Загадкові Балкани: Белград, Скоп’є

Загадкові Балкани: Белград, Скоп'є

Загадкові Балкани: Белград, Скоп’є

Балканський півострів – батьківщина багатьох народів, тож у цьому турі пропонуємо відвідати два з них – сербів та македонців. Першою запрошує столиця Сербії Бєлград із надзвичайно цікавим Музеєм Ніколи Теслипрогулянкою на кораблику річками Дунай і Сава, старовинним районом Земун, а для найбільш активних – цілорічно відкритим аквапарком Hollywood. Сербія здивує затишним містом Новий Сад та невеличким містечком Сремська Камениця, де досі бережуть давні рецепти найсмачнішого вина і гостинно частують на дегустації. Столиця Північної Македонії Скоп’є розповість усе про історію цього народу в Музеї боротьби за Македонію, а далі закохає з першого погляду в дива своєї природи – каньйон Матка та кришталево чисте озеро Охрид. Запальна музика, смачна і ситна кухня, вишукана архітектура, мальовнича природа – це загадкові Балкани!

Вартість туру  – від 99 євро

У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях 3*;
 • харчування – сніданки в готелях;
 • супровід керівника групи;
 • оглядові екскурсії згідно програми туру;
 • медична страхівка.

У вартість туру не входить:

 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • особисті витрати;
 • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці);
 • депозит на факультативні екскупсії 33€;
 • оренда навушників 4€ (оплата разом з туром);
 • при груповому бронюванні дітей/студентів потрібно забронювати обов”язково екскурсію + одну додаткову.

Погодинний розклад

1 день.

10:30
збір групи - м Львів, пл Двірцева. Головний залізнийчний вокзал
11:00
виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону.
15:00
Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Ужгород
Перетин кордону. Нічний переїзд.

2 день.

Прибуття в Белград.
Оглядова екскурсія в Белграді
Оглядова екскурсія в Белграді – життєлюбному місті гостинних оптимістів, яке впродовж тисячоліть його існування неодноразово завойовували і нищили. Сьогодні багатолюдні пішохідні вулички і величні храми, відновлені з руїн будинки, барвисті квіткові композиції, фонтани, лавочки і дитячі майданчики прикривають шрами останньої кровопролитної війни 1999 року. Прогуляйся аристократичною вулицею Князя Михайла, заглянь у величні храми Святого Марка із початку ХХ ст. чи найбільший у Сербії храм Святого Сави, помилуйся неймовірними панорамами злиття двох річок – Сави та Дунаю, скуштуй страви національної кухні – сербська столиця щедра на приємні враження і незабутні емоції! Тривалість екскурсії 2,5 години.
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.
Також факультативно пропонуємо : Музей Ніколи Тесли 10€ дор./7€ діти до 11,99 років Земун - місто в місті 12€ дор./7€ діти до 11,99 років Прогулянка на кораблику в Белграді 12€ дор./10€ діти до 11,99 років
Збір групи. Поселення в готель.

3 день

Сніданок . Виселення з готелю. Вільний час.
Оглядова екскурсія в м. Новий Сад 35€
Культурна столиця Європи -2021 Новий Сад – місто з європейським шармом і сербською душею, місто численних храмів і студентських клубів, яке з легкої руки австрійської імператриці Марії Терезії 1748 року отримало латинське ім’я Neoplanta, що сербською звучить як «новий сад». Від того часу, коли тут був осередок сербської культури, а також важливий торговий центр XVIII-XIX ст., залишилися школи й університети, гімназії й бібліотеки, розкішні кам’яниці та перший Сербський національний театр. Удосталь находившись містом із незвичною історією, відпочинь у одній із знаменитих кафан, де полюбляли поговорити про життя Альберт Айнштайн із дружиною-сербкою…Тривалість 2 години.
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.
Також факультативно пропонуємо : Винний післясмак Сремської Камениці 15€
Збір групи. Переїзд у Північну Македонію. Поселення в готель. Ночівля

4 день.

Сніданок.
Оглядова екскурсія в Скоп'є
Обов’язково відвідай Скоп’є – столицю Північної Македонії, над якою височіє Хрест тисячоліття, оберігаючи від руйнівних землетрусів, які ретельно знищили всю двохтисячолітню красу. Сьогодні Скоп’є – це з любов'ю відновлений до непізнаваності колоритний балканський мегаполіс, місто архітектурного хаосу із безліччю білосніжних грецьких колон, паризькими та римськими мостами через річку Вардор, сучасними скляними фасадами й мусульманськими мінаретами, пишними фонтанами та незліченними гігантськими скульптурами, тріумфальною аркою та площею Македонія з вершником на коні, який занадто схожий на самого Олександра Македонського. Насолодися прогулянкою столичним містом, що таке ж тепле і яскраве, як прапор Північної Македонії. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.
Вільний час.
Рекомендуємо: Музей боротьби за Македонію 10€ дор./7€ діти до 11,99 років Каньйон Матка 18€ дор/ 13€ діти до 11,99 років
Повернення в готель. Ночівля

5 день.

Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо: Непідвласний часу Охрид 35€ Прогулянка на кораблику в Охриді 15€ дор/10€ діти до 11,99 років Непідвласний часу Охрид – це і найглибше на Балканах озеро (до 300 м), кришталева прозорість якого сягає 20 метрів, та однойменне місто на його берегах із найстарішими на Балканах тисячолітніми православними храмами, старовинними будинками – пірамідами навпаки, вузенькими мощеними вуличками, затишною площею Старий базар, єдиним у країні давньогрецьким амфітеатром та величною фортецею болгарського володаря Самуїла, який після розгрому від київського князя Святослава Хороброго саме тут заснував свою державу. Озеро й місто Охрид занесені до Списку всесвітньої спадщини людства ЮНЕСКО, як дорогоцінні перлини, якими заманюють туристів численні сімейні крамнички цього містечка. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год. Прогулянка на кораблику в Охриді – це чудова нагода побачити з ракурсу «македонського моря» старовинне місто, фортецю царя Самуїла, монастир Святого Наума, вершечки охридських храмів, яких, кажуть є стільки, скільки днів у році. Тут прозора і до безмежжя синя гладь озера красується в обрамленні далеких гір, дрібні грайливі рибки плавають табунцями, свіжий вітер жене хвилі, які вихлюпуються на відшліфовану бруківку красивої набережної з пальмами, кущами лаванди і розмарину. Вдихни на повні груди свіжого бризу та аромати балканських рослин і загадай бажання охридській золотій рибці!
Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

6 день.

Прибуття у Львів 21:00

Дата

22 - 27 Гру 2020
Expired!

Час

08:00 - 18:00

Вартість

99 євро

Мітки

Автобусний тур
Категорія
ТА Феєрверк мрій

Організатор

ТА Феєрверк мрій
Телефон
+38 066 515 8785
Email
ana-anna@ukr.net
Сайт
https://www.fejerverk-mrij.in.ua/

Інші організатори

Tango travel
Tango travel
Сайт
https://tangotravel.com.ua/

Поділіться своїми враженнями