Історія однієї вулиці: Пушкінська

Авторська тематична екскурсія Полтавою “Історія однієї вулиці: Пушкінська”

Вулиці центральної Полтави загадкові. На перший погляд в них немає нічого особливого і примітного, такого, щоб що б аж ахнути і затамувати подих у подиві. Пробігаємо у шаленому ритмі наші стріт і авеню і здаються полтавські вулиці такими звичайним, буденними. Але варто лише підняти очі і чіпляється погляд за дивні архітектурні прикраси на старих будівлях, а потім кортить дізнатися чий же це такий красень-будинок зберігся аж до сьогодні. І тут же запитання – хто побудував, коли, для кого. Мимоволі стишаємо ходу і вже не відірватися від розглядання вуличної архітектури, обмірковування плину людського буття, філософствування про час і красу.

Загадкові полтавські вулиці на позір відкриті, прямі і довгі, широкі і зелені. Одна з них усім відома Пушкінська. Так вона називалася на початку ХХ століття і пам’ятається саме з такою чудовою, м’якою назвою ‑ Пушкінська. Яка вона насправді ця вулиця, яким було її життя – бурхливим чи тихим, світським чи духовним, торговим чи культурним.

Історію і відповіді можна віднайти в архітектурі, на яку багата полтавська вулиця Пушкіна.

Тоді тисніть квитки, реєструйтесь, оплачуйте і зустрічаємось на точці початку нашої мандрівки, обов’язково взувши зручне взуття та прихопивши пляшку води!)

Проводить екскурсію – Оксана Бєлявська, кандидат архітектури, дослідник архітектури Полтави, член ГО “Збережемо Полтаву”.

Вартість екскурсії для замовної групи:

  • група 1 – 5 осіб – 800 грн.;
  • група 6 – 10 осіб – 1000 грн.;
  • група 11 – 18 осіб – 1500 грн.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

 

Поділіться своїми враженнями