повній мірі пізнати загадковість місця, що надихало самого Гоголя, послухати надзвичайно цікаві історії та помилуватися красою української ночі. Наш екскурсовод допоможе вам перенестись у ХІХ століття і поринути у світ гоголівських героїв. Русалки, таємничі постаті, кум Цибуля, Левко та Галя, мама письменника, його молодша сестра Ольга та автор безсмертних повістей зустрінуть вас у своїх володіннях. Саме дихання ночі таїть в собі дещо містичне та неповторне… Ви обов’язково це відчуєте! Гоголівська садиба приховує багато таємниць. Наприклад, ви зможете загадати бажання на великому камені біля гроту, в який родина Гоголів приходила помолитися та побути наодинці з природою. Гід покаже, як правильно загадати бажання, щоб воно здійснилося. Наше нічне театралізоване дійство створене спеціально для тих, хто бажає «полоскотати» собі нерви, для любителів нічних несподіванок та прогулянок, справжніх шанувальників творчості Гоголя! Екскурсія триває 2 години і включає в себе наступне: цікаву розповідь про життя і творчість одного з найзагадковіших та найвеличніших письменників світової літератури; відвідування батьківського будинку та флігеля, де писав свої геніальні твори Микола Гоголь; прогулянку чарівним парком-садом наповнену несподіванками; спів солов’я, чарівні мелодії українських народних пісень та ще багато-багато цікавого!!!
23:30
Приїзд до Полтави.

3 день. Таємниці масонів і не тільки.

10:00
Сніданок. Сьогодні запрошуємо на супер таємничу квест-екскурсію “Таємниці полтавських масонів”. Квест-екскурсію проходите у зручному для Вас темпі та час. Для проходження квест-екскурсії необхідний смартфон з доступом до мережі інтернет. Код доступу у вашому інфолисті буде. Під час екскурсії на вас чекає: - Масонство – релігійна секта чи таємна організація? - Як масони контролюють світ? - Чи знаєте ви, який ритуал повинен пройти новобранець, і чи є у вас шанси стати членом братства? - В ході квесту Ви дізнаєтесь коли з’явилася перша масонська ложа в Полтаві, як впливали українські масони на культуру і політику, хто із впливових політичних діячів, відомих письменників, художників, музикантів був членом таємних лож. У вільний час можете прогулятись містом, відвідати цікаві музеї: - Краєзнавчий музей ім. В. Кричевського вул. Конституції, 2. - Літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка вул. В. Короленка, 1. - Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного вул. Панаса Мирного, 56. - Музей авіації і космонавтики Першотравневий проспект, 16. - Музей важкої бомбардувальної авіації вул. Засядька, 1. - Музей-садиба І. П. Котляревського вул. Соборний Майдан, 3. - Художній музей ім. М. Ярошенка вул. Європейська, 5.

Дата

06 - 08 Чер 2020
Expired!

Час

14:00 - 14:00

Мітки

Автобусний тур,
Пішохідна екскурсія,
Театралізована екскурсія
Кругла площа

Розташування

Кругла площа
Полтава

Розташування 2

Диканька
Диканька, Полтавська обл
ДІКЗ Поле Полтавської битви

Розташування 3

ДІКЗ Поле Полтавської битви
вулиця Шведська Могила, 32, Полтава, Полтавська область, 36000
Національний музей-заповідник М. В. Гоголя

Розташування 4

Національний музей-заповідник М. В. Гоголя
с. Гоголеве, Шишацький р-н, Полтавська обл, 38040
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішні

Розташування 5

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішні
вулиця Партизанська, 102, Опішня, Полтавська область, 38164
Полтавський краєзнавчий музей

Розташування 6

Полтавський краєзнавчий музей
м. Полтава, вул. Конституції,

Наступний випадок

Поділіться своїми враженнями